Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

@FxGuru,
Jeszcze jedno sobie przypomniałem, skoro jesteś takim zacietrzewionym przeciwnikiem alternatywnych opcji seksualnych: wiesz dlaczego Pan Jarosław Kaczyński nie ma małżonki?
Za dawnych czasów, ten Pan otrzymywał zaproszenia na różne imprezy, np. u Prezydenta Lecha Wałęsy, w których było napisane: "Jarosław Kaczyński z małżonkiem".
Cytuję z źródeł w internecie.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

ninjaproject pisze:
23 lip 2022, 20:29
@FxGuru,
Jeszcze jedno sobie przypomniałem, skoro jesteś takim zacietrzewionym przeciwnikiem alternatywnych opcji seksualnych: wiesz dlaczego Pan Jarosław Kaczyński nie ma małżonki?
Za dawnych czasów, ten Pan otrzymywał zaproszenia na różne imprezy, np. u Prezydenta Lecha Wałęsy, w których było napisane: "Jarosław Kaczyński z małżonkiem".
Cytuję z źródeł w internecie.
Jeśli ty z serolem i cblondynem chcecie bawić się swoimi ptysiami nic mi do tego :!: ale jesli będziesz szedł w strinagach w miejscu publicznym trzymając za rękę swojego partnera to juz na to zgody nie ma i nie będzie nie próbuj promować dewiacji jako normalne zachowanie . Ja tobie nie zagrażam ale jesli ktos zagrozi mi mam Winchestera kalibru 40mm i colt peacemaker 21mm czarnoprochowce niebywale celne do 500m jesli ktoś będzi usiłował wtargnąć na moją posesje w godzinach nocnych bez wąchania użyje broni do obrony mojej własności , wiesz czemu w USA nie grodzą swoich posesji płotami ? , bo jak ktos wejdzie na twoja własność to masz prawo takiego osobnika zastrzelić bo poczułeś się zagrożony.
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

FreeWay

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 22:38
Szczam na UE i brukselskie elity
Właściwie twoje inwektywy nie są zbyt wyszukane jak to zauważył jeden z użytkowników :D no ale jak ktos kopie lewactwo (leninyznm) i jeszcze ma własne zdanie to ja nie mam nic przeciwko :wink: kop ich po kostkach tak żeby bolało :564:

UE stara sie przekształcić państwa w międzynarodową oligarchie , urzędnicy Brukselscy starają się zmusić niezależne państwa narodowe w centralnie zarządzanego państwo europejskie , Ten lewacki twór nie zapobiega kryzysom ale stara się je wytwarzać po czym oferuje rozwiązania które każdorazowo zmniejszają prawa obywatelskie , powoli gotują żabę.

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

Wy tu gadu gadu, a tymczasem suweren przeciera oczy ze zdziwienia w sklepach. Już nie wystarczają lawiny obietnic, kłamstw i obwinianie Tuska i kolejarzy za brak węgla w składach, bo pisiorskich notabli tłumy ludzi żegnają staropolskim "wypier...aj" . To samo widać w sondażach w których opozycja roznosi upasioną partię władzy. Zerknąłem więc co o tym sądzą uczestnicy prawackich forów. Tam większość sfrustrowanych właścicieli kotłów gazowych, na pelet czy prąd odgraża się , że jak nie dostaną tych 3 tysi co właściciele kotłów na węgiel to nie zagłosują więcej na PIS. To najlepiej pokazuje motywacje tej bezideowej mierzwy o mentalności chciwej baby z Radomia. To właśnie tłumaczy ich wezwania do rezygnacji z pińcset plus, 13,14 emerytur przez ludzi krytykujących PIS. To słuszna koncepcja, mam tylko nadzieję , że po przegranej PISu to najnowsze objawienie forum będzie konsekwentne i zrezygnuje ze swoich pińcset plusów czy 13,14 emerytur.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FxGuru pisze:
24 lip 2022, 05:11
Tak jest nas dwóch ja i mój brzuch , ty co popsuty autobus mi sprzedałeś jesteś na filmie https://www.youtube.com/watch?v=GVhaT5yFdmY dokładnie 0.40 a jak sobie myślicie ze wasza opinia o mnie wpłynie na mój nastrój to nic z tego to ja wyprowadzam was z równowagi nie wy mnie
Na tym filmie masz właśnie facetów przebranych w suknie, którzy trzymają się za ręce!
Na takich filmach mnie nie ma.
Może ty tam jesteś - na pewno jesteś.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
24 lip 2022, 11:23
FxGuru pisze:
24 lip 2022, 05:11
Tak jest nas dwóch ja i mój brzuch , ty co popsuty autobus mi sprzedałeś jesteś na filmie https://www.youtube.com/watch?v=GVhaT5yFdmY dokładnie 0.40 a jak sobie myślicie ze wasza opinia o mnie wpłynie na mój nastrój to nic z tego to ja wyprowadzam was z równowagi nie wy mnie
Na tym filmie masz właśnie facetów przebranych w suknie, którzy trzymają się za ręce!
Na takich filmach mnie nie ma.
Może ty tam jesteś - na pewno jesteś.
Do kamery całuja sie po rękach. W alkowie natomiast całuja się po innych częściach ciała :)
No i należy pamiętać, że wśród kieckowych jest najwięcej pedofilów. Których skutecznie kuszą 7-latki z tego co Rydz opowiada :)
Wciąż bezkarnych za tej wałdzy wręcz z parasolem ochronnym nad sobą ktory trzyma osobiście Pan Zbyszek ;)
Kolejne zboczenie to spowiedź przed takim bydlakiem który może godzine wcześniej takiego 7-latka gwałcił

olds

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: olds »

A teraz coś naprawdę pasującego do tego wątku o polskich absurdach - filmik z 22 lipca o załadunku węgla w Świnoujściu : https://www.youtube.com/watch?v=R3g5mgxsoGg.
Eksportują węgiel podobno za 1000 a importują po 3000, qrwa proszę , znajdźcie coś bardziej absurdalnego.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

olds pisze:
24 lip 2022, 14:29
A teraz coś naprawdę pasującego do tego wątku o polskich absurdach - filmik z 22 lipca o załadunku węgla w Świnoujściu : https://www.youtube.com/watch?v=R3g5mgxsoGg.
Eksportują węgiel podobno za 1000 a importują po 3000, qrwa proszę , znajdźcie coś bardziej absurdalnego.
Niejaki Gierek się w grobie przewraca, że w Polsce zabrakło węgla. To tak jakby na Saharze zabrakło piasku :)
To już może być symboliczne. I nech PiSbolszewia nie bredzi, że to przez UE bo im kazała. Chyba nikt nie ma ostatnio wątpliwości, że ta władza to co UE mówi ma głęboko w dooopie :)
Przykład z KPO to potwierdza :D
A ten filmik z YT pewnie TVP pokaże i zatytuuje "Tusk siedzi za sterami dźwigu i wywozi wyngiel" ;)

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

zakaven pisze:
23 lip 2022, 11:31

Mist wiedziałem, że rokujesz :lol: a rzadko się mylę :lol: Mogłeś tego posta wysłać 22:22 :evilbat:
Powiem Ci jak ja to widzę...Mianowicie nadrzędny cel jest jeden, dorwać się do koryta a potem, nie wiem co trudniejsze jest, nie dać się od tego koryta odsunąć, ot cała strategia.
Idą trudne czasy dla gawiedzi. Dlaczego? Ano dlatego bo wyznaczony kierunek na świecie jest jeden. Powrót do przeszłości... panowie i niewolnicy. Kryzys celowo wywołany nadpodażą pieniądza, o środkach wspomagających typu pandemia czy lokalne konflikty zbrojne nie wspomnę. W PL sprzedawczyki podłączają się do nurtu i próbują wykorzystać go dla swoich korzyści.
Moja teoria sprzed wielu lat mówi, że "obce siły" dawno temu dostrzegły, że Polacy to naród przedsiębiorczy, zaradny, inteligentny i pracowity, więc nie można pozwolić mu się rozwinąć....bo będzie zagrożeniem. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że początek miał miejsce po bitwie pod Grunwaldem... Od 1989 Polska nie zdołała wybudować elektrowni atomowej ale te te same mordy nadal przy korycie...a Cimoszewicz i Miller posłami w parlamencie EU...
Z tymi rokowaniami to spokojnie.
Aż sam się na siebie wqrwiam, że daję się wytrącić z roboty (a ostatnio postawiłem na naukę i rozwój), śledząc "dokonania" tzw elit pierwszego sortu.
Sam wiele miesięcy temu usunąłem FB i zablokowałem sobie dostęp do większości stron informacyjnych, żeby ograniczyć dopływ nieistotnych informacji, na które nie mam wpływu i które powinny mi w związku z powyższym zwisać.
Niestety dużo do mnie dociera i prowadzi do zbędnej irytacji, co nieraz pewnie znajduje ujście na forum

To jest bardzo frustrujące, że do polityki nie idą mędrcy, ludzie uczeni, przedsiębiorcy którzy osiągnęli sukces. Zamiast tego mamy na stanowisku I Sekretarza Partii człowieka, który jest resortowym dzieckiem i swoją karierę zawdzięcza komunistycznym układom sięgającym do lat 50-ych XX-wieku. Przykład idzie z góry, ta osobistość pokazuje, kim są ludzie będący u sterów Rzeczpospolitej.

Wspomniałeś o Millerze i Cimoszewiczu w Europarlamencie. Do nich nic bym nie miał, oni przynajmniej nie ukrywają że celem jest trwanie na stołkach i dożywotnie pobieranie pieniędzy podatników. Doceniam taką szczerość i wierność obranej drodze, oni przynajmniej nie ukrywają że są etatowymi bezideowcami. Taki to zawsze będzie u koryta: czy w PRL, czy w Europarlamencie.
Zło obecnej dyktatury polega natomiast na tym, że dla własnych celów politycznych próbuje ubrać swoje działania w ideologię.
Szczególnie bulwersujące jest to, że ta poza jest kompletnie niezgodna z rzeczywistością (poglądy komunistyczne, nienawiść względem bliźniego, nepotyzm itp itd.

Ale wiesz co, proponuję już o powyższym nie rozmawiać i nie odnośmy się już do tego. Tym bardziej, że w powyższych postach pod tym wątkiem powiało nieco smrodem.


***

Zgodzę sie tylko z Tobą w jeszcze jednej kwestii: Pan i Niewolnik. Do tego zmierza świat. Szczególnie Europa, bo był już czas kiedy nawet zwykły niewykwalifikowany robotnik na zachodzie Europy mógł prowadzić normalne życie. Niestety, niedługo cofniemy się o jakieś dwa stulecia pod tym względem.
Ja jestem wręcz przekonany, że za kilka lat nie będzie już czegoś takiego, jak ogłoszenia o pracę. Mam na myśli proste zawody, ale niezbędne dla społeczeństwa. Myślę, że takich robotników będzie się kupować na targach niewolników. Zostaje więc tylko zdobycie kwalifikacji, które będą lepiej wyceniane na rynku.
Bo samą spekulacją, nie wiem czy się da. Może i jest to możliwe ale raczej krótkotrwałe, większość takich i tak nie wychodzi w porę z kasyna. Człowiek jest z natury bardzo chciwy...

A co ma powiedzieć taki przeciętny Kowalski, który zastanawia się czy lepsze jest PO czy PIS ?

Faktycznie więc nie zapowiada się zbyt różowo. Podobno mamy już 60MLN milionerów na świecie.
Ja widzę jedyną szansę w dołączeniu do tej grupy.
Pieniadze dają znacznie większą szansę na wolność. Nie są wszystkim, ale nikt mnie nie przekona, że są nieistotne. Nawet w razie czego, za co będziemy uciekać z rodzinami za kilka lat od wojny? Co bardziej zapobiegawczy Żydzi uciekli przed nazistami za Ocean. Tak samo nasi wschodni sąsiedzi: ci zamożniejsi uciekli i jeszcze skorzystali z obcego systemu socjalnego. Ci mniej zamożni zostali w zburzonych miastach i z tego systemu socjalnego nie skorzystali.

Kasa, kasa i jeszcze raz kasa. A później emigracja tam, gdzie istnieje w miarę równe, w miarę bogate i wolne społeczeństwo. I możliwa jest samodzielna produkcja żywności. Tak na wszelki wypadek - bo różnie może być.
Tym bardziej u nas - miejmy nadzieję że odsuniemy szkodliwą władzę od koryta.
Bo jeśli nie, to niebawem powstanie kolejny Rząd RP na uchodźtwie

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 22:35
Jeśli ty z serolem i cblondynem chcecie bawić się swoimi ptysiami nic mi do tego :!: ale jesli będziesz szedł w strinagach w miejscu publicznym trzymając za rękę swojego partnera to juz na to zgody nie ma i nie będzie nie próbuj promować dewiacji jako normalne zachowanie . Ja tobie nie zagrażam ale jesli ktos zagrozi mi mam Winchestera kalibru 40mm i colt peacemaker 21mm czarnoprochowce niebywale celne do 500m jesli ktoś będzi usiłował wtargnąć na moją posesje w godzinach nocnych bez wąchania użyje broni do obrony mojej własności , wiesz czemu w USA nie grodzą swoich posesji płotami ? , bo jak ktos wejdzie na twoja własność to masz prawo takiego osobnika zastrzelić bo poczułeś się zagrożony.
W sumie twoje posty otwierają trochę oczy. Frustracja na FX to norma na twoim poziomie.
Problem w tym że to dział absurdy i napiszę ci co to za absurdy są na tym forum z młodymi traderami.
- przychodzą tutaj z nadzieją szybkich zysków bo nasłuchali się i naoglądali o krypto,
- część z nich została ordynarnie wyjeb..a przez pseudo szkoleniowców
- wszyscy chcą szybkiej kasy co oczywiście jest możliwe po wieloletnim doświadczeniu
- na większości journali panuje BUTA wśród młodych, nie można krytykować bo zaraz obraza i znika koleś na tygodnie/miesiące ja sam osobiście piszę "delikatne" komentarze gdzie powinienem opierniczyć zawodnika
- takie obchodzenie się jak z jajem trochę zniechęca bo rynek i tak pojedzie ostro z traderem
- A teraz najlepsze wszyscy chcą być DAY TRADERAMI - najtrudniejszej formy tradingu na tej planecie!
- aby mieć umiejętności daytradera potrzeba lat. Tak czysto statystycznie rok ma 240 dni jak otwieracie 2 transakcje dziennie to znaczy że będąc twardymi zawodnikami zrobicie raptem 500 tradów, aby wyszkolić pewne zachowania plus do tego zacząć uzyskiwać efekty które potrzebują czasu to minimum 3 lata wam pęknie. A niestety większość pracuje ma zobowiązania rodzinne itp. w efekcie końcowym potrzeba znacznie więcej czasu aby mieć efekty jako daytrader...
- nie ma szkół ani szkoleń które dadzą wam pewność zarabiania mogę tylko obiecać że po latach treningu im lepsza pamięć tym lepiej nie będziecie potrzebowali żadnych pierdołowatych wskaźników goły wykres wystarczy będziecie mieli fibo w oczach nawet nie będzie wam się chciało LT wyrysować
- Kolejnym Absurdem jest to że jeszcze tego nie wiecie ale naprawdę nie chcecie się zajmować daytradingiem zawodowo bo wielu z was nie wytrzyma tego. Jakkolwiek to pięknie wygląda, krótko mówiąc tłumaczenie ludziom czym się zajmujesz to naprawdę czasem chcesz mieć tę broń czarno prochową i pierdalnąć sobie w łeb. Żartuję oczywiście ale jak po raz EN-ty będziecie tłumaczyli politykę gospodarczą tego rządu to powiem szczerze ja wolę smarować się stolcem jak FXGuciu radzi
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ