DayTrading: Piątek 23.02.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 24 lut 2018, 00:00

Wzrost
3
43%
Bez zmian
3
43%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3019
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl" rel="nofollow
http://www.polskieserce.pl" rel="nofollow
http://www.okruszek.org.pl" rel="nofollow
http://www.wyklikajzywnosc.pl" rel="nofollow
http://www.pustamiska.pl" rel="nofollow

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Widzę świece konsolidacyjne z długimi wąsami. Może być duży ruch za niedługo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

jaahuuu, zboza !!!!!!
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ladnie
edek dol a gieldy upppppp
daxik ladnie w nocy wyrwal moje lki zarabiaja
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: belon »

'''

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Biedne autoamty na euraud juz same nie wiedza co robić

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU i Indeks Dolara śmierdzi Dragonem ,o ile EU wróciło nad TL tak Indeks ją utrzymał -to źle rokuje wzrostom na EU :x

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

o 8godz pkb niemiec potem kolo 11-- Inflacja bazowa HICP dzis piatek moze cos mocniej zamieszaja wreszcie bo nuda
na tym edku tylko skalp na 30 pip
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

barabaszek pisze:fala 4 czesto ma strukture trojkata, trzeba pamietac, że w takiej sytuacji wybicie jest piątka, kończącą pewien cykl, więc może być szybka zawrotka.
Myślę że bez sensu mieszasz formacje kontynuacji trendu z falami bo to dwie zupełnie inne filozofie postrzegania cen na wykresie, zupełnie nie do połączenia. Tak samo jak formacje świecowe podczas fal nie powinny cie interesować tak samo podczas formacji kontynuacji / odwrócenia trendu nie powinny cie interesować fale.
rookie- pisze:Jutro na spokojnie przyjrzyj się jeszcze raz pierwszemu rysunkowi który wrzuciłeś resources/image/151783 i porównaj do tego https://www.mbank.pl/pobierz/inwestycje ... ujacy.html . Narysowałeś trójkąt zwyżkujący, a ta formacja ma inne mierzenia. I właściwie tylko o to chodzi. Zrobiłeś złe mierzenia i stwierdziłeś "technika nie działa". Może dlatego że na liście comparic tej formacji nie ma myślałeś że to jest to samo. Zasięg ruchu zgadzał się dla trójkąta zwyżkującego, na Twoim rysunku te zasięgi były źle narysowane, nie taka jest teoria. Pytanie czy jest tam chorągiewka czy trójkąt zwyżkujący jak na początku narysowałeś. Dla chorągiewki mierzenia by się zgadzały, dla trójkąta zwyżkującego źle narysowałeś.
Rookie, wiem co wrzuciłem ale Ty nie dostrzegasz w dalszym ciągu czym się różni trójkąt od chorągiewki. To już tak łopatologicznie - trójkąt to formacja gdzie cały sens zawirowania ceny zachodzi w trójkącie i to trzeba obserwować, boki, musza idealnie się zgadzać by to miało sens. Atomiast istota chorągiewki czy flagi polega na tym że masz dynamiczny ruch ceny - konsolidacje - i znowu dynamiczny róch ceny. Sam fakt jak wygląda ta konsolidacja, czy jest choragiewką, czy jest trójkątem zwyżkującym, czy jest rabem, czy jest prostokątem nie ma najmniejszego znaczenia - bynajmniej na eurusd i bynajmniej od 12 lat od kiedy trejduje z powodzeniem akurat te formacje. Tu chodzi o istotę i model wzrost - konsolidacja - wzrost. Taka jest filozofia. To co piszesz że jest to trójkątem to zupełnie inna filozofia i inne na zwisko z tego co pamiętam popularyzowało tą formację. Na moim wykresie na żółto zaznaczyłem dynamiczny ruch ceny i jest to integralna częścią formacji nie skupiaj się zatem tylko na części konsolidacyjnej nazywając ja trójkątem. Druga sprawa policz sobie że w tamtej sytuacji przed konsolidacją mieliśmy 60 pipsów w górę, potem konsolidację i potem 20 pipsów w górę i ... co bardzo ciekawe - 40 pispsów ruchu w doł. To jest warte zwrócenia uwagi bo to przypomina formację chorągiewki która grałem (wywaliło mi kroczący SL na minimalny zysk) tylko chorągiewki która ma złamany ruch następstwa konsolidacji. De facto miałem rację tylko ten ruch był bardzo dziwny. Załącznik. Zresztą zobacz co obecnie wyprawia się na eurusd ewidentnie na rynku jest jakaś gruba ryba która sobie robi co chce, na każdym interwale są co chwile konsolidacje, nie ma zupełnie żadnego trendu, ruchy są zbijane zarówno z góry jak i z dołu. Ktoś rzuca grubym hajsem i to widać. Stąd takie anomalie. Tak naprawdę na ten moment granie na edku to loteria, nie ma trendu i jak zauważam co chwilę kogoś teorie kończą w gruzach.
Kermit pisze:wiec wg Ciebie jesli pojdzie dzida na powiedzmy 500 pipsow i na jej koncu utworzy sie choragiewka(trojkat) o szerokosci 30 pipsow to pojego wybiciu cena powinna zrobic nie 30 a kolejne 500 pipsow? No to powodzenia życze
Mnie w domu uczyli że jak sie nie ma nic sensownego do powiedzenia to lepiej nic nie mówić :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 23.02.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermi dzieki za GJ wczoraj- :564:

"Wszystko powyższe to mój subiektywny punkt widzenia. Może sie komuś przyda. Ale nie gwarantuje że za 30 minut cena nie poleci np w kosmos :wink: . Ja wiem jak pod to zajac pozycje i kiedy z nich wyjsc. Jesli ktos nie wie jak to ugryzc to niech trzyma sie od tej pary z daleka bo ona lubi ucinać palce. W końcu nazwa zobowiązu"

To warte podkreślenia i zrozumienia przez wszystkich

Zablokowany