Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Uff, całe szczęście ten co trzyma eski na Polskim budżecie zadecydował, że podwyżek dla polityków nie będzie.
Wspaniała Partia! Niech żyje wspaniałomyślny I Sekretarz !

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/beda-po ... ki-5985358

Dowiedziałem się też, że ten cały tusek, "podobnie jak inflacja przyjechał z zagranicy i przeszkadza jak potrafi".
Mam pomysł, żeby dekretem nakazać rudemu wyjazd z naszej Ojczyzny. Wsadzić go do pociągu do Berlina z powrótem, jak kiedyś Stalin wywiózł Trockiego na prowincję.

To jest najlepsze rozwiązanie, Tuska nie będzie, nikt nie będzie przeszkadzał w szerzeniu prawa i sprawiedliwości !
Kilka lat siedział na posadzie u Merkel, patrzcie jak było dobrze ! Złoty Wiek!

PS I zabrać szczylom smartfony i zostawić radioodbiorniki i TV. Z jedynymi słusznymi stacjami, głoszącymi jedyną słuszną prawdę. Jak w KRLD. Zobaczymy jak sytuacja w kraju się poprawi

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

SEROL666 pisze:
25 lip 2022, 02:08
FxGuru pisze:
23 lip 2022, 22:35
Jeśli ty z serolem i cblondynem chcecie bawić się swoimi ptysiami nic mi do tego :!: ale jesli będziesz szedł w strinagach w miejscu publicznym trzymając za rękę swojego partnera to juz na to zgody nie ma i nie będzie nie próbuj promować dewiacji jako normalne zachowanie . Ja tobie nie zagrażam ale jesli ktos zagrozi mi mam Winchestera kalibru 40mm i colt peacemaker 21mm czarnoprochowce niebywale celne do 500m jesli ktoś będzi usiłował wtargnąć na moją posesje w godzinach nocnych bez wąchania użyje broni do obrony mojej własności , wiesz czemu w USA nie grodzą swoich posesji płotami ? , bo jak ktos wejdzie na twoja własność to masz prawo takiego osobnika zastrzelić bo poczułeś się zagrożony.
W sumie twoje posty otwierają trochę oczy. Frustracja na FX to norma na twoim poziomie.
Problem w tym że to dział absurdy i napiszę ci co to za absurdy są na tym forum z młodymi traderami.
- przychodzą tutaj z nadzieją szybkich zysków bo nasłuchali się i naoglądali o krypto,
- część z nich została ordynarnie wyjeb..a przez pseudo szkoleniowców
- wszyscy chcą szybkiej kasy co oczywiście jest możliwe po wieloletnim doświadczeniu
- na większości journali panuje BUTA wśród młodych, nie można krytykować bo zaraz obraza i znika koleś na tygodnie/miesiące ja sam osobiście piszę "delikatne" komentarze gdzie powinienem opierniczyć zawodnika
- takie obchodzenie się jak z jajem trochę zniechęca bo rynek i tak pojedzie ostro z traderem
- A teraz najlepsze wszyscy chcą być DAY TRADERAMI - najtrudniejszej formy tradingu na tej planecie!
- aby mieć umiejętności daytradera potrzeba lat. Tak czysto statystycznie rok ma 240 dni jak otwieracie 2 transakcje dziennie to znaczy że będąc twardymi zawodnikami zrobicie raptem 500 tradów, aby wyszkolić pewne zachowania plus do tego zacząć uzyskiwać efekty które potrzebują czasu to minimum 3 lata wam pęknie. A niestety większość pracuje ma zobowiązania rodzinne itp. w efekcie końcowym potrzeba znacznie więcej czasu aby mieć efekty jako daytrader...
- nie ma szkół ani szkoleń które dadzą wam pewność zarabiania mogę tylko obiecać że po latach treningu im lepsza pamięć tym lepiej nie będziecie potrzebowali żadnych pierdołowatych wskaźników goły wykres wystarczy będziecie mieli fibo w oczach nawet nie będzie wam się chciało LT wyrysować
- Kolejnym Absurdem jest to że jeszcze tego nie wiecie ale naprawdę nie chcecie się zajmować daytradingiem zawodowo bo wielu z was nie wytrzyma tego. Jakkolwiek to pięknie wygląda, krótko mówiąc tłumaczenie ludziom czym się zajmujesz to naprawdę czasem chcesz mieć tę broń czarno prochową i pierdalnąć sobie w łeb. Żartuję oczywiście ale jak po raz EN-ty będziecie tłumaczyli politykę gospodarczą tego rządu to powiem szczerze ja wolę smarować się stolcem jak FXGuciu radzi
?Witam Na tematy polityczne PO/PIS nie będę się udział tak powiedziałem sobie, a samemu sobie słowa dotrzymuje , Czy ktoś jest wyznawcą wiary katolickiej , czy wyznawcą wartości EU to absolutnie mnie nie interesują tematy wiary , każdy ma swojego Boga. Coś o fx inwestycjach , o tym mówmy więcej .

Serol to co opisałeś to jest droga tradera .
Wejście na rynek/zetknięcie pierwsze wezwanie do uzupełnienia MC , pierwsza porażka konto wyczyszczone :D Porażka jest tylko informacją czego nie robić więcej , tak samo klęska nie którym nie pozwala podńieść się po stratach na rynku , ci odchodzą z inwestowania na zawsze a dla niektórych jest to okazja do zmiany swoich rynkowych zachowań . W pierwszych etapach tradingu jest mnóstwo cierpienia , czym jest cierpienie ? niczym innym jak doświadczaniem , bez doświadczenia nie da zrobić się dobrego wyniku.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FreeWay pisze:
30 lip 2022, 22:38
Serol to co opisałeś to jest droga tradera .
Wejście na rynek/zetknięcie pierwsze wezwanie do uzupełnienia MC , pierwsza porażka konto wyczyszczone :D Porażka jest tylko informacją czego nie robić więcej , tak samo klęska nie którym nie pozwala podńieść się po stratach na rynku , ci odchodzą z inwestowania na zawsze a dla niektórych jest to okazja do zmiany swoich rynkowych zachowań . W pierwszych etapach tradingu jest mnóstwo cierpienia , czym jest cierpienie ? niczym innym jak doświadczaniem , bez doświadczenia nie da zrobić się dobrego wyniku.
"FxGuru" ma trochę racji z tej perspektywy że naprawdę nie mamy wpływu na to co się dzieje w polityce. Nasza jedyna szansa na zmiany to wybory w 2023. Chu z tym.
Chciałem uciec od polityki na rzecz absurdów które robią początkujący traderzy z PL. Bo w sumie na to możemy mieć jakiś minimalny wpływ.

Absurdem w PL jest to że wielu zaczyna od szkoleń wydają naprawdę spore pieniądze na to aby zdobyć "doświadczenie"... wiekszość ludzi którzy tu przychodzi coś robi zawodowo, gdybym spytał, któregoś z nich czy wystarczy jednomiesięczny kurs i będę zarabiał kasę to mnie WYŚMIEJĄ. Powiedzą że trzeba kilku lat aby zarabiać w ich zawodzie (wiecie o czym myślę). Pchani przez własne EGO w połączeniu z pewnością kolesia, który ich szkolił (KTÓREGO DOKONAŃ ZAWODOWYCH NIKT NIE SPRAWDZIŁ), idą na żywioł nie wiedząc totalnie czym jest rynek i jakie zadanie ich czeka.
A tu moi drodzy trzeba przewidywać PRZYSZŁOŚĆ...

Kasa którą wydał na szkolenie u nic wartego tradera mogła posłużyć na szkolenie na prawdziwym rynku - zdobywanie doświadczenia.

Wdziałem dziesiątki journali tutaj, gdzie użytkownicy łamią zasady zdrowego rozsądku - cała gama... granie pod prąd "bo mam przeczucie" itp. , itd.
Ludzie nie znają zasad inwestowania nawet na podstawowym poziomie. Widziałem kolesia który po wieloletniej obecności na forum walił DD na poziomie 65% kapitału tylko dlatego aby mieć racją co do podjętej decyzji a wyszedł na plus 5% po 6 tygodniach i to na realu.

Zasadniczo dobrze by było linkować te zachowania tutaj a nie pier...ić się z fanaberiami rządzących. Bo to nasza praca, to że ponarzekamy nic nie da
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Oglądajcie bo niedługo pewnie "zniknie" w tajemniczych okolicznościach ;)
PolSzmat chyba za to karą zostanie obłożony z KRRiT :D
https://www.youtube.com/watch?v=sElhLcagn0k

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
01 sie 2022, 01:18


Wdziałem dziesiątki journali tutaj, gdzie użytkownicy łamią zasady zdrowego rozsądku - cała gama... granie pod prąd "bo mam przeczucie" itp. , itd.
Odpowiedz sobie na proste pytanie. W jaki to sposób przygłup/tuman jest w stanie zarabiać na jakimkolwiek rynku?
Skoro nie rozumie i pewnie nigdy nie zrozumie pewnych podstaw :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
01 sie 2022, 15:55
SEROL666 pisze:
01 sie 2022, 01:18


Wdziałem dziesiątki journali tutaj, gdzie użytkownicy łamią zasady zdrowego rozsądku - cała gama... granie pod prąd "bo mam przeczucie" itp. , itd.
Odpowiedz sobie na proste pytanie. W jaki to sposób przygłup/tuman jest w stanie zarabiać na jakimkolwiek rynku?
Skoro nie rozumie i pewnie nigdy nie zrozumie pewnych podstaw :)
Tylko nie nazywaj takich ludzi przygłupami i tumanami, bo to są zwykle bardzo inteligentni i normalni ludzie.
Ponieważ to takie zachowanie jest naturalne. W naturze uciekamy przed zagrożeniem, a nie pchamy się bliżej zagrożenia. Jakby człowiek uciekał w kierunku lwa, albo niedźwiedzia, to by częściej skończył jako obiadek dla zwierzęcia, i nie byłby w stanie przekazać swoich genów dalej.

Odnośnie zasad zdrowego rozsądku, to także jest bzdura. Na wykresach nie ma czegoś takiego jak zdrowy rozsądek, a ceny się nie zachowują zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

ninjaproject pisze:
01 sie 2022, 16:06
Odnośnie zasad zdrowego rozsądku, to także jest bzdura. Na wykresach nie ma czegoś takiego jak zdrowy rozsądek, a ceny się nie zachowują zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.
OŻKJM ja się z panem zgadzam, no nie może być :lol:

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Co tam słychać Cblondyn, mundralo z Pizdy Górnej? Nadstawiasz dupę na piątą dawkę? Tobie to w głowę powinni zrobić :lol:

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

zakaven pisze:
01 sie 2022, 19:50
ninjaproject pisze:
01 sie 2022, 16:06
Odnośnie zasad zdrowego rozsądku, to także jest bzdura. Na wykresach nie ma czegoś takiego jak zdrowy rozsądek, a ceny się nie zachowują zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.
OŻKJM ja się z panem zgadzam, no nie może być :lol:
:d
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

W NL tamtejszy "rząd" pod pretekstem ograniczenia emisji co2 /OMG!/ chce ograniczyć hodowlę krów nawet o 80%! Dla mnie to oczywiście badanie opinii publicznej. Rolnicy w NL mają jaja, zdaje się że reszta społeczeństwa również. Trza będzie w ślady przodków pójść i walczyć o wolność Waszą i naszą.

ODPOWIEDZ