Dziennik adamkaluza

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 11:59
I pomyśleć że kiedyś grałem na M1 :)
Tutaj szybki opis trejdu L na CH/J
CHFJPY_2022-08-09_11-53-58.png
Nie daj się naciągać wujkowi dobra rada, któremu się wydaje, że umie więcej niż szkoleniowiec.
Chciałbyś żeby na kursie prawa jazdy twoim nauczycielem był ktoś kto sam nie zna przepisów drogowych, nie umie czytać, i interpretuje znaki drogowe jak mu się spodoba ?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

ninjaproject kolejny raz zaśmiecasz mi dziennik.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 13:28
ninjaproject kolejny raz zaśmiecasz mi dziennik.
Zgłoś do admina, że naruszyłem jakiś punkt regulaminu...

Celem mojego postu jest ostrzeżenie nowicjuszy, którzy mogą przeczytać twój post i zainwestować w idiotyczną pozycję. Trader, który ma pojęcie o tradingu nie kupuje na samej górce i nie stawia SL w (A). I nie dorabia sobie jakichś niestworzonych teorii!

PS. I też nie twierdzi, że coś działa na W1, a już na M1 nie działa! Jeżeli jakiś układ świecowy działa na W1, to tak samo działa na każdym interwale, nawet i S1, i na tickowym też. Jeżeli dany układ "działa" na W1, a na M1 już nie działa, to znaczy, że taki układ nie działa w ogóle, tylko trader sobie dorabia teorie jak mu pasuje, a nie widzi rzeczywistości.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

ninjaproject pisze:
09 sie 2022, 13:37
adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 13:28
ninjaproject kolejny raz zaśmiecasz mi dziennik.
Zgłoś do admina, że naruszyłem jakiś punkt regulaminu...
Dokładnie tak zrobiłem. Przestań zaśmiecać mi dziennik! Obiecałeś że już mi nie będziesz zaśmiecał dziennika a znowu to robisz.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 14:22
ninjaproject pisze:
09 sie 2022, 13:37
adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 13:28
ninjaproject kolejny raz zaśmiecasz mi dziennik.
Zgłoś do admina, że naruszyłem jakiś punkt regulaminu...
Dokładnie tak zrobiłem. Przestań zaśmiecać mi dziennik! Obiecałeś że już mi nie będziesz zaśmiecał dziennika a znowu to robisz.
Jeżeli przestaniesz głupio komentować i będziesz się trzymał samej merytoryki, to nie będę miał powodów zaśmiecać.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

ninjaproject pisze:
09 sie 2022, 14:51
adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 14:22
ninjaproject pisze:
09 sie 2022, 13:37

Zgłoś do admina, że naruszyłem jakiś punkt regulaminu...
Dokładnie tak zrobiłem. Przestań zaśmiecać mi dziennik! Obiecałeś że już mi nie będziesz zaśmiecał dziennika a znowu to robisz.
Jeżeli przestaniesz głupio komentować i będziesz się trzymał samej merytoryki, to nie będę miał powodów zaśmiecać.
No i dalej troluje i zaśmieca mi dziennik śmieciowymi postami. Czy na tym forum są jacyś administratorzy? Dziwne że nie potrafią sobie poradzić z użytkownikiem który zaśmieca komuś ciężką prace która wkłada żeby pomagać innym.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 15:08
ninjaproject pisze:
09 sie 2022, 14:51
adamkaluza pisze:
09 sie 2022, 14:22

Dokładnie tak zrobiłem. Przestań zaśmiecać mi dziennik! Obiecałeś że już mi nie będziesz zaśmiecał dziennika a znowu to robisz.
Jeżeli przestaniesz głupio komentować i będziesz się trzymał samej merytoryki, to nie będę miał powodów zaśmiecać.
No i dalej troluje i zaśmieca mi dziennik śmieciowymi postami. Czy na tym forum są jacyś administratorzy? Dziwne że nie potrafią sobie poradzić z użytkownikiem który zaśmieca komuś ciężką prace która wkłada żeby pomagać innym.
Jeżeli tobie się wydaje, że pomagasz innym, to dlatego ja pokazuję, że nie pomagasz, tylko szkodzisz.
Gdybyś pomagał, to bym nic nie pisał.
Ale, ty pokazujesz jak tracić - kupujesz, gdy jest drogo. To jest tak samo, jak ci naganiacze od Bitcoina kazali kupować po 45K i dalej naganiają, a cena spada. Ty tutaj zrobiłeś dokładnie to samo.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

I dalej troluje. Jak ktoś będzie chciał przeczytać mój wpis to będzie musiał przebrnąć przez dwie strony twoich śmieciowych postów. Jak administratorzy mogą pozwalać żebyś tak utrudniał użytkownikom korzystanie z tego forum. Ciężko uwierzyć że nie mogą dać sobie z takim zachowaniem rady.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
bfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1260
Rejestracja: 11 sty 2013, 15:49

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: bfx »

Hej. Ja na chfjpy widzę coś takiego. Korekta abc którą zaznaczyłeś niby książkowa ale ruchowi w górę po fali C coś brakuje. Jak podbiją do góry i zrobią coś do zwrotu to pakuje się w S i celuję w twój profit. :) No może nie w twój bo pewnie masz już zabezpieczone wyżej ale w kogoś innego kto trzyma tam Lki. Możliwe, że zamiast tego wezmę eurjpy. Zależy co będą robić na eurchf. A co do Ninja to widzę dwie możliwości jego problemu. Jeśli Ty jesteś jakieś 200pips do przodu a on twierdzi, że grasz w złą stronę to albo gra na roczynym wykresie i ma stopy po 500pips albo gra w bok i ma stopy w przeszłości. :D

A co do modetatorów to raczej już ich nie ma. To forum upada. Lepsze śmieciowe posty niż żadne. Liczy się tu jeszcze tylko ilość kliknięć w reklamy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ty też jesteś Bogiem! Tylko uświadom to sobie, sobie"

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Ja też to widzę, ale ja jestem graczem trendowym i będę unikał S na Jenie. Teraz jestem w trendzie i dopóki on trwa to ja w nim będę 🙂
Ninja nawet nie odpowiadam, bo on sam się ośmiesza. On szuka formacji świecowych na wykresie tickowym 😅 I twierdzi że działają tak samo jak na W. Tylko że na tickowym nawet świeczki nie da się narysować a co dopiero formacji świecowej 😅
Każdy interwał ma swojego sponsora

ODPOWIEDZ