BB i CCI handel na m1

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Czas przejsc na m5. Powodzenia

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Pivoty, opory i wsparcia.
Dzisiaj tylko zdjecia. Jutro bede mial wiecej czasu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Caldeborn pisze:Pivoty, opory i wsparcia.
Jedna osoba na tysiac cos tu zobaczy a jedna na million zrobi na tym dobra kase. Dziecinnie prosty sposob handlu na indeksach. Powodzenia.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Pracuje nad nowym EA ktory pokazuje co bedzie dzisiaj ---wczoraj. Zamiast back testing pracuje forward. W zalaczniku to co bylo dzisiaj +/- widziane na wczorajszym wykresie. Oblicza na podstawie BB's ze wszystkich TF-ow m1 do D1 i rysuje swieczki o 24 godziny wczesniej. Jak narazie sprawdza sie w 85%, bardzo dobrze w konsolach ale szwankuje w breakoutach. Musze nad nim troche popracowac. Ta czerwona linia to BB 20 z D1. Tylko ta BB jest widoczna i umiejscowiona z prawej strony wykresu. W ten sposob mamy czysty wykres po lewej. Niestety nie dziala na MT4.
Jak tylko wszystko dogram to pokaze wyniki mojej pracy. Powodzenia

-- Dodano: 20 mar 2019, 23:01 --

W drugim zalaczniku stan faktyczny.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Jak narazie wyniki EA sa bardzo dobre. Wczorajszy dolek prawie w punkt, dzisiejszy szczyt +/- 1 pipka i powoli zblizamy sie do dzisiejszego dolka na(wedlug EA) 1.1268. Chyba dzisiaj da dupy ale moge sie mylic.

-- Dodano: 22 mar 2019, 21:16 --
Caldeborn pisze:Jak narazie wyniki EA sa bardzo dobre. Wczorajszy dolek prawie w punkt, dzisiejszy szczyt +/- 1 pipka i powoli zblizamy sie do dzisiejszego dolka na(wedlug EA) 1.1268. Chyba dzisiaj da dupy ale moge sie mylic.
Jeszcze godzinka prawie do konca ale chyba nie ma szans na osiagniecie 1.1268. Tak jak bylo to do przewidzenia EA wraca na deske kreslarska. Roznica w poziomach tylko 5 pipek ale lepiej by bylo gdyby pokazal nam cel 5 pipek nad dzisiejszym dolkiem a nie pod. Niestety robotom jeszcze daleko do konkurowania z ludzkim mozgiem. Na szczescie mamy jeszcze inne pary gdzie ruchy sa raczej latwe do przewidzenia. W zalaczniku ujek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Nudno dzisiaj. To cos napisze. To czy warto dodac CCI do BB to prosze samemu ocenic.
Gdybysmy mieli tylko BB's to w zalaczniku CC1 widac super okazje na S z poziomu 1.1170 +/-
Ale jak popatrzymy na zalacznik CCI2 to chyba jasne, ze nikt nie wezmie szorta na takim CCI biale kolko, jezeli juz to tam gdzie sa zolte kolka.
Jak patrze teraz na Ujka to straszny z niego Casanova...i tu i tam.Powodzenia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nendo

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

Masz na mnie zły wpływ Caldeborn,
Skopiowałem sobie ten wątek, poprawiłem interpunkcję i wstawiłem polskie litery ...
Zrobiłem 50 screenów z potencjalnymi wejściami i będę je sobie analizował i poszukiwał jak Indiana Jones ... Caldebornowskiego Graal'a
Co więcej, zamówiłem książkę ... będzie za jakieś 10 dni ...
Zamiast iść na plażę, czy na piwo ... bardzo zły wpływ ...
Powodzenia.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Wyglada na to, ze Nendo zostawil FX i robi kase na ksiazkach. Brawo gratuluje pomyslu.
Jezeli Amerykanie nie dostarcza duzej kasy w pazdzierniku/listopadzie to ich indeksy leca na oparach. Moze jeszcze jeden szczyt i to wszystko.
BB/CCI na M1 na S&P pokazal w lipcu sygnal zamkniecia dlugich pozycji z prawdopodobnym szczytem na 3080-3150. Podobnie bylo z DAX kiedy doszedl do 13000 ze wskazaniem szczytu na ~13650. Gdzies to napisalem w 2017.
"Mysle ze 13650 powinnismy zrobic. Z drugiej strony to zmartwil mnie Swiezak. Przestal mowic o spadkach, to moze nie dojdziemy. :?"
Przejdź do posta

Nikomu nic nie radze ale ja od pewnego czasu longi na indeksach amerykanskich tylko na DT. Powodzenia

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

FX, czy spekulacja kursem walut, czy wymiana walut? Jak wymiana walut to kto sprzedal dzisiaj 1 000 000 000 000.00 Euro miedzy 13:00 a 15:00? Taka kwota wystarczy na zakupienie wszystkich czesci do produkcji samochodow w Europie przez nastepne 2-3 lata. Kto im sprzedal tyle dollarow? Wszystkie Banki Swiata? Jak to sie wyda jutro to co z DAX-em? 6000? Zwolnienia w fimach samochodowych dojda do miliona ludzi. Na szczescie to tylko spekulanci maczaja w tym palce. Zeby zarobic musisz wiedziec w co grasz. Powodzenia

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: BB i CCI handel na m1

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Nikt nie sprzedał takiej ilości EUR. Cena nie zmienia się tylko dlatego, że ktoś kupuje, albo że sprzedaje, ale też dlatego, że ktoś, albo wielu ktosiów (banki) wycofują swoje zlecenia z rynku z powodu zbyt dużego ryzyka w związku z istotnymi danymi makro. Czyli, nikt nie chciał kupować w tym czasie i zabrakło popytu. Wtedy rynek szuka ceny po której popyt wzrasta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ