Dziennik adamkaluza

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

ninjaproject pisze:
26 lip 2022, 13:00
Na obrazku CADJPY wyraźnie wszedłeś z trendem i wyraźnie widać, że wszedłeś na drugim odbiciu, czyli książkowej formacji podwójne dno, i kupiłeś, gdy cena była jeszcze tania. Nie mogłeś tak wejść, gdybyś nie patrzał na wykres, albo by to musiało być wielkim fuksem.
formacja-podojnego-dna.png
ninjaproject pisze:
26 lip 2022, 13:00
wyraźnie widać, że wszedłeś na drugim odbiciu, czyli książkowej formacji podwójne dno
Tak mi to nie dawało spokoju że niby na jakieś formacji wszedłem i patrzę i patrzę i ja tam nie widzę formacji podwójnego dna. Wszedłem na świeczce gdzie są te zielone strzałki. ninjaproject ty jesteś jakiś niedouczony jak ty tam formacje podwójnego dna widzisz :) A przed chwilą kolega polecał "Analiza techniczna dla bystrzaków" weź sobie poczytaj co to jest formacja podwójnego dna :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

ninjaproject pisze:
26 lip 2022, 16:22
50% dziennie:
2022-07-26_162325.jpg
Takie bajki, to możesz idiotom pisać!
Codziennie to trochę mało realistycznie. I 30 razy z rzędu bez stratnej.
Ale tak 10 razy z rzędu w perspektywie kilku tygodni/miesięcy czemu nie?

Korzystne RRR plus piramidowanie.

Jakiś kozak się znajdzie na bank!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
26 lip 2022, 23:29
ninjaproject pisze:
26 lip 2022, 13:00
Na obrazku CADJPY wyraźnie wszedłeś z trendem i wyraźnie widać, że wszedłeś na drugim odbiciu, czyli książkowej formacji podwójne dno, i kupiłeś, gdy cena była jeszcze tania. Nie mogłeś tak wejść, gdybyś nie patrzał na wykres, albo by to musiało być wielkim fuksem.
formacja-podojnego-dna.png
ninjaproject pisze:
26 lip 2022, 13:00
wyraźnie widać, że wszedłeś na drugim odbiciu, czyli książkowej formacji podwójne dno
Tak mi to nie dawało spokoju że niby na jakieś formacji wszedłem i patrzę i patrzę i ja tam nie widzę formacji podwójnego dna. Wszedłem na świeczce gdzie są te zielone strzałki. ninjaproject ty jesteś jakiś niedouczony jak ty tam formacje podwójnego dna widzisz :) A przed chwilą kolega polecał "Analiza techniczna dla bystrzaków" weź sobie poczytaj co to jest formacja podwójnego dna :)
Ty nie widzisz, a ja widzę. Może niedouczony to jest ten gościu co tę książkę napisał? Jest pół ślepy i wymyśla to, co widzi? Tak czy owak, jeżeli wchodzisz na jakiś sygnał z wskaźnika i nic więcej, to czemu wyszedłeś tam, gdzie też był taki sam sygnał?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

ninjaproject zdałeś sobie sprawę z tego jak bardzo się ośmieszyłeś bo nie ma tam podwójnego dna i teraz znowu wymyślasz że na wskaźnik wchodziłem 😅 To już wolałbym rzeczywiście na to podwójne dno którego tam nie ma wchodzić niż na wskaźniki których nigdy nie używam. Z każdym kolejnym postem coraz bardziej się ośmieszasz.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
27 lip 2022, 11:02
ninjaproject zdałeś sobie sprawę z tego jak bardzo się ośmieszyłeś bo nie ma tam podwójnego dna i teraz znowu wymyślasz że na wskaźnik wchodziłem 😅 To już wolałbym rzeczywiście na to podwójne dno którego tam nie ma wchodzić niż na wskaźniki których nigdy nie używam. Z każdym kolejnym postem coraz bardziej się ośmieszasz.
Pokazujesz jakieś zielone strzałki - to nie jest wskaźnik?

PS, nie czepiaj się nazewnictwa, bo ten sposób na pewno niczego nie udowodnisz!
Ja widzę tam wyraźnie podwójne odbicie od jakiegoś wsparcia, a jak to chcesz nazwać , to twoja sprawa.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 12:22 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza.png
I jeszcze można by opisać więcej objawów technicznych.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Rozpisałem twój trade na MT4, żeby móc używać narzędzi, i tak to wygląda:
adam_kaluza_MT4.jpg
Oczywiście, w tamtym momencie nie wiedziałeś, że wchodzisz na reteście zniesienia Fibo 50%, bo to była wtedy przyszłość.
adam_kaluza_MT4.jpg
Od linii środka jest dokładnie po 214 pips z każdej strony.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

ninjaproject pisze:
27 lip 2022, 12:19
I jeszcze można by opisać więcej objawów technicznych.
Ja się poddaje. Ty naprawdę jesteś jakiś głupi. Rysujesz coś co się stało już po tym jak wszedłem i mylisz że ja z tego powodu wszedłem a to się jeszcze nie wydarzyło w momencie jak wchodziłem.
Wiem że chciałbyś wiedzieć dlaczego wszedłem ale niestety się nie dowiesz. Twój mózg jest zaprogramowany żeby widzieć tylko wsparcia, podwójne dna i rgry. I tak będziesz grał do końca życia, tak jak reszta dawców kapitału. Żeby ktoś mógł zarabiać to ktoś musi tracić.
Strzałki rysuje w miejscach gdzie wchodzę i wychodzę żebyście wyraźniej widzieli te miejsca.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Adam możesz powiedzieć ile w ciągu tego trejdu CJ co trwał 6 dni (14-20.07) - miałeś innych trejdów
niekoniecznie czy zyskownych czy stratnych?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Dziennik adamkaluza

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

adamkaluza pisze:
27 lip 2022, 13:17
ninjaproject pisze:
27 lip 2022, 12:19
I jeszcze można by opisać więcej objawów technicznych.
Ja się poddaje. Ty naprawdę jesteś jakiś głupi. Rysujesz coś co się stało już po tym jak wszedłem i mylisz że ja z tego powodu wszedłem a to się jeszcze nie wydarzyło w momencie jak wchodziłem.
Wiem że chciałbyś wiedzieć dlaczego wszedłem ale niestety się nie dowiesz. Twój mózg jest zaprogramowany żeby widzieć tylko wsparcia, podwójne dna i rgry. I tak będziesz grał do końca życia, tak jak reszta dawców kapitału. Żeby ktoś mógł zarabiać to ktoś musi tracić.
Strzałki rysuje w miejscach gdzie wchodzę i wychodzę żebyście wyraźniej widzieli te miejsca.
Może jestem głupi, jeżeli jestem głupi, to nie mam się na co obrażać.
Jeżeli nie jestem głupi, to tym bardziej nie mam się na co obrażać.
Rzucanie inwektywami tylko świadczy o tobie.
Wyraźnie napisałem, że to była przyszłość, ale trader może ekstrapolować przyszłość, to jest jeden z elementów AT.
Natomiast, jeżeli nie chcesz powiedzieć dlaczego tam wszedłeś, to najwyraźniej sam nie wiesz, po prostu wszedłeś i miałeś fuksa, że ci wyszło. Ciekawe czy w ogóle miałeś ustawiony Stop Loss? Pewnie nie, i przy następnej okazji, która ci nie wyjdzie stracisz to co zarobiłeś, albo i więcej. Bazowałeś na przesłankach makroekonomicznych, na fundamentach. Ja nie takie rzeczy widziałem i niejeden się przejechał bazując na tym, co mu się fundamentalnie wydawało, że musi się wydarzyć. Normalnie, jeżeli ktoś wie dlaczego zawiera transakcje w danym miejscu wykresu, to też nie ma problemu żeby to wyjaśnić. Nie próbuj tutaj tworzyć jakiegoś mitu wokół siebie, że ty akurat wiesz coś, czego inni nie wiedzą!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ