Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Dziabdziol
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2016, 18:18

Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: Dziabdziol »

Witam

Poszukuję wiarygodnego brokera umożliwiającego handel na walutach w modelu STP (zmienne speady od 0 pipsów) oraz posiadających mikroloty zarówno na walutach jak i indeksach i surowcach. Szczególnie zależy mi aby mikroloty były na indeksie DAX. Najlepiej aby możliwe było założenie rachunku w PLN. Może ktoś polecić takiego brokera? Do tej pory korzystałem z rachunków w HFT, do handlu na indeksach korzystając z NDD gdzie były dobre warunki dla DAX i mikroloty oraz STP na walutach korzystając z niskiej prowizji. No ale HFT znika z rynku. Najbardziej zbliżona do moich potrzeb jest oferta Vipro Markets, problemem w tym przypadku jest tylko brak mikrolotów na DAX bo najmniejszą jednostką jest 1 lot (co odpowiada 1 kontraktowi) a zmiana indeksu o 1 punkt to zmiana o 1 EUR a chodziłoby o to, żeby przy najmniejszym wolumenie zmiana ta była o 0,25 EUR tak jak było to w HFT.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

To prawda, Vipro byłoby tu optymalne i ma jedne z najniższych kosztów transakcyjnych ale tam są CFD na indeksy w postaci "kontraktów". Zrobiłem małe zestawienie:
http://forexclub.pl/trading-indeksie-da ... -brokerow/

Jest jeszcze XTB. Co prawda, mikrolotów nie ma na koncie STP/ECN ale na koncie standard masz model NDD, a na dobrą sprawę CFD na indeksy i tak byłyby realizowane w tym modelu u każdego brokera (NDD lub MM bez NDD).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
SuperFOREX
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:49

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: SuperFOREX »

Dziabdziol pisze:Witam

Poszukuję wiarygodnego brokera umożliwiającego handel na walutach w modelu STP (zmienne speady od 0 pipsów) oraz posiadających mikroloty zarówno na walutach jak i indeksach i surowcach. Szczególnie zależy mi aby mikroloty były na indeksie DAX. Najlepiej aby możliwe było założenie rachunku w PLN. (...)
Do sprawdzenia oferta FXCM:
1. Model NDD, zmienne spready o 0 pips, a czasem nawet ujemne (FXCM ma umowy o zakazie dokonywania przez siebie arbitrażu pomiędzy dostawcami kwotowań!)
2. Mikroloty na walutach i surowcach.
3. Dax od 0,1 USD za punkt.
4. Niestety brak rachunków w PLN.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Szczerze mówiąc to dziwie się ofertom STP z mikrolotami, bo czy LP takiego brokera daje mu możliwość trade'owania poniżej 0.10 lota? śmiem wątpić i ciekawy jestem w takim razie jak trading sobie z tym radzi.

kulasinho
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 13 kwie 2013, 14:00

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: kulasinho »

ELMAX

Awatar użytkownika
InterTraderDirect
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2016, 12:10

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: InterTraderDirect »

www.intertrader.com :) 100% pokrycia zleceń!

artur.m.
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 10 mar 2016, 10:16

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: artur.m. »

Ponawiam pytanie;

"Poszukuję wiarygodnego brokera umożliwiającego handel na walutach w modelu STP (zmienne speady od 0 pipsów) oraz posiadających mikroloty zarówno na walutach jak i indeksach i surowcach. Szczególnie zależy mi aby mikroloty były na indeksie DAX. Najlepiej aby możliwe było założenie rachunku w PLN."

Również mam otwarty rachunek w HFT i nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia i dlatego ta prośba do doświadczonych kolegów.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Artur,

w drugim poście masz link do zestawienia kilku brokerów z DAX-em. Ogólnie ciężko o mikroloty na DAXie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

mayamak
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:01

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: mayamak »

artur.m. pisze:Ponawiam pytanie;

"Poszukuję wiarygodnego brokera umożliwiającego handel na walutach w modelu STP (zmienne speady od 0 pipsów) oraz posiadających mikroloty zarówno na walutach jak i indeksach i surowcach. Szczególnie zależy mi aby mikroloty były na indeksie DAX. Najlepiej aby możliwe było założenie rachunku w PLN."
Mikroloty pod DAX są dostępne w AdmiralMarkets - DAX30 Specyfikacja

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: Poszukiwany broker STP z mikrolotami

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

xglobal markets: http://www.xglobalmarkets.com/trading/e ... ion-model/

:D
Mają mikroloty na indexy(ftse, dax, dow, sp, nikkei, nasdq) i surowce(gold, silver, miedź, gas, oil, kukurydza, soja, kawa, cukier) i na waluty oczywiście. Na części walut nie mają swapów chyba :mrgreen: Tradowałem i nich jakieś dwa lata temu i było ok. Kase wypłacili, chodź to nie były wielkie kwoty. Minus - nie jest polski i nie ma konta w pln.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

ODPOWIEDZ