CMC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
10
48%
Poza paroma minusami są ok
6
29%
Przeciętny
2
10%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

raposo pisze:
23 wrz 2019, 12:46
Wchodząc na link, który dałeś, widać nr wersji w prawym dolnym rogu... U mnie co ciekawe, na Chrome wyskakuje 2.xx, a na Safari już 3.xx - pod tym samym linkiem ;)
Ciasteczka do wyczyszczenia :)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Dostaliście maila o przenosinach do Germany? Zamykają polski oddział? Pita i supportu już nie będzie? A co z klajentem doświadczonym?
Obrazek

Damiantrader
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2014, 22:44

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Damiantrader »

Dostałem info, jedynie zmienia się regulator, reszta będzie taka sama.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

"6. Niniejszym zlecam CMC Markets Germany przechowywanie środków na powyżej wskazanym rachunku wraz ze środkami zdeponowanymi przez innych klientów CMC Markets, a nie na indywidualnym rachunku powierniczym.

Zdaję sobie sprawę, że ryzyko przechowywania moich środków razem z pieniędzmi zdeponowanymi przez innych klientów polega na tym, że strata przypisana konkretnemu klientowi może zostać wyrównana pozycjami zajmowanymi przez innych klientów."

A ten ostatni akapit.... :?
Obrazek

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Ręce opadają :evil: układ roboczy zniknął, czat nie działa, chociaż forsa nie zniknęła :) Jeżeli mi przyjdzie konfigurować od nowa platforme Next Generation i to może łatwiej zmienić brokera :? A w ogóle mogli by te platformę zrobić jako program desktopowy, a nie zdawać się na łaskę przeglądarki, bo czasami tak zmuli że trzeba kompa restartować :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

sardo nunspa pisze:
06 mar 2021, 20:10
"6. Niniejszym zlecam CMC Markets Germany przechowywanie środków na powyżej wskazanym rachunku wraz ze środkami zdeponowanymi przez innych klientów CMC Markets, a nie na indywidualnym rachunku powierniczym.

Zdaję sobie sprawę, że ryzyko przechowywania moich środków razem z pieniędzmi zdeponowanymi przez innych klientów polega na tym, że strata przypisana konkretnemu klientowi może zostać wyrównana pozycjami zajmowanymi przez innych klientów."
To chyba trochę niepokojące, nieprawdaż ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Damiantrader pisze:
06 mar 2021, 08:50
Dostałem info, jedynie zmienia się regulator, reszta będzie taka sama.
Oj zmienia się.
1 Wszelka kasa przechodzi do Barclays Bank Ireland, oddział we Frankfurcie -
2 na wspólne konto powiernicze dla wszystkich klientów ( dla danej waluty - jak mniemam)
3 Gwarancje są zagraniczne, a nie bankowy fundusz gwarancyjny
4 mogą też być problemy z klientem doświadczonym, bo Bafin takiego może nie uznać.

... 5 support się chyba zaciął, ale wykresy są już normalnie. Jak się coś dowiem to napisze...
Obrazek

ODPOWIEDZ