Mocne zyski w krótkim czasie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
arts_on
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 07 kwie 2011, 18:55

Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: arts_on »

Witam,

Znalazłem, właściwie to zostało mi pokazane przez kolegę który mnie wprowadził do sprawy, firmę która pozwala na zyski 2,2% dziennie z wypłatą kapitału początkowego po 25 dniach.
Po spędzeniu nad tym dużej ilości czasu, wpłaciłem tam swój depozyt i mogę stwierdzić, że firma działa i wypłaca dzienne zyski, w związku z czym uważam ją za godną polecenia.

Jako, że jest to forum stricte zarobkowe, sądzę, że ktoś może być ciekawy takiej metody.
Zainteresowanym mogę przybliżyć sprawę i wyłożyć w skrócie to czego sprawdzanie zajęło mi kilkanaście dni.
W razie czego zapraszam na pw, gdzie mogę też podać nr do mnie, myślę, że najszybsza droga kontaktu.

Dziękuję i życzę wszystkim owocnych trade'ów na koniec roku.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Pisz śmiało o co chodzi, bo na pewno jest to intrygujące, aczkolwiek strzelam, że jest to HYIP lub inna piramida finansowa.

Ale pozwolę sobie ocenić w ciemno nie znając szczegółów.
2,2% dziennie? To po pół roku daje stopę zwrotu rzędu 2000% uwzględniając procent składany. I tym samym to odpowiedź dlaczego to się nie uda :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: jackub »

arts_on pisze:Witam,

Znalazłem, właściwie to zostało mi pokazane przez kolegę który mnie wprowadził do sprawy, firmę która pozwala na zyski 2,2% dziennie z wypłatą kapitału początkowego po 25 dniach.
..................................
W razie czego zapraszam na pw, gdzie mogę też podać nr do mnie, myślę, że najszybsza droga kontaktu.

Dziękuję i życzę wszystkim owocnych trade'ów na koniec roku.
Raposo z wrodzona delikatnością odpisał Ci co o tym sądzi ..... dla mnie albo jesteś niespełna rozumu albo sam jesteś naciągaczem....

arts_on
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 07 kwie 2011, 18:55

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: arts_on »

jackub pisze: Raposo z wrodzona delikatnością odpisał Ci co o tym sądzi ..... dla mnie albo jesteś niespełna rozumu albo sam jesteś naciągaczem....
Cóż, chyba to pierwsze gdyż ja jestem tam klientem, nie firmą.
Ja wpłaciłem z nastawieniem takim, że obrócę depozyt dwa razy i go wypłacę, to co zostanie będę reinwestował. Czyli nic nie tracę od punktu startu, nie zgodzisz się z tym jackub ?

Siedzę na forexie już długo i tu jest to samo, kasa stracona albo zarobiona. Czy jest różnica ? Na pewno jest, dla mnie jednak sprawa godna spróbowania. Wpłaciłem tam kasę, codziennie mam wypłatę, jak do tej pory jestem zadowolony.

Raposo, prawda jest taka, że ja nie będę tam siedział pół roku z moim depozytem, tylko jak wcześniej napisałem z kasą która się pojawiła po pierwszej wpłacie. To nie lokata z banku, ryzyko na pewno zmaksymalizowane, ale ja to biorę na klatę. Kolega, który mnie wprowadzał obrócił depo 3 razy, stąd stwierdzam, że to działa. Ja spróbowałem i nie żałuję. A co kto robi ze swoimi pieniędzmi to już jego decyzja. Na forexie też mam często plecy i trzeba się odkuwać.

jackub

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: jackub »

arts_on pisze:
jackub pisze: Raposo z wrodzona delikatnością odpisał Ci co o tym sądzi ..... dla mnie albo jesteś niespełna rozumu albo sam jesteś naciągaczem....
Cóż, chyba to pierwsze gdyż ja jestem tam klientem, nie firmą.
Ja wpłaciłem z nastawieniem takim, że obrócę depozyt dwa razy i go wypłacę, to co zostanie będę reinwestował. Czyli nic nie tracę od punktu startu, nie zgodzisz się z tym jackub ?

Siedzę na forexie już długo i tu jest to samo, kasa stracona albo zarobiona. Czy jest różnica ? Na pewno jest, dla mnie jednak sprawa godna spróbowania. Wpłaciłem tam kasę, codziennie mam wypłatę, jak do tej pory jestem zadowolony.

Raposo, prawda jest taka, że ja nie będę tam siedział pół roku z moim depozytem, tylko jak wcześniej napisałem z kasą która się pojawiła po pierwszej wpłacie. To nie lokata z banku, ryzyko na pewno zmaksymalizowane, ale ja to biorę na klatę. Kolega, który mnie wprowadzał obrócił depo 3 razy, stąd stwierdzam, że to działa. Ja spróbowałem i nie żałuję. A co kto robi ze swoimi pieniędzmi to już jego decyzja. Na forexie też mam często plecy i trzeba się odkuwać.
-- Dodano: 13 gru 2016, 13:01 --

Piszesz o kryształowej kuli...? Wiesz co zrobisz i jaki będzie wynik.... gratuluje twoje pieniądze twoje zabawki...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

arts_on pisze: Raposo, prawda jest taka, że ja nie będę tam siedział pół roku z moim depozytem, tylko jak wcześniej napisałem z kasą która się pojawiła po pierwszej wpłacie. To nie lokata z banku, ryzyko na pewno zmaksymalizowane, ale ja to biorę na klatę. Kolega, który mnie wprowadzał obrócił depo 3 razy, stąd stwierdzam, że to działa. Ja spróbowałem i nie żałuję. A co kto robi ze swoimi pieniędzmi to już jego decyzja. Na forexie też mam często plecy i trzeba się odkuwać.
Na Forexie to Ty podejmujesz decyzje na czym zarobisz/stracisz i jest to wypadkowa Twoich ruchów inwestycyjnych, że tak to nazwę. Nie wiem jak jest w tym przypadku ale mogę się tylko domyślać, bo przerabiałem temat HYIP-ów 11 lat (!!!) temu i doskonale pamiętam jak to wyglądało.

Oczywiście, co kto robi ze swoimi pieniędzmi to jego decyzja ale Ty dalej nie napisałeś o co chodzi, a sam napisałeś, że uważasz ją za godną polecenia :). Jestem zainteresowany o co chodzi, dlatego liczę, że uchylisz rąbka tajemnicy, bo na razie nie wiadomo nic.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Może to OFE? Wrzucasz, wrzucasz latami, patrzysz jak ci rośnie, później dowiadujesz się że to nie twoje, na koniec patrzysz a tam ZERO. :wink:
To jest pomysł na biznes.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: green7 »

arts_on pisze: Znalazłem, właściwie to zostało mi pokazane przez kolegę który mnie wprowadził do sprawy, firmę która pozwala na zyski 2,2% dziennie z wypłatą kapitału początkowego po 25 dniach.
Zapewne nie mówimy tu o forexie.
To pewnie piramida "zamaskowana" tym, że musisz np. oglądać reklamki by Ci te 2,2% naliczyło ?
Jak to piramida, zadziała tylko trzeba wiedzieć kiedy spierniczać ....
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ok, nie róbmy z tego wielkiej tajemnicy, bo chyba nie o to chodzi w "reklamie" :).

Firma to: https://skyllex.com - SKYLLEX PTY LTD . Green, Ty jesteś w tym dobry. Udanej zabawy :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

arts_on
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 07 kwie 2011, 18:55

Re: Mocne zyski w krótkim czasie

Nieprzeczytany post autor: arts_on »

Cóż mogę powiedzieć, zostałem stłamszony przez moderatora na PW, któremu nawet nie chciało się dokładnie sprawdzić informacji nt. firmy i obżucił mnie gównem przy pierwszej lepszej okazji :)

Nie będę na siłe nikogo uświadamiał.
Temat do zamknięcia.

ODPOWIEDZ