ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

gore pisze:Niestety człowiek jest skonstruowany tak, że potrzebuje adrenaliny. To już nie te czasy, że owej adrenaliny dostarczał lew na sawannie, więc człowiek, żeby nadal poczuć zastrzyk hormonu, wymyśla sobie teorie spiskowe. :) Tak to działa, ot co.
Twoj tekst to sa niezle teorie... lew na sawannie... wymyslanie teorii spiskowych zeby poczuc adrenaline... :clap: tak samo jak ten tekst wyżej o płaskiej ziemi. Żal tego czytać. A pewnie w iluminati wierzycie, albo w to że największe banki rządzą światem, albo... sami sobie dodajcie wiecej przykładow bo szkoda czasu na takich ignorantów. Zero faktów, zero argumentow że to nie prawda, tylko jakieś opinie... to są tylko wasze opinie.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Warto zadawać pytania, poddawać w wątpliwość.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Atari
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2020, 21:54

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: Atari »

Dobra Panowie, tak czytam te wasze (po czasie) wywody czy to chemitrials czy smuga kondensacyjnej. Otóż to jest chemitrials, już kilka lat temu (jest chyba jeszcze filmik na YT) kiedy to w wielkiej sali było spotkanie polityków, ministrów amerykańskich itp z wieloma dziennikarzami, którzy prowadzili śledztwo w tej sprawie. Wiele amerykanów robiło testy gleby i wody za własne pieniądze. Testy z każdym rokiem wychodziły co raz gorsze. Czasowo zmieniało się PH gleby coraz to głębiej, przekroczone ilości metali ciężkich - aluminium (osłabia system immunologiczny, bor i inne). I na tym spotkaniu politycy przyciśnięci do muru wyznali że rozsiewają i skład się zgadza tłumacząc te czyny ochroną świata przed globalnym ociepleniem. Nazwali to geoinżynieria - klimat (poszukać w wikipedi) która niby to redukuje CO2 i takie tam pierdy naukowe. Naprawdę przekonał mnie jeden filmik jak leci samolot 4 silnikowy i zaczęło mu brakować tej chemii było widać jak w w równych odstępach smuga mu się przerywała, aż znikła. Żeby to zobrazować - leci na niebie przez kilka minut i tworzy 4 ciągłe smugi, po około 5 minutach przerywają się po kilka razy równomiernie te 4 smugi, aż w końcu znikają a samolot leci dalej. Widziałem foty, jak samoloty pasażerskie z wyglądu, ale przerobione dla wojska. W środku brak krzeseł, a w ich miejsce zamontowane z około 20 pojemników, każdy po kilka set litrów pojemności połączony rurami i pompami. Dysze wylotowe wyprowadzane na górnych zewnętrznych częściach silników. Dobrze wiedzieli że ludzie łykną to jako smuga kondensacyjna i nie będą wnikać. Odkąd weszliśmy do NATO, pomysły amerykanów zostały wcielone i u nas. Sorry, ale ja za dziecka często patrzyłem na niebo i nie było takich krat, nie daleko była baza migów 21 i często latały na dużych wysokościach i były smugi kondensacyjne i tylko tyle, po kilku dziesięciu minutach niebo było czyste. Jak by wam było mało, niedowiarki jedne, to ostatnio śledziłem Flight24 stronkę która w realu pokazuje wszystkie transpondery latających maszyn na świecie. Jeśli klikniesz na jakiś samolot pokazuje ci linię jego kursu jaką przebył od czasu startu. W ten sposób widać skąd wyleciał, oraz wszystkie dane , czyli numer, model, kraj itd. Kliknąłem jeden samolot losowo i pokazało samolot sił powietrznych Holandii. Pokazało mi że wystartował z lotniska wojskowego w Holandii, linia pokazywał jak zrobił 2 koła nad Gnieznem, Bydgoszczą i Toruniem. Poczekałem i po około 30 minutach zrobił takich ogromnych kółek jeszcze z 5.
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 22:56 przez Atari, łącznie zmieniany 1 raz.

Atari
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2020, 21:54

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: Atari »

A następnie wrócił do Holandii. Samolot sprawdziłem i ten model może latać na dystansie od 4000 do 6000 km. Więc przylecieć z opryskiem do Polski i wrócić do siebie to żaden problem, no i jeszcze latać do okoła na takiej przestrzeni. Zrobiłem fotę osobną jak lata wojskowy samolot z radarem nad Czechami i jego kurs lotu wyglądał jak klepsydra i na bardzo małej powierzchni terenu. Mam zrzuty z ekranu, ale nie wiem jak tu dodać foty.

Cao
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:29

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: Cao »

Chciałbym zobaczyć jak niby nauka tłumaczy chemtrails bo nigdzie żadnego rzetelnego wytłumaczenia moich obserwacji nie widziałem.

Proszę zatem wytłumaczyć to: Chemtrails nie znikają po krótkim czasie za samolotem jak zwykłe smugi. Utrzymują się długo na niebie, powoli opadając i rozszerzając się co gdy chemtrail jest dużo (a jak już są to chyba zawsze dużo, to nie jest pojedyncza smuga tylko mniej wiecej od 5 do 15) tworzy białawą zawiesinę zalegającą na niebie (pogoda w czasie obserwacji: ciepły słoneczmy dzień).

Jeśli tak według autora artykułu powinny się zachowywać normalne smugi to radziłbym sie bardzo poważnie zastanowić nad tym czym te smugi są.

Ciekawe też, źe tak dużo smug jest robionych nad miastem gdzie nie ma w pobliżu żadnego lotniska.

Z tego co wiem chemtrails służą walce z globalnym ociepleniem, a że kosztem zdrowia ludzi... Czy politycy kiedykolwiek sie tym przejmowali?

Czemu piloci truliby swoje rodziny? A o samolotach bezzałogowych słyszałeś? To takie drony tylko, że wieksze, armia USA używa ich oficjalnie na bliskim wschodzie.

A czemu politycy by truli siebie i rodziny? Wiekszosc, a może i wszyscy główni polscy politycy siedzą w Warszawie. Może nad Warszawą nie ma Chemtrails? Sprawdził ktoś? Ja mieszkam w zupełnie innym regionie Polski.

I na koniec: Jesli to normalne zachowanie smug kondensacyjnych z paliwa lotniczego to dlaczego Europa nie kupi paliwa od Kima Dzong Una z Korei Północnej? Ogladalem filmiki na kanale ,,pozdrozKRLD'' i nad Pjongjangiem nie ma żadnych chemtrails. A lotnisko jest, przylatują turyści i biznesmani z całego świata. Skoro tam samoloty mogą latać nie robiąc chemtrails to czemu u nas nie mogą?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ta, a ziemia jest płaska, a nawet pusta w środku, i tam żyją ufoludki, a i jeszcze, oczywiście nigdy ludzie nie byli na księżycu, bo to tylko jest ściema, oszukują nas, no i na Marsa, oczywiście też nie można z Ziemi polecieć, bo firmament przecież nas ogranicza, i w ogóle to
Mars nie istnieje, i to wszystko Oni nam wciskają...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Jeśli chodzi o chemtrails, to ja osobiście przez lata w to nie wierzyłem i uważałem to za stek bzdur. Po raz pierwszy czytałem o tym chyba w 2008 roku. W chwili obecnej to już nie jest kwestia wiary. Kilka lat temu były doradca Obamy przyznał w wywiadzie, że owszem rozsypywali z samolotów substancje, które miały wpływać na klimat. Szczegółów niestety nie podał. W tej chwili to już chyba nawet oficjalnie zapowiadają to zasiewanie nieba różnymi substancjami w celu ratowania Ziemi przed globalnym ociepleniem. Wystarczy czytać uważnie i co jakiś czas taki news się przemyka. Oczywiście mowa cały czas o USA.
Nad Polską chyba tego nie stosują. Ja nigdy nie widziałem nic takiego na niebie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Cao
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:29

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: Cao »

Przed chwilą na pewnej stronie którą przeglądałem przewinął się temat Alzheimera i ktoś zalinkował do artykuły o 33 letnim facecie z Oławy (niewielkie miasto w okolicach Wrocławia) który ma Alzhaimera i aż mnie tchnęło żeby tu zajrzeć i zobaczyć odpowiedzi na mój post mimo, że planowałem wcześniej dać sobie z tym spokój.

Podobno w chemtrails jest aluminium używane aby rzekomo schładzać atmosfere (najbardziej prawdopodobna teoria to ta, że rozpylają aby przeciwdziałač globalnemu ociepleniu, a trucie ludzi jest skutkiem ubocznym, nie głównym celem), można do tego samego używać srebra, ale to by było bardzo drogie więc wybrali tanie aluminium.

A jak wiadomo z badan naukowych aluminium ma bardzo duży wpływ na powstawanie alzheimera, być może nawet go powoduje.

Coraz młodsi ludzie chorują na alzheimera. Czy może to mieć związek z chemtrails? To jest bardzo niepokojące. Ja bym serio bardzo chciał aby te całe chemtrails to były bzdury powymyślane przez jakichś trolli, ale widziałem je osobiście, a czasami jak byłl ich bardzo dużo to nawet wyczuwałem oddychając, że powietrze jest jakieś nieprzyjemne.

MarioDM pisze:
02 kwie 2021, 15:50
(...)


Kilka lat temu były doradca Obamy przyznał w wywiadzie, że owszem rozsypywali z samolotów substancje, które miały wpływać na klimat. Szczegółów niestety nie podał. W tej chwili to już chyba nawet oficjalnie zapowiadają to zasiewanie nieba różnymi substancjami w celu ratowania Ziemi przed globalnym ociepleniem. Wystarczy czytać uważnie i co jakiś czas taki news się przemyka. Oczywiście mowa cały czas o USA.
Nad Polską chyba tego nie stosują. Ja nigdy nie widziałem nic takiego na niebie.

Mógłbyś napisać w jakim mieście mieszkasz? W szczególności interesuje mnie czy w Warszawie bo mam teorię, że tam mogą nie rozpylać aby politycy i ich rodziny się nie truły.

Ja mieszkam w mieście w województwie Zachodniopomorskim, słynącym z czystego powietrza (żadnych zanieczyszczen przemysłowych ani kopcenia z kominów przez ludzi zimą) i chemtrails widywałem wielokrotnie, zwłaszcza latem w ciepłe słoneczne dni.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: ChemTrails - czy coś takiego istnieje?

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Cao pisze:
07 kwie 2021, 18:28
Mógłbyś napisać w jakim mieście mieszkasz?
Łódź moim miastem. :wink:

Nie wiem czy chemtrails były wcześniej czy to tylko foliarski wymysł. Wiem jednak, że obecnie będą bo takie są założenia zielonego ładu. Bill Gates w wywiadzie, który niedawno czytałem, powiedział, że chce coś tam rozpylać w atmosferze aby zasłaniać dostęp promieni słonecznych do ziemi, dzięki czemu zatrzyma globalne ocipienie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ