Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

raposo pisze:
17 wrz 2022, 13:44
⚠️Strona brokera Tickmill została sklonowana przez oszustów posłujących się nazwą CapitalWaysTrade. Uważajcie ⤵️
https://forexclub.pl/capitalwaystrade-u ... -tickmill/
Coś jest na rzeczy, ale ja nie widzę nic o Tickmill na ich stronie.
Capitalwaystrade is the trading name of Capitalwaystrade Group of companies.

Capitalwaystrade.com is owned and operated within the Capitalwaystrade Group of companies. Capitalwaystrade Group consists of Capitalwaystrade UK Ltd, regulated by the Financial Conduct Authority (Registered Office: 3rd Floor, 27 - 32 Old Jewry, London EC2R 8DQ, England), Capitalwaystrade Europe Ltd, regulated by the Cyprus Securities and Exchange Commission (Registered Office: Kedron 9, Mesa Geitonia, 4004 Limassol, Cyprus), Capitalwaystrade South Africa (Pty) Ltd, FSP 49464, regulated by the Financial Sector Conduct Authority (FSCA) (Registered Office: The Colosseum, 1st floor, Century Way, Office 10, Century City, 7441, Cape Town), Capitalwaystrade Ltd, Address: 3, F28-F29 Eden Plaza, Eden Island, Mahe, Seychelles regulated by the Financial Services Authority of Seychelles and its 100% owned subsidiary Procard Global Ltd, UK registration number 09369927 (Registered Office: 3rd Floor, 27 - 32 Old Jewry, London EC2R 8DQ, England), Capitalwaystrade Asia Ltd - regulated by the Financial Services Authority of Labuan Malaysia (License Number: MB/18/0028 and Registered Office: Unit B, Lot 49, 1st Floor, Block F, Lazenda Warehouse 3, Jalan Ranca-Ranca, 87000 F.T. Labuan, Malaysia).

Clients must be at least 18 years old to use the services of Capitalwaystrade.
Te numery łatwo sprawdzić w UK, bo tam jest wszystko jawne.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie ma nic o Tickmillu, ale strona jest zerżnięta 1:1, tylko nazwa i logo T. wycięte/podmienione na scammerów. No i zmniejszyli liczbę zakładek - zapewne już z lenistwa.

Nawet nie zmienili żadnych liczb z tej zakładki ;)
https://www.tickmill.com/about/why-tickmill

Te dane adresowe, które podałeś, należą do Tickmilla.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

raposo pisze:
17 wrz 2022, 17:10
Nie ma nic o Tickmillu, ale strona jest zerżnięta 1:1, tylko nazwa i logo T. wycięte/podmienione na scammerów. No i zmniejszyli liczbę zakładek - zapewne już z lenistwa.

Nawet nie zmienili żadnych liczb z tej zakładki ;)
https://www.tickmill.com/about/why-tickmill

Te dane adresowe, które podałeś, należą do Tickmilla.
2022-09-17_201347.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kolejny klon Tickmilla. Tym razem scammerzy poszli jeszcze bardziej na łatwiznę - różni się tylko adres www i odnośnik do formularza rejestracyjnego. Uważajcie w jakie reklamy / banery klikacie.

https://forexclub.pl/kolejny-klon-broke ... fxpro-net/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

raposo pisze:
27 wrz 2022, 09:33
Kolejny klon Tickmilla. Tym razem scammerzy poszli jeszcze bardziej na łatwiznę - różni się tylko adres www i odnośnik do formularza rejestracyjnego. Uważajcie w jakie reklamy / banery klikacie.

https://forexclub.pl/kolejny-klon-broke ... fxpro-net/
To jest konto/stronka, która ma za zadanie kradzież danych osobowych.
Jeżeli założymy z niej konto, to ostatecznie, jeżeli będziemy chcieli go zweryfikować, to proszą o standard, czyli:
2022-09-27_124451.jpg
2022-09-27_124520.jpg
Przypuszczam, że taki proces weryfikacji nie funkcjonuje w Tickmill.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Widzę, że był na forum ktoś z Tickmill, ale zniknął w 2019 roku. Tak po prostu się człowiek zawinął czy było coś niepokojącego w Tickmill.
Mam pytanko, czy u brokera wszystko OK? Zamierzam otworzyć konto. Nie było ostatnio jakiej afery ?
Z tego co widzę, to dla konta VIP minimalna wpłata to 50000 obojętne jaka waluta. Powiedzmy, że mam wolne 50tys PLN, ale konto chcę w USD.
Jak dokonam wpłaty równowartości 50 tys zł czyli cos ponad 10 tys USD to dostanę konto VIP ?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

U brokera wszystko w jak najlepszym porządku. Firma cały czas mocno się rozwija. Opublikowali nawet ostatnio bardzo pozytywne wyniki finansowe z mocnym wzrostem zysku:
https://www.leaprate.com/news/tickmill- ... s-in-2021/

Polscy pracownicy nadal są w Tickmillu - brak ich obecności na forum to pochodna tego, że jednak ludzie przestali być tu tak aktywni jak kiedyś (ruch się rozproszył m.in. na grupy facebookowe, Telegram itd.). Już właściwie żaden broker nie udziela się ja forach.

Odnośnie konta VIP - w sumie dobre pytanie. 50 tys. PLN oczywiście zapewnia VIP-a i znając brokera, myślę, że uda się z nim dogadać, aby polskiemu rezydentowi zapewnił takie same warunki dla tych 10 tys. USD z hakiem. Mogę jutro dopytać i dać znać jak chcesz ;)

No i oczywiście zapraszam do rejestracji poprzez Forex Club, aby otrzymać dostęp do dodatkowych benefitów jak rabat prowizji czy aplikacja do rozliczenia podatku :)
https://forexclub.pl/tickmill/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

raposo pisze:
05 paź 2022, 20:15
Odnośnie konta VIP - w sumie dobre pytanie. 50 tys. PLN oczywiście zapewnia VIP-a i znając brokera, myślę, że uda się z nim dogadać, aby polskiemu rezydentowi zapewnił takie same warunki dla tych 10 tys. USD z hakiem. Mogę jutro dopytać i dać znać jak chcesz ;)
Ja też jestem zainteresowany, chętnie poznam szczegóły, tylko ja wolę konto w PLN.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Niestety, oferta VIP 50 tys. PLN dotyczy tylko PLN. To w ramach wyjątku dla polskich klientów, którzy w 99% wybierają właśnie tę walutę. Dla kont w USD musi to być 50 tys. USD.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

raposo pisze:
06 paź 2022, 13:51
Niestety, oferta VIP 50 tys. PLN dotyczy tylko PLN. To w ramach wyjątku dla polskich klientów, którzy w 99% wybierają właśnie tę walutę. Dla kont w USD musi to być 50 tys. USD.
Mam konto w Tickmill UK Ltd z kwotą bazową PLN, rozmawiałem kilka miesięcy temu z polskim suportem, mówiłem, że mogę wpłacić 50 czy 60 k PLN i powiedzieli, że nie mogę mieć lewara 1:500 nawet pod jurysdykcją Seychelles.
Spróbuję jeszcze raz pogadać.

ODPOWIEDZ