Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

grzegrzyw pisze:
18 sie 2019, 16:11
psk89 pisze:
18 sie 2019, 12:05
Czy tickmill respektuje w komendzie OrderSend() mql4 parametr slippage?
Na pewno respektuje parametr slippage, jeśli nie, miałbyś prawo do reklamacji. Ustawienie zbyt małego slippage może powodować, nie dojście do transakcji, mimo spełnienia innych warunków zawarcia transakcji.
Zaden broker z egzekucją rynkową nie akceptuje parametru slippage. Zlecenie raz wysłane na rynek, realizowane jest zawsze, nawet jeżeli poślizg miałby wynieść 200000 pips. Dlatego przy takiej egzekucji nie ma rekwotowań.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Cyb pisze:
19 sie 2019, 08:12
grzegrzyw pisze:
18 sie 2019, 16:11
psk89 pisze:
18 sie 2019, 12:05
Czy tickmill respektuje w komendzie OrderSend() mql4 parametr slippage?
Na pewno respektuje parametr slippage, jeśli nie, miałbyś prawo do reklamacji. Ustawienie zbyt małego slippage może powodować, nie dojście do transakcji, mimo spełnienia innych warunków zawarcia transakcji.
Zaden broker z egzekucją rynkową nie akceptuje parametru slippage. Zlecenie raz wysłane na rynek, realizowane jest zawsze, nawet jeżeli poślizg miałby wynieść 200000 pips. Dlatego przy takiej egzekucji nie ma rekwotowań.
Admiral Markets respektuje.
Ustawienia Ochrony z tytułu Zmienności
https://admiralmarkets.pl/products/ochr ... miennoscia
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Wstawiam bo takiego spreadu jeszcze nie widzialem tutaj...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

ktoś mi powie ile płacą za USD/TRY short per 1 lot swapu ?? tylko nie w punktach bo to wiem ;]
i kiedy jest trójka swapowa ???
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

PipsKong pisze:
17 wrz 2019, 13:53
ktoś mi powie ile płacą za USD/TRY short per 1 lot swapu ?? tylko nie w punktach bo to wiem ;]
i kiedy jest trójka swapowa ???
PipsKong, pora się usamodzielnić ;)
https://www.tickmill.co.uk/pl/forex-tra ... alculator/
Masz kalkulator do pipsów. Policz sobie ile to będzie, skoro wiesz ile dają punktów swapowych ;)

Kiedy podwójne/potrójne sprawdza się w MT4 klik prawym -> Specyfikacja w kwotowaniach instrumentów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:
17 wrz 2019, 14:09
PipsKong pisze:
17 wrz 2019, 13:53
ktoś mi powie ile płacą za USD/TRY short per 1 lot swapu ?? tylko nie w punktach bo to wiem ;]
i kiedy jest trójka swapowa ???
PipsKong, pora się usamodzielnić ;)
https://www.tickmill.co.uk/pl/forex-tra ... alculator/
Masz kalkulator do pipsów. Policz sobie ile to będzie, skoro wiesz ile dają punktów swapowych ;)

Kiedy podwójne/potrójne sprawdza się w MT4 klik prawym -> Specyfikacja w kwotowaniach instrumentów.
okey okey, założyłem demo i nie marudzę :564: :564: :d
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Nieśmiertelny Trader

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Nieśmiertelny Trader pisze:
11 wrz 2019, 23:10
Wstawiam bo takiego spreadu jeszcze nie widzialem tutaj...
Ciekawe że ów spread pojawia się tylko wtedy gdy akurat mam spore pozycje na danej parze :) Zauważyliście?

heheh, wtedy mialem gbpaud to spread po północy 50 pipsów a reszta normalnie max 20 (pary z gbp) obecnie mam GBPCAD to tutaj 50 pestek a reszta normalnie :) Przypadek?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Dzień dobry,

W ostatnich tygodniach, prawdopodobnie ze względu na turbulencje wokół Brexitu, zaobserwowaliśmy znaczne spłycenie płynności na parach w funtem. W rezultacie, w okresach najniższej płynności, takich jak koniec sesji w USA oraz moment naliczania swapów, spready mogą znacząco się zwiększyć. Ze względu na to wprowadziliśmy drobną zmianę i o ile w godzinach 00:00-00:05 czasu serwera kwotowania chodzą normalnie, handel w tym okresie jest wyłączony.

Oznacza to, że nawet jeśli zwiększony spread dosięgnąłby SL na pańskiej dużej pozycji, nie zostanie on zrealizowany. Szczegóły znajdzie Pan w specyfikacji instrumentu w platformie MT4.
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Tickmill pisze:
27 wrz 2019, 09:31
wprowadziliśmy drobną zmianę
Zasugerowałbym jeszcze jedną drobną zmianę. W piątek kwotujecie notowania do godziny 23:00 czasu polskiego. Wydaje się to całkiem niepotrzebne. Nie wiem kto miałby wtedy trejdować przy znacznie zwiększonym spreadzie, a do tego rozszerzenie spreadu powoduje, iż przy pozycjach pozostających na rachunku, występuje strata czasowa (na weekend) przez większy spread, co w wyjątkowo skrajnych przypadkach może doprowadzić do zamknięcia pozycji na SL lub nawet wywołać MC na rachunku.
Nie lepiej byłoby kończyć notowania w piątek o godzinie 22:00 czasu polskiego ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Coś obawiam się, że wtedy pojawią się głosy sprzeciwu, że Tickmill skraca handel i dostęp do kwotowań :D Niby można założyć, że nikt nie handluje o 22:58 w piątek, ale mi się zdarzało, gdy otwierałem pozycje typowo pod swap lub luki weekendowe ;)

P.s. pojawił się na platformie nowy instrument:
Ze względu na duże zainteresowanie dodaliśmy ropę naftową Brent do naszej listy produktów handlowych. Jest już ona dostępna do handlu na naszej platformie MT4!
Odkryj nowe możliwości handlowe na rynku ropy i handluj kontraktami CFD na ropę naftową Brent bez prowizji i średnim spreadem 4 punktów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ