Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

zakaven pisze:
18 sie 2022, 21:33
Cblondyn przygłup poskarżył się. Dostałem ostrzeżenie, ale się zląkłem :lol:
O skardze nic mi nie wiadomo bo taki prymityw nie zajmuje w ogóle mojego czasu. I uważaj bo w końcu uruchomie spłuczke :d

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Jak telewizja narodowa może "zryć beret" oglądającym widać to na przykładzie Węgier.
Nie bez powodu Goebbels twierdził, że kłamstwo powtarzane setki razy staje się prawdą ;)
U nas taką role pełni TVPiS
https://wiadomosci.wp.pl/propaganda-orb ... 635224320a

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

@Cblondyn
Masz wypowiedź kolejnego "autorytetu", Prof. Krasnodębskiego.
Słyszałeś co powiedział?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
24 sie 2022, 13:50
@Cblondyn
Masz wypowiedź kolejnego "autorytetu", Prof. Krasnodębskiego.
Słyszałeś co powiedział?
Nie wiem. A co powiedział?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
24 sie 2022, 14:55
ninjaproject pisze:
24 sie 2022, 13:50
@Cblondyn
Masz wypowiedź kolejnego "autorytetu", Prof. Krasnodębskiego.
Słyszałeś co powiedział?
Nie wiem. A co powiedział?
W sumie to powiedział, że Zachód i Unia to nasi wrogowie, a Putin nas jednoczy, więc rozumiem, że Putin jest naszym zbawcą...
https://dorzeczy.pl/opinie/338050/krasn ... rzona.html
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
24 sie 2022, 15:54
Cblondyn pisze:
24 sie 2022, 14:55
ninjaproject pisze:
24 sie 2022, 13:50
@Cblondyn
Masz wypowiedź kolejnego "autorytetu", Prof. Krasnodębskiego.
Słyszałeś co powiedział?
Nie wiem. A co powiedział?
W sumie to powiedział, że Zachód i Unia to nasi wrogowie, a Putin nas jednoczy, więc rozumiem, że Putin jest naszym zbawcą...
Nie trzeba mieć doktoratu by wiedzieć, że koleś bredzi. I jest cynicznym politykiem któremu powieka nie zadrży gdy łże :)
Jego kolega Matołusz, Krycha, mgr Przybłęda z TK czy minister "0" podobnie. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że PiSbolszewii UE uwiera i chętnie by ją opuścili. I bliżej im do "demokracji" w wydaniu Putina czy Łukaszenki niż USA czy UK. A więc ten koleś jest takim mendą co na zawołanie będzie łgać w celach politycznych. Autorytetem może być dla wyznawców PiSbolszewii co ma podobne poglądy ;)
Dla mnie żadnym. Bo jest to cyniczny pogląd bez żadnych dowodów na jego potwierdzenie.
Teraz widze reakcje różnych polityków na te słowa w TV. Pukają się w czoło ;)
I jest socjologiem, filozofem a nie politologiem

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Profesorek się wyraził bardzo niedyplomatycznie zwłaszcza że bierze kasę z tych instytucji i jego tyrady bez wyjaśnienia brzmią jakby oszalał. Pamiętajmy że pisowskie świnie w Euroburdelu widzą i słyszą więcej. Chciał sobie po ludzku ponarzekać i powiedzieć że:
- w EU zwłaszcza Niemcy i Francja się nie patyczkują z wieśniakami na wschodniej flance NATO i to przeraża nieudolnych polityków z PiSu. Krótka piłka nie ma lecenia w Karola.
- JakPutin łączy ? Ano gdyby Macki federacji rosyjskiej przytuliły się do całej naszej wschodniej granicy to by zniknęły podziały w polityczne w Burdelu na Wiejskiej..
A my jak zwykle z gaciami na kostkach i z dupą wypiętą sam już nie wiem w którym kierunku.
A tak apropo Włodka Krzaczastego jest Komuchem z krwi i kości:
https://www.rp.pl/polityka/art931961-cz ... od-niemcow
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
24 sie 2022, 21:16

- JakPutin łączy ? Ano gdyby Macki federacji rosyjskiej przytuliły się do całej naszej wschodniej granicy to by zniknęły podziały w polityczne w Burdelu na Wiejskiej..
Poważnie? A ja tam się założe o duuuże pieniądze, że Putin da bardzo wiele by ta złodziejska hołota z Kurduplem i Matołuszem na czele rządziła w Polsce jak najdłużej. I wielu politologów to mówi wprost.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Cblondyn czy Londyn jeden C** uj Ty raczej nie powinieneś się udzielać bo poprzez propagandę zostałeś pozbawiony umiejętności niezależnego myślenia , Kto jest strażnikiem Niemieckich interesów w Polsce? Nikt inny jak koncern Axel Springer , właściciel wszelkiej maści tvn onetów itp lista serwisów i spółek zależnych tego koncernu jak najbardziej jest dostępna w Internecie , pewnie nie zauważyłeś ze w tych mediach albo o Niemcach mówi się dobrze albo wcale . Niemcą nie udało się podbić Europy militarnie za to skutecznie zarządzają nią tworem zwanym EU . Tvp info kłamie ? Pewnie że kłamie ale to już jest dwie wersje rzeczywistości jedna tvn niemiecka a druga Piso tvp info jeli zlikwidujemy tvp info zostanie tylko niemiecka wizja rzeczywistości . Tusk jest śmieciem który zaprzedał się Brukselskim elitą . Mateusz i Kaczor też są śmieciami którzy liżą byty USA

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

FreeWay pisze:
26 sie 2022, 21:31
Nikt inny jak koncern Axel Springer , właściciel wszelkiej maści tvn onetów itp lista serwisów i spółek zależnych
Jesteś taki durny, że nawet nie wiesz do kogo TVN należy. Tak naprawde to nic o świecie nie wiesz. Siedzisz gdzieś na zadupiu Polski (co w doopie był i goowno widział) snujesz te swoje chore wizje o świecie. Jak to Niemcy napadają na Polske, UE nas morduje, USA wykorzystuje i ch.. wie jakie jeszcze brednie w chorym umyśle :)
Dokładnie takie same brednie jak w TVPinfo. Przypadek? Nie sądze :d
Ale elektorat PiSbolszewii bełkocze te brednie od lat. Bo Kurdupel i PiSbolszewia musi na kogoś zwalić swoją nieudolność i zawsze znajdzie jakiegoś wroga.

ODPOWIEDZ