DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 08 sie 2017, 00:00

Wzrost
3
33%
Bez zmian
3
33%
Spadek
3
33%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl" rel="nofollow
http://www.polskieserce.pl" rel="nofollow
http://www.okruszek.org.pl" rel="nofollow
http://www.wyklikajzywnosc.pl" rel="nofollow
http://www.pustamiska.pl" rel="nofollow

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

byq69
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

A mi sie snilo(bez wkretki) ze obudzilem sie i od razu odpalilem mt4 zeby sprawdzic poziom edka. Okazalo sie ze byl po 1,2 a ja przeciez mialem elki na 1,17 wpadlem w euforie ze weszlo i wtedy sie obudzilem, okazalo sie ze jest sobota a wykresy nie chodza :D bylo to tak realistyczne ze nie pozbywam sie longow skoro marzenia sie spelniaja to moze sny tez moga okazac sie prorocze w koncu wiekszosc teraz kisi i doklada eski :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
High Leverage Overtrading 8)

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

byq69 pisze:A mi sie snilo(bez wkretki) ze obudzilem sie i od razu odpalilem mt4 zeby sprawdzic poziom edka. Okazalo sie ze byl po 1,2 a ja przeciez mialem elki na 1,17 wpadlem w euforie ze weszlo i wtedy sie obudzilem, okazalo sie ze jest sobota a wykresy nie chodza :D bylo to tak realistyczne ze nie pozbywam sie longow skoro marzenia sie spelniaja to moze sny tez moga okazac sie prorocze w koncu wiekszosc teraz kisi i doklada eski :)
Życzę Tobie powodzenia,
ja zakładam spadki, jak się nie sprawdzi pogratuluję Morro i Tomkowi, Tobie także

-- Dodano: 07 sie 2017, 00:51 --

Moja taśma jest jednak bardziej przejrzysta (przynajmniej dla mnie)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

byq69
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 31 sie 2014, 14:19

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: byq69 »

Bemowo1 pisze:
Życzę Tobie powodzenia,
ja zakładam spadki, jak się nie sprawdzi pogratuluję Morro i Tomkowi, Tobie także

-- Dodano: 07 sie 2017, 00:51 --

Moja taśma jest jednak bardziej przejrzysta (przynajmniej dla mnie)
Milo z Twojej strony ze zyczysz bykom powodzenia bez napinki, kulturalny niedzwiedziu. Bede patrzyl jak cena reaguje w miejscu gdzie masz sell limita i sla bo to beda pewnie pierwsze cele dla LL. Jak pojada wyzej to wybicie new high bedzie formalnoscia. Te tasmy spoko ladne kolorowe, zawijaja sie tez jak trzeba ogolnie malina tylko cena raczej ma je gdzies i leci tam gdzie chce :) nie mowie ze ta metoda jest be poprostu mi nie lezy metlik bym mial w glowie jakbym mial rozmyslac czy przebije ta tasme czy odbije czy zrobi falszywke i zawroci.
:564:
High Leverage Overtrading 8)

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

byq69 pisze:A mi sie snilo(bez wkretki) ze obudzilem sie i od razu odpalilem mt4 zeby sprawdzic poziom edka. Okazalo sie ze byl po 1,2 a ja przeciez mialem elki na 1,17 wpadlem w euforie ze weszlo i wtedy sie obudzilem, okazalo sie ze jest sobota a wykresy nie chodza :D bylo to tak realistyczne ze nie pozbywam sie longow skoro marzenia sie spelniaja to moze sny tez moga okazac sie prorocze w koncu wiekszosc teraz kisi i doklada eski :)
Uważaj, bo ze snami często bywa odwrotnie, np. sen o własnej śmierci wieszczy długie życie, tak tylko ostrzegam 8)
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

byq69 pisze:
Bemowo1 pisze:
Życzę Tobie powodzenia,
ja zakładam spadki, jak się nie sprawdzi pogratuluję Morro i Tomkowi, Tobie także

-- Dodano: 07 sie 2017, 00:51 --

Moja taśma jest jednak bardziej przejrzysta (przynajmniej dla mnie)
Milo z Twojej strony ze zyczysz bykom powodzenia bez napinki, kulturalny niedzwiedziu. Bede patrzyl jak cena reaguje w miejscu gdzie masz sell limita i sla bo to beda pewnie pierwsze cele dla LL. Jak pojada wyzej to wybicie new high bedzie formalnoscia. Te tasmy spoko ladne kolorowe, zawijaja sie tez jak trzeba ogolnie malina tylko cena raczej ma je gdzies i leci tam gdzie chce :) nie mowie ze ta metoda jest be poprostu mi nie lezy metlik bym mial w glowie jakbym mial rozmyslac czy przebije ta tasme czy odbije czy zrobi falszywke i zawroci.
:564:
Jedziesz na krawędzi moim zdaniem. Gyby teraz bez korekty i struktury 3C lub 1-5(B) zrobili od razu up to byłby jakiś ewenement.

Nie rozliczałem dokładnie trójkątów bo mi się nie chciało. Rysunek zrobiony poglądowo do kawy z rana.
EURUSDH4.png
-- Dodano: pn 07-08-2017, 6:01 --

Bardzo fajne rozliczenie wychodzi na UJ w krótkim terminie. IMO chorągiewka lub flaga w prostej strukturze abc i jazda w górę.
USDJPYH1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

1.18 wydaje sie być MOO
za wcześnie do zajecia pozycji
Seba jest specyficznym traderem
a nikt nie musi mu wtórować
Dla jasności wzrosty to nie ruch prosoliniowy od p.A do p. B
wszystko sie odbywa z korektami

UJ
zasięg ewentualnych wzrostów i kanał

GJ
kanał i zasięg ewentualnych wzrostów w ramach korekty ruchu spadkowego od 146.8
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Doszło do tego, zeby grac DAX-a to trzeba najpierw EDka obserować. Chociarz ta spadkowa H4 robi wrażenie, to jednaj zatrzymałą się na ostatnim wsparciu. Czyli trudno mówic o panice, raczej to korekta. Teraz spodziewam sie przetestowania tej świecy 1.18366. Tu najwyżej może się cos wydarzyć. Ogólnie wykonali małą korektę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Świeżak44 pisze:Doszło do tego, zeby grac DAX-a to trzeba najpierw EDka obserować. Chociarz ta spadkowa H4 robi wrażenie, to jednaj zatrzymałą się na ostatnim wsparciu. Czyli trudno mówic o panice, raczej to korekta. Teraz spodziewam sie przetestowania tej świecy 1.18366. Tu najwyżej może się cos wydarzyć. Ogólnie wykonali małą korektę.
Nie trzeba

IMO odwrócenie na swiecach
badź kontynuacja
wybicie kanału to negacja poprzedniego
https://pl.tradingview.com/x/G7IG6WLF/

kolbi123
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 852
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:04

Re: DayTrading: Poniedziałek 07.08.2017

Nieprzeczytany post autor: kolbi123 »

Świeżak44 pisze:Doszło do tego, zeby grac DAX-a to trzeba najpierw EDka obserować. Chociarz ta spadkowa H4 robi wrażenie, to jednaj zatrzymałą się na ostatnim wsparciu. Czyli trudno mówic o panice, raczej to korekta. Teraz spodziewam sie przetestowania tej świecy 1.18366. Tu najwyżej może się cos wydarzyć. Ogólnie wykonali małą korektę.

Nie wiem jaki by to miało sens ?

Zablokowany