Dadas Day Trading - reloaded

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

A tak swoją drogą... Ten twój kurs zapewniłby mi stały dochód, żeby ten biznes się zwracał, tak że jak nawet wziąłbym załóżmy 100k pod hipotekę. To żeby ten biznes generował zysk który pokryje miesięczne koszty kredytu i da coś jeszcze zarobić na życie? Bo można mieć strategie która daje zyski ze zwrotu spreadu jak fxcash, można teoretycznie uzyskać taki dochód ryzykując w ten sposób, ale pytanie czy Twoje metody dają dochód, że ryzykuję all in i zarabiam z Tobą, czy to tak nie działa ?! Jest jakaś gwarancja zysków?
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

rookie2 pisze:
07 lut 2021, 15:30
A tak swoją drogą... Ten twój kurs zapewniłby mi stały dochód, żeby ten biznes się zwracał, tak że jak nawet wziąłbym załóżmy 100k pod hipotekę. To żeby ten biznes generował zysk który pokryje miesięczne koszty kredytu i da coś jeszcze zarobić na życie? Bo można mieć strategie która daje zyski ze zwrotu spreadu jak fxcash, można teoretycznie uzyskać taki dochód ryzykując w ten sposób, ale pytanie czy Twoje metody dają dochód, że ryzykuję all in i zarabiam z Tobą, czy to tak nie działa ?! Jest jakaś gwarancja zysków?
Nie no, ja ciebie serdecznie przepraszam, ale kto da komukolwiek taką gwarancję?
Ja ciebie mogę nauczyć metody.
Co ty z tym zrobisz, to ja nie mam na to wpływu...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

ninjaproject pisze:
07 lut 2021, 19:56
rookie2 pisze:
07 lut 2021, 15:30
A tak swoją drogą... Ten twój kurs zapewniłby mi stały dochód, żeby ten biznes się zwracał, tak że jak nawet wziąłbym załóżmy 100k pod hipotekę. To żeby ten biznes generował zysk który pokryje miesięczne koszty kredytu i da coś jeszcze zarobić na życie? Bo można mieć strategie która daje zyski ze zwrotu spreadu jak fxcash, można teoretycznie uzyskać taki dochód ryzykując w ten sposób, ale pytanie czy Twoje metody dają dochód, że ryzykuję all in i zarabiam z Tobą, czy to tak nie działa ?! Jest jakaś gwarancja zysków?
Nie no, ja ciebie serdecznie przepraszam, ale kto da komukolwiek taką gwarancję?
Ja ciebie mogę nauczyć metody.
Co ty z tym zrobisz, to ja nie mam na to wpływu...
To inaczej. Jaka jest średnia miesięczna i roczna twoich metod?
Może być w pipsach.
Pytam bo chce mieć porównanie.
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

rookie2 pisze:
07 lut 2021, 21:43
ninjaproject pisze:
07 lut 2021, 19:56
rookie2 pisze:
07 lut 2021, 15:30
A tak swoją drogą... Ten twój kurs zapewniłby mi stały dochód, żeby ten biznes się zwracał, tak że jak nawet wziąłbym załóżmy 100k pod hipotekę. To żeby ten biznes generował zysk który pokryje miesięczne koszty kredytu i da coś jeszcze zarobić na życie? Bo można mieć strategie która daje zyski ze zwrotu spreadu jak fxcash, można teoretycznie uzyskać taki dochód ryzykując w ten sposób, ale pytanie czy Twoje metody dają dochód, że ryzykuję all in i zarabiam z Tobą, czy to tak nie działa ?! Jest jakaś gwarancja zysków?
Nie no, ja ciebie serdecznie przepraszam, ale kto da komukolwiek taką gwarancję?
Ja ciebie mogę nauczyć metody.
Co ty z tym zrobisz, to ja nie mam na to wpływu...
To inaczej. Jaka jest średnia miesięczna i roczna twoich metod?
Może być w pipsach.
Pytam bo chce mieć porównanie.
Nie ma moich metod, jest moja metoda.
Wynik zależy od tradera, a nie od metody.
Inaczej mówiąc, wynik zależy od tego jak trader będzie konsekwentny w wykonywaniu jej.
Nie ma też ograniczeń pipsowych.
Wyniki pipsowe zależą od stylu (interwału), na którym dany trader będzie trejdował.

PS. Jeżeli uważasz, że można strategię zautomatyzować i robot będzie zarabiał, to się mylisz.
PPS. Jeżeli uważasz, że jest coś do porównania, to niestety, też się mylisz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Skoro wynik zależy tylko od tradera a nie od metody to nie można takiej metody potwierdzić obiektywnie ani jej odrzucić bo każdy jest inny i otrzyma inne wyniki , więc po co komu taka strategia ?

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

FreeWay pisze:
10 lut 2021, 15:07
Skoro wynik zależy tylko od tradera a nie od metody to nie można takiej metody potwierdzić obiektywnie ani jej odrzucić bo każdy jest inny i otrzyma inne wyniki , więc po co komu taka strategia ?
Wynik zawsze bedzie zalezal od tradera. Gdyby nawet byla taka strategia, ze kazdy moglby stosujac ja zarabiac to tak naprawde by jej nie bylo bo na forex mozna zarobic tylko wtedy jak ktos straci. Strategii ktora bedzie sama zarabiala nigdy nie bedzie. Napisano tysiace scryptow a moze i wiecej. Niestety zarabiaja tylko na lewej stronie wykresu. Gdybys Ty mogl handlowac na lewej stronie to zaden robot nigdy by Tobie nie dorownal. Jaki wynik osiagniesz zalezec bedzie od strategii jakiej ........itd, itd.
Strategia ma tylko pomagac traderowi w zarabianiu. Dlatego tez jeden zarobi stosujac tylko jeden wskaznik(strategie) a stu innych nie. Proste jak drut.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
10 lut 2021, 15:07
Skoro wynik zależy tylko od tradera a nie od metody to nie można takiej metody potwierdzić obiektywnie ani jej odrzucić bo każdy jest inny i otrzyma inne wyniki , więc po co komu taka strategia ?
Jeżeli będzie się konsekwentnie trzymał zasad, to matematyka dowodzi, że zarobi.
Natomiast, matematyka nie zagwarantuje, że trader będzie konsekwentnie wykonywał założenia.
Zrozumiałeś?

Nie umiem tego zakodować, ponieważ wygląda na to, że żaden człowiek nie posiada takich umiejętności.
Zobaczymy, może kiedyś SI sobie z tym poradzi?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Te wywody ze trader to albo tamto już dawno słyszałem można śmiało to dodać do bzduro banałów i jednozdaniowych reguł inwestycyjnych :563: Gdzie jest ta matematyka w tej strategi ? kilka wskaźników na pierwszej stronie , nawet żadnej specyfikacji co do wyników tej strategi choćby takich najprostszych jak seria zysków i strat w rzędzie który umożliwia policzenie parametru maximum drawdown nie mówiąc o pozostałych bo jest ich o wiele więcej do wyciagnięcia z transakcji . Jako potencjalny kupujący chce zapytać czym ta strategia różni się od płatnego SCAMU w Internetach ?

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Caldeborn pisze:
10 lut 2021, 18:22
FreeWay pisze:
10 lut 2021, 15:07
Skoro wynik zależy tylko od tradera a nie od metody to nie można takiej metody potwierdzić obiektywnie ani jej odrzucić bo każdy jest inny i otrzyma inne wyniki , więc po co komu taka strategia ?
Wynik zawsze bedzie zalezal od tradera. Gdyby nawet byla taka strategia, ze kazdy moglby stosujac ja zarabiac to tak naprawde by jej nie bylo bo na forex mozna zarobic tylko wtedy jak ktos straci. Strategii ktora bedzie sama zarabiala nigdy nie bedzie. Napisano tysiace scryptow a moze i wiecej. Niestety zarabiaja tylko na lewej stronie wykresu. Gdybys Ty mogl handlowac na lewej stronie to zaden robot nigdy by Tobie nie dorownal. Jaki wynik osiagniesz zalezec bedzie od strategii jakiej ........itd, itd.
Strategia ma tylko pomagac traderowi w zarabianiu. Dlatego tez jeden zarobi stosujac tylko jeden wskaznik(strategie) a stu innych nie. Proste jak drut.
Chyba każdy zauważy, że koleś to nie ma bladego pojęcia na czym to polega.

rookie2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 29 wrz 2020, 00:10

Re: Dadas Day Trading - reloaded

Nieprzeczytany post autor: rookie2 »

jak w tych memach, pier..l forex, zostań ninja ( a potem już tylko prosta droga do bycia mentorem / trenerem / kołczem )
https://www.myfxbook.com/members/rookie_t/pycha-kroczy-przed-upadkiem/7931743

ODPOWIEDZ