Tickmill UK - ECN Broker

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kokosy pisze: A coś konkretniej? Znasz taką sytuację zaistniałą? Bo jak na razie to wiem, że brok MOŻE wysłać COŚ do swojego US, który MOŻE wysłać coś do polskiego US. Albo nasz US w razie wystąpienia jakichś podejrzeń będzie zapytywał gdzieś za granicą.
Żeby ta informacja miała wartość dla naszego US, ktoś tam musiałby sporządzić właściwie pit8.
Tak, znam taki przypadek. Ale z tego co mi mówiła ta osoba w żaden sposób nie wynikało jak miałaby wyglądać cała procedura. Zresztą US-y raczej nie mają interesu w tym, aby o tym mówić :)
kokosy pisze:No, chyba że to informacja, że pan pesel przez rok zarobił u nas +10000$ i cześć.
Dokładnie, była to mniej więcej taka informacja, ale szczegóły nie są mi znane.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

DZiała wam trailing stop? U mnie nie - nie ważne ile pkt ustawię. MT build 1170 Tickmill

-- 01 maja 2019, 12:56 --
raposo pisze:
kokosy pisze: A coś konkretniej? Znasz taką sytuację zaistniałą? Bo jak na razie to wiem, że brok MOŻE wysłać COŚ do swojego US, który MOŻE wysłać coś do polskiego US. Albo nasz US w razie wystąpienia jakichś podejrzeń będzie zapytywał gdzieś za granicą.
Żeby ta informacja miała wartość dla naszego US, ktoś tam musiałby sporządzić właściwie pit8.
Tak, znam taki przypadek. Ale z tego co mi mówiła ta osoba w żaden sposób nie wynikało jak miałaby wyglądać cała procedura. Zresztą US-y raczej nie mają interesu w tym, aby o tym mówić :)
Mam pewne podejrzenia, że dużo zależy od urzędu, od pracowników. Miałem nieprzyjemność kiedyś przed tymi wujami się kajać, to coś tam zauważyłem. Np. kompletnie nie ogarniali tematu allegro, handlu intrnetowego. Już to widzę, jak tamci konkretni mieliby się zwracać do jakiegoś brokera o jakieś informacje. Oni pewnie nawet nie wiedzieli o istnieniu forexu, he he.
kokosy pisze:No, chyba że to informacja, że pan pesel przez rok zarobił u nas +10000$ i cześć.
raposo pisze: Dokładnie, była to mniej więcej taka informacja, ale szczegóły nie są mi znane.
Znając życie wszytko mogło się zacząć od uprzejmego donosiku, bo u nas w kraju dużo jest takich "szlachetnych" szmaciarzy, którzy jeszcze do tego czują się okradani.
A nie wiesz o jakiego brokera chodziło?
Tak, czy siak - podatek DOCHODOWY to moralny upadek.

cor1sto
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 10 maja 2019, 00:25

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: cor1sto »

Ja też chciałbym ten rabacik, jeśli można oczywiście :D

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Szczegóły na naszej stronie tutaj ;)
https://forexclub.pl/tickmill/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Wypada dzisiaj święto w USA i WB, wiec wiadomo, że się dziś nie potrejduje.
Tickmill rozesłał maila z tą informacją do swoich użytkowników w piątek. Bardzo dobrze, ale mam taka prośbę do Tickmill :
Wysyłajcie takie powiadomienia o świętach ze 2 dni wcześniej czyli w tym przypadku w środę. Pozwala to zaplanować w tym np. przypadku dłuższy weekend, ale ma to też spore znaczenie pod względem otwierania pozycji w średnim terminie.
Nie śledzę tych świąt i ciągle od lat mnie zaskakują. Znam jedynie 4 lipca.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

jak traktujesz trading powaznie /// a mysle ze tak skoro ma to dla ciebie takie znaczenie przy braniu wolnego /// to poprostu sprawdzaj kalendarz makro regularnie a nie liczysz na brokera. trafi ci mail w spam i bedziesz zdziwiony.
albo 1 stycznia zrob sobie przeglad na caly rok i wpisuj w kalendarzyk urlopowy.
wysla wczesniej to znajdzie sie taki co bedzie prosil ze za szybko wyslali i zdazyl zapomniec i powinni robic to pozniej. badzmy pro a nie lamusy bo sie beda z nas na swiecie smiac!!!

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Jaki jest minimalny depozyt zabezpieczający na DAX'a i spread? Z góry dziękuję :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

meylo pisze:
01 cze 2019, 08:42
Jaki jest minimalny depozyt zabezpieczający na DAX'a i spread? Z góry dziękuję :)
Spread 0.7 - 0.8 pips :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: meylo »

W specyfikacji na platformie wielkość kontraktu jest opisana jako "1". Czy 0,01 jest dostępne?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Tickmill UK - ECN Broker

Nieprzeczytany post autor: raposo »

meylo pisze:
01 cze 2019, 09:33
W specyfikacji na platformie wielkość kontraktu jest opisana jako "1". Czy 0,01 jest dostępne?
Tymczasem na stronie jest 0.01 :)
https://www.tickmill.eu/currency-pairs/de30/

To wynika z różnic w "terminologii". Na MT4 zobaczysz min. wolumen jako 1.00 lot ale jest to de facto 1 kontrakt, czyli odpowiednik 0.01 lota u innych brokerów. Czyli 1.00 lot na MT4 = 0.01 lota w specyfikacji.

Btw. cały czas obowiązuje rabat -10% z Forex Club na prowizje na walutach ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ