Polska, absurdy itp

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

Do mnie coś piejesz? Z tobą Mirku handlarzu to już miałem doczynienia autobus używany mi sprzedałeś silnik miał być igła a głowica pęknięta była już nie wspomnę że wał napędowy drutem przyczepileś bo się ci na mocowanie było szkoda, absolutnie nie życzę sobie konwersacji z tobą prymitywie.
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 18:07
Do mnie coś piejesz? Z tobą Mirku handlarzu to już miałem doczynienia autobus używany mi sprzedałeś silnik miał być igła a głowica pęknięta była już nie wspomnę że wał napędowy drutem przyczepileś bo się ci na mocowanie było szkoda, absolutnie nie życzę sobie konwersacji z tobą prymitywie.
Ja ci autobus sprzedałem?
Ja nigdy żadnego autobusu nie posiadałem, więc nie mogłem nikomu go sprzedać.
I tym bardziej drutem czegokolwiek nie przyczepiałem w żadnym autobusie, bo nie zajmowałem się i nie zajmuję mechaniką pojazdową.
A co ty kupiłeś i od kogo, to ja nie mam pojęcia.
Skoro kupiłeś, to chyba pijany nie byłeś i widziałeś co kupujesz?
Jeżeli nie, to nie zwalaj swoich decyzji na innych!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

Ja mam maila "autobusyuzywane" ? Ty masz taki a miałeś na pewno nawet widniał na stronie z twoją gębą co zaufania nie wzbudza a szkolenia idiotą tam próbujesz sprzedawać, koniec rozmowy z tobą wciskam przycisk na spłuczce i cię nie ma.
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 18:49
Ja mam maila "autobusyuzywane" ? Ty masz taki a miałeś na pewno nawet widniał na stronie z twoją gębą co zaufania nie wzbudza a szkolenia idiotą tam próbujesz sprzedawać, koniec rozmowy z tobą wciskam przycisk na spłuczce i cię nie ma.
Maila masz, no i co to oznacza?
Nie zmienia to faktu, że ode mnie autobusu nie mogłeś kupić, bo ja nigdy nie posiadałem żadnego, więc ode mnie nie kupiłeś. Może kupiłeś od jakiegoś Niemca, albo Turka, Afgańczyka, Holendra, a może nawet od byłego Ruskiego szpiega w Niemczech? Bardziej prawdopodobne, że sobie historyjkę zmyśliłeś bazując na tym adresie email. Bo, gdybyś rzeczywiście korzystał kiedykolwiek z moich usług, które oferowałem ponad 20 lat temu, to byś wiedział, że ode mnie nikt nic nie kupował.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

"Przedsiębiorca" jakich wielu co na menela biznes stał co by odpowiedzialności na siebie nie brać nie mówię że tak robiłeś bo dowodu nie mam ale tak robiły Januszem biznesu , nie pasuje wam PIS bo jak było PO to można VAT było ukraść a teraz nie można i o to was dupa boli
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 19:06
"Przedsiębiorca" jakich wielu co na menela biznes stał co by odpowiedzialności na siebie nie brać nie mówię że tak robiłeś bo dowodu nie mam ale tak robiły Januszem biznesu , nie pasuje wam PIS bo jak było PO to można VAT było ukraść a teraz nie można i o to was dupa boli
Uważasz, że jak emeryt, albo każda inna osoba, która nie prowadzi działalności gospodarczej musi zapłacić 23% VAT i nie ma możliwości jego odliczenia, czy rozliczenia, to to jest uczciwe? Ty masz nasrane we łbie i nie myślisz trzeźwo!
Mi żadne takie rządy nie pasują, ale trzeba w realu wybrać mniejsze zło, a mniejszym złem jest PO, na pewno nie PiS. I nie ma innej alternatywy, to jest smutne, ale nikt nie obiecywał, że będzie różowo!

PS. Jeszcze nikt nie wymyślił nic lepszego niż demokracja, ale niestety demokracja powoduje, że pojawiają się rządy mniejszościowe i dyktatura mniejszości, jak np. obecnie w USA, i w Polsce, z resztą też.
Jest to paradoks demokracji, że żeby demokracja działała, to nie tylko że 99% uprawnionych musi głosować, ale też że wszystkie interesy wszystkich obywateli powinny być reprezentowane, a prawo powinno także je uwzględniać.
A co mamy w rzeczywistości?
Rządy prymitywnych, niedokształconych nacjonalistów, którzy narzucają innym, co jest właściwe, a co nie jest.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

To sobie głosuj na szatniarza Tuska co cesarzowej Merkel stopy lizał, ja chcę żyć w suwerennym kraju a nie zarządzanym przez jakiś komisarzy unijnych nie doczekanie twoje że będziesz przebierał się za kobietę i po ulicy tak chodził to nie jest normalne i nigdy tego nie zakceptuje choćby EU miliardy euro wydawały na promocję tych dewiacji
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 19:19
To sobie głosuj na szatniarza Tuska co cesarzowej Merkel stopy lizał, ja chcę żyć w suwerennym kraju a nie zarządzanym przez jakiś komisarzy unijnych nie doczekanie twoje że będziesz przebierał się za kobietę i po ulicy tak chodził to nie jest normalne i nigdy tego nie zakceptuje choćby EU miliardy euro wydawały na promocję tych dewiacji
No to masz przesrane, bo świat i nauka idą do przodu, a zasadą lekarzy jest nie szkodzić, a pomagać ludziom.
Jesteś takim płaskim prymitywem, że nie warto sobie czasu marnować i się babrać w takim gównie, nie człowieku.

PS. Ciekawe kto i kiedy ustalił jak wygląda ubranie kobiety, a jak ubranie mężczyzny?
Obecna wiedza naukowa i lekarska mówi, że nawet nie istnieje definicja kobiety i mężczyzny, ponieważ nie można zdecydowanie i jednoznacznie jej określić.
A ludzie o takich chrześcijańsko-faszystowskich poglądach, jak ten tutaj, to najgorsze bydło na tej ziemi!
Z tego co się orientuję, to Jezus biblijny w żadnym miejscu nie pisze, że należy nienawidzić drugiego człowieka za to, kim jest.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2022, 19:30 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
FxGuru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:25

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: FxGuru »

Zarazem wrzucę starego buta do mojego kopciucha i co mi zrobisz?
Kto nie stosuje się do zasad ten sam się smaruje stolcem.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Polska, absurdy itp

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FxGuru pisze:
23 lip 2022, 19:30
Zarazem wrzucę starego buta do mojego kopciucha i co mi zrobisz?
Ja tobie nic nie zrobię, ponieważ nie mam takich możliwości.
Dopóki mi osobiście i moim najbliższym nie zagrażasz, to nic nie zrobię.
Co innego jakbyś zagrażał.

Mężczyzna przebierający się za kobietę na pewno nikomu nie zagraża, tobie na pewno nie.
Dopiero, gdy ty chcesz tego mężczyznę w jakikolwiek sposób skrzywdzić, wtedy sam sobie zagrażasz, ponieważ to ty inicjujesz konflikt, nie ten mężczyzna.

Jeżeli ty masz prawo do wyrażania siebie poprzez legalną manifestację, lub legalny protest, to także każdy inny człowiek, lub grupa ludzi ma takie samo prawo. Jeżeli ty chcesz komuś odebrać równość i jego prawa, to ty się stajesz oprawcą, faszystą, złym człowiekiem.

A z punktu widzenia wiary katolickiej, łamiesz jedno z przykazań bożych.
Jeżeli za poglądami idą czyny, to łamiesz więcej niż jedno z tych przykazań.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ