Dziennik adamkaluza

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

**
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 16:13 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 2 razy.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

**
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 16:13 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

**
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 16:13 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 2 razy.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Teraz że SL nie miałem. Co ty jeszcze wymyślisz. Że gram na fundamenty 😂 Nie no to już nawet przestało mnie śmieszyć. Szkoda czasu, niezły dzban z ciebie 😂
Jak będę przy komputerze to sprawdzę jakie miałem zagrania otwarte bo nie chce się pomylić żeby mi nikt nie wypominał. Chyba tego u/j co dodawałem.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
27 lip 2022, 15:56
Teraz że SL nie miałem. Co ty jeszcze wymyślisz. Że gram na fundamenty 😂 Nie no to już nawet przestało mnie śmieszyć. Szkoda czasu, niezły dzban z ciebie 😂
Jak będę przy komputerze to sprawdzę jakie miałem zagrania otwarte bo nie chce się pomylić żeby mi nikt nie wypominał. Chyba tego u/j co dodawałem.
No to dzban to jest ale z ciebie.
Miałem odrobine nadziei, że tu można konstruktywnie porozmawiać, ale widzę, że to dziennik kompletnego ignoranta, który sobie coś tam pyka na forex, jak mu coś się zawidzi, bez ładu, bez składu, bez koncepcji, bez niczego. Taki prawdziwy Janusz foreksu!

Ponownie powtórzę: żałuję, że się tu w ogóle udzielałem!
Chcesz coś komuś podpowiedzieć, a ten cię tylko zbluzga i wyszydzi!

Życzę zdrowia, bo na rozum chyba już za późno!

I już bez odpowiedzi!

PS. Poprzednie posty usunąłem, bo nie warto rzucać pereł przed wieprza.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

ninjaproject pisze:
27 lip 2022, 16:12
a ten cię tylko zbluzga i wyszydzi!
Bo ty mi wmawiasz że wszedłem bo widziałem podwójne dno, a to podwójne dno dopiero wydarzyło się w przyszłości po tym jak wszedłem. No publicznie idiotę z siebie robisz.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Tomasz196407 pisze:
27 lip 2022, 13:48
Adam możesz powiedzieć ile w ciągu tego trejdu CJ co trwał 6 dni (14-20.07) - miałeś innych trejdów
niekoniecznie czy zyskownych czy stratnych?
14tego otwarłem c/j +103, w tym czasie miałem już otwarte od 13tego u/j +96 i 21szego otwarłem L ( nie powiem na czym żeby ninja nie studiował :) ) tutaj SL -44 p.

Ja wiem że możecie mi nie wierzyć, a jak by mi ninja zarzucił że to wszytko z demo to wtedy by mi pojechał hehe Tylko ja nic nie sprzedaje i mnie nie interesuje udowadnianie jakie mam wyniki. Przecież wystarczy z kimś chwile porozmawiać i już wiadomo na jakim etapie rozwoju tradera jest ;) Ja tu na forum tylko tracę swój cenny czas, ale dużo się stąd nauczyłem więc przynajmniej coś mogę młodszym podpowiedzieć żeby ich naprowadzić. Po co odkrywać koło na nowo? Wiem też że większość i tak wie lepiej i nie posłucha. Sam też kiedyś nie słuchałem i myślałem że wiem lepiej.
Musicie sobie zdać sprawę z tego że zarabiać na fx można na dużo sposobów, tylko najpierw trzeba zrozumieć co się tu dzieje.
Pomyśl co musi zrobić cena żeby zabrać ci pieniądze? Ona to zrobi!
Każdy interwał ma swojego sponsora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

adamkaluza pisze:
27 lip 2022, 19:02
Tomasz196407 pisze:
27 lip 2022, 13:48
Adam możesz powiedzieć ile w ciągu tego trejdu CJ co trwał 6 dni (14-20.07) - miałeś innych trejdów
niekoniecznie czy zyskownych czy stratnych?
14tego otwarłem c/j +103, w tym czasie miałem już otwarte od 13tego u/j +96 i 21szego otwarłem L ( nie powiem na czym żeby ninja nie studiował :) ) tutaj SL -44 p.

Ja wiem że możecie mi nie wierzyć, a jak by mi ninja zarzucił że to wszytko z demo to wtedy by mi pojechał hehe Tylko ja nic nie sprzedaje i mnie nie interesuje udowadnianie jakie mam wyniki. Przecież wystarczy z kimś chwile porozmawiać i już wiadomo na jakim etapie rozwoju tradera jest ;) Ja tu na forum tylko tracę swój cenny czas, ale dużo się stąd nauczyłem więc przynajmniej coś mogę młodszym podpowiedzieć żeby ich naprowadzić. Po co odkrywać koło na nowo? Wiem też że większość i tak wie lepiej i nie posłucha. Sam też kiedyś nie słuchałem i myślałem że wiem lepiej.
Musicie sobie zdać sprawę z tego że zarabiać na fx można na dużo sposobów, tylko najpierw trzeba zrozumieć co się tu dzieje.
Pomyśl co musi zrobić cena żeby zabrać ci pieniądze? Ona to zrobi!
Spytałem bo tyle czasu nad tematem jednej pozycji spędziłeś, że troche szkoda, :)
o wyniku całego konta decydują inne rzeczy miedzy innymi stosunek zyskownych do stratnych i też suma zyskownych do sumy stratnych
Wiec ta jedna jakie ma znaczenie? nie wiem
Po za tym pkt 2 Regulaminu FN -2. Dział „Forex Journal” służy do przedstawiania wyników transakcji oraz stylu spekulacji użytkowników Forum.
co przeglądajac całość twojego dzienika w zupełności spełniasz. Tak uważam

a ze komuś sie coś nie podoba :)

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Ja kiedyś grałem tylko na e/u na M1 i SL zawsze miałem 7 pips a TP 30. Teraz raz dziennie podejmuje decyzje gdzie otworzyć pozycje i raz dziennie przesuwam SL w stronę zysków. Wyobraźcie sobie jak daleką drogę przeszedłem.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
27 lip 2022, 19:02
Pomyśl co musi zrobić cena żeby zabrać ci pieniądze? Ona to zrobi!
Z tym ja się jak najbardziej zgadzam.
Taki sposób myślenia jest akurat w tym tradingu właściwy i może nas uchronić od wielu transakcji zwartych w niewłaściwych miejscach. I jest to zgodne z tym, o czym ja zawsze piszę, że kupuj tanio, sprzedawaj drogo. Nie rozumiem, więc dlaczego podchodzisz do mojej osoby w ten sposób?
Od dawna piszę o tym, że mindset jest najważniejszy, i zawsze głównie zwracam uwagą na aspekt psychologiczny tradingu, bo to od tego właśnie zależy co trader robi.

Z tym jednym ale, że bez przedstawienia tego w kontekście, to jest tylko frazes, który mądrze brzmi, ale niczego nikomu nie mówi konkretnego, ponieważ cena może zawsze zrobić co chce. Czyli, wyciąć SL albo nie. Musi być coś, co da traderowi przewagę jakąś, chociażby trend. A określenie trendu to podstawa AT.

I też się zgadzam, że lepiej handlować na instrumencie trendującym, niż na konsolidującym. I dlatego też pisałem, że twój trade na CJ był poprawny.

Poprawny, ale nie najlepszy, ale jeszcze z grubszymi:
Uczestnicy_rynku.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ