ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

ninjaproject pisze:
08 cze 2021, 19:11
Plastiki:
Niestety, ale wszyscy się to tego zaśmiecenia przyłożyliśmy!
I wszyscy musimy z tym walczyć.
Walczy z tym tylko Europa, więc zastanów się jaki tego będzie efekt.
ninjaproject pisze:
08 cze 2021, 19:11
Ocieplenie:
Przepraszam ciebie, ale twoje zdanie kontra konsensus naukowe, to po prostu się błaźnisz!
Konsensu naukowy.
W kwestii dziury ozonowej również był ten konsensus. Warto dodać, że dziura ozonowa jest nad Antarktydą, gdzie nie mieszkają ludzie, a mimo to naukowcy ustalili ten ich konsensus, że to freon z lodówek jest odpowiedzialny za zwiększanie się dziury.
Tyle, że teraz to nie znajduje potwierdzenia, bo dziura ozonowa jest taka sama jak była 30 lat temu.
To chyba najlepszy dowód, że naukowcy mogą się mylić, choć w tym przypadku po prostu mówili to za co im zapłacono.
ninjaproject pisze:
08 cze 2021, 19:11
Obejrzyj film, jako pierwszy krok:
A Skeptical Look at Climate Science
https://www.youtube.com/watch?v=R7FAAfK78_M
I to jest właśnie Twój dowód ? Jakiś filmik na jutubie po angielsku ? Brawo Ty.
ninjaproject pisze:
08 cze 2021, 19:11
Potem sam szczegółowo przeanalizuj dane.
Jakie dane ? Przecież żadnych nie podałeś.
Poza tym zwykły człowiek nie jest w stanie sprawdzić żadnych danych. Nie ma wiedzy, czasu i środków na to.
ninjaproject pisze:
08 cze 2021, 19:11
Ilości jakie wyemitowała era przemysłowa człowieka grubo przekraczają wulkany.
Ja nie oferuję ci lania wody.
Sam sprawdź, ale bierz pod uwagę analizy naukowe, obiektywne, a nie subiektywne, dopasowywane do tego, co chcą udowodnić!
Jeszcze raz : dowody, dowody, dowody.
Przypomnę Ci jeszcze raz, bo się nawet nie odniosłeś, że Krakatau, który wybuchł w 1883, wyemitował olbrzymie ilości CO2 i wywołał głód w Europie, bo dwa lub trzy lata z rzędu, lata były deszczowe i plony się nie udawały.
To są właśnie fakty naukowe, a nie fantastyczne wizje, nie poparte w faktach snute przez skorumpowanych naukowców.
ninjaproject pisze:
08 cze 2021, 19:11
Jednak, większość ludzkich aglomeracji, przemysłu, elektrowni leży na takich poziomach, które zostaną zalane przez oceany.
Takie mroczne wizje zaczęły być snute pod koniec lat 80-tych. Chcesz mnie pouczać, a nie pamiętasz takich rzeczy.
Pod koniec lat 80-tych czytałem wypowiedzi naukowców (pewnie tych samych), że jeśli ludzkość nic nie zrobi to za 30 lat czyli w 2020 roku oceany podniosą się o 5-6 centymetrów i zaleją takie miasta jak Amsterdam czy Nowy Jork.
Ludzkość nic nie zrobiła i doczekaliśmy 2020 roku. Nowy Jork i Amsterdam nie zatonęły. I to są fakty naukowe, a nie brednie powtarzane przez naukowców.
ninjaproject pisze:
08 cze 2021, 18:41
A fakty są takie, że średni przyrost temperatury średniej na ziemi rośnie w tempie niespotykanym w historii życia na ziemi.
Obecnie średnia temperatura wzrosła o 1 stopień C w 65 lat, gdzie taki wzrost w poprzednich okresach historycznych trwał przez 900 lat.
A te dane o 900 latach to skąd ? To jest właśnie problem z takich foliarzami jak Ty, że powtarzacie brednie, choć na oko widać, że nie ma na to żadnych dowodów.
Nawet wzrost o ten jeden stopień w ciągu 65 lat jest wątpliwy.
I tu możemy przejść do meritum.
Ty i reszta szurów uwierzyliście, że klimat to coś stałego i niezmiennego.
Klimat to jest coś co podlega nieustannej zmianie. Wzrost temperatury o jeden stopień w ciągu 65 lat to w sumie żadna zmiana. Akurat w okresie rozwoju cywilizacji technicznej, klimat jest dosyć stały i się nie zmienia.
Przypomnę Ci jednak, że niedawno zakończyła się mała epoka lodowa.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82a_epoka_lodowa

Przed 1300 rokiem było cieplej i to do tego stopnia, że w Polsce były uprawiane winogrona, z których produkowano wina, co zostało uwiecznione w zapiskach historycznych.

Kończę dyskusję z Tobą bo szkoda mojego czasu. Nie masz żadnych dowodów i nie potrafisz się odnieść do moich. Jedyne co potrafisz to powtarzać bzdety z medialnej propagandy. Chcesz abym wierzył w to na słowo, a przecież to nie religia. Choć mam wrażenie, że to jednak nowa religia. Ocieplaczy klimatu.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Brak mi słów...
Mario, jesteś ofiarą oszustów, której wyprano mózg teoriami spiskowymi.
Życzę zdrowia.
I życzę, żebyś zainteresował się filozofią, a w szczególności takimi tematami jak Teoria prawdy, oraz Błędy Logiczne.
Oczywiście, logiką także.

I jeszcze nawiasem, to jest takich dwóch ludków: Ken Ham i Kent Hovind.
Posłuchaj co oni mówią.
Gadają tak jak ty!
Jeszcze raz zdrowia życzę.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Podobno kolejna część Mission Impossible "Próba Przekonania Idioty" zakończyła sie niepowodzeniem :D

supersonic82
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2019, 21:06

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: supersonic82 »

kiedyś trafiłem ta te teorię spiskową i nawet myślałem, że coś w tym jest... głupi ja zacząłem grzebać, i oczywiście się szybko z tego wyleczyłem - ale mam nauczkę, jak łatko jest komuś coś wkręcić [gdy śie nie ma pojecia w temacie]

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Niestety, niektórzy mają tak wyprane mózgi, albo inaczej, są tak mocno przekonani, że żadne racjonalne, naukowe fakty nie są w stanie zmienić ich opinii, szczególnie kiedy dana osoba jest przekonana, że wszyscy naukowcy są w jakiś sposób skorumpowani i opłacani przez jakieś odgórne "siły". A najsmutniejsze jest to, że ci ludzie nie zrobią nic, żeby faktycznie wykonać pracę i faktycznie przeanalizować prace naukowe.
No, ale, skoro ktoś wierzy, że wszystkie źródła naukowe są fałszywe, oczywiście nie mając na to absolutnie żadnych dowodów, to takiemu człowiekowi nie przetłumaczysz, żeby spróbował spojrzeć krytycznie na własne przekonania!
Z naukowego punktu widzenia założeniem wyjściowym jest tzw. "Null Hypothesis".
I z tego punktu zerowego wychodzimy.
Nie z założenia, że X jest prawdą, i wtedy szukamy uzasadnienia, żeby udowodnić to, co już założyliśmy!
Tylko z założenia, że X jest niewiadomą, i wtedy zbieramy dane, analizujemy dane i wyciągamy wnioski.
Każdy może to zrobić sam, czyli zapisać się na studia i poznać dany temat dogłębnie.
Ewentualnie, jeżeli nie chce tego zrobić, to potrzebuje znaleźć rozsądne uzasadnienie dlaczego należy ufać ludziom, którzy poświęcają swoje całe życie studiom/badaniom nad danym zagadnieniem, i zwykle prowadzą dosyć skromne, wcale niebogate finansowo życie.
Gdzie są te rzesze naukowców skorumpowanych przez wielkie korporacje?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

supersonic82 pisze:
13 cze 2021, 14:24
kiedyś trafiłem ta te teorię spiskową i nawet myślałem, że coś w tym jest... głupi ja zacząłem grzebać, i oczywiście się szybko z tego wyleczyłem - ale mam nauczkę, jak łatko jest komuś coś wkręcić [gdy śie nie ma pojecia w temacie]
Żyjemy w takich czasach gdy tuman po zawodówce zarzuca kłam i podważa to co mówi profesor nauk. I argumentem tumana jest to, że tuman z piwem w reku "zastanowił się" nad zagadnieniem i doszedł do "rewelacyjnych" wniosków. Zupełnie innych niz głosi nauka. Panie Boże broń nas od tego do jakich wniosków może dojść tuman ;)
Może to być niebezpieczne dla innych jak i dla niego samego. I potem taki tuman nakręca innego tumana. W necie ich nie brakuje. Bo wszystko czego nie moga zrozumieć przypisują jakiemus światowemu spiskowi. Obłęd.
Ci wszyscy "płaskoziemcy", przeciwnicy szczepień jak i podważający fakty naukowe itp. wymownym przykładem.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
16 cze 2021, 13:08
supersonic82 pisze:
13 cze 2021, 14:24
kiedyś trafiłem ta te teorię spiskową i nawet myślałem, że coś w tym jest... głupi ja zacząłem grzebać, i oczywiście się szybko z tego wyleczyłem - ale mam nauczkę, jak łatko jest komuś coś wkręcić [gdy śie nie ma pojecia w temacie]
Żyjemy w takich czasach gdy tuman po zawodówce zarzuca kłam i podważa to co mówi profesor nauk. I argumentem tumana jest to, że tuman z piwem w reku "zastanowił się" nad zagadnieniem i doszedł do "rewelacyjnych" wniosków. Zupełnie innych niz głosi nauka.
Panie Boże broń nas od tego do jakich wniosków może dojść tuman ;)
Może to być niebezpieczne dla innych jak i dla niego samego. I potem taki tuman nakręca innego tumana. W necie ich nie brakuje. Bo wszystko czego nie moga zrozumieć przypisują jakiemus światowemu spiskowi. Obłęd.
Ci wszyscy "płaskoziemcy", przeciwnicy szczepień jak i podważający fakty naukowe itp. wymownym przykładem.
Jak będziesz apelował do Boga i równocześnie do nauki, to też jesteś niezły tuman!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

ninjaproject pisze:
16 cze 2021, 13:55

Jak będziesz apelował do Boga i równocześnie do nauki, to też jesteś niezły tuman!
I kto to mówi?
:d

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cblondyn pisze:
16 cze 2021, 14:28
ninjaproject pisze:
16 cze 2021, 13:55

Jak będziesz apelował do Boga i równocześnie do nauki, to też jesteś niezły tuman!
I kto to mówi?
:d
Ja nie apeluję do wyimaginowanych postaci, na których istnienie nikt nie ma żadnych dowodów! :564:
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

olds

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: olds »

Fajny wątek na weekend. Polskie samoloty do siebie strzelają, okręty podwodne nie zanurzają się, czołgi eksplodują na autostradzie, prominentni politycy obozu rządzącego sypią secret-mailami jak z rękawa ale zmartwieniem naczelnego idioty pisiorskiego na tym forum są chemtrails.

ODPOWIEDZ