CMC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
10
45%
Poza paroma minusami są ok
6
27%
Przeciętny
2
9%
Mają wiele wad
1
5%
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

raposo pisze:
23 wrz 2019, 12:46
Wchodząc na link, który dałeś, widać nr wersji w prawym dolnym rogu... U mnie co ciekawe, na Chrome wyskakuje 2.xx, a na Safari już 3.xx - pod tym samym linkiem ;)
Ciasteczka do wyczyszczenia :)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Dostaliście maila o przenosinach do Germany? Zamykają polski oddział? Pita i supportu już nie będzie? A co z klajentem doświadczonym?
Obrazek

Damiantrader
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2014, 22:44

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Damiantrader »

Dostałem info, jedynie zmienia się regulator, reszta będzie taka sama.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

"6. Niniejszym zlecam CMC Markets Germany przechowywanie środków na powyżej wskazanym rachunku wraz ze środkami zdeponowanymi przez innych klientów CMC Markets, a nie na indywidualnym rachunku powierniczym.

Zdaję sobie sprawę, że ryzyko przechowywania moich środków razem z pieniędzmi zdeponowanymi przez innych klientów polega na tym, że strata przypisana konkretnemu klientowi może zostać wyrównana pozycjami zajmowanymi przez innych klientów."

A ten ostatni akapit.... :?
Obrazek

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Ręce opadają :evil: układ roboczy zniknął, czat nie działa, chociaż forsa nie zniknęła :) Jeżeli mi przyjdzie konfigurować od nowa platforme Next Generation i to może łatwiej zmienić brokera :? A w ogóle mogli by te platformę zrobić jako program desktopowy, a nie zdawać się na łaskę przeglądarki, bo czasami tak zmuli że trzeba kompa restartować :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

sardo nunspa pisze:
06 mar 2021, 20:10
"6. Niniejszym zlecam CMC Markets Germany przechowywanie środków na powyżej wskazanym rachunku wraz ze środkami zdeponowanymi przez innych klientów CMC Markets, a nie na indywidualnym rachunku powierniczym.

Zdaję sobie sprawę, że ryzyko przechowywania moich środków razem z pieniędzmi zdeponowanymi przez innych klientów polega na tym, że strata przypisana konkretnemu klientowi może zostać wyrównana pozycjami zajmowanymi przez innych klientów."
To chyba trochę niepokojące, nieprawdaż ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

Damiantrader pisze:
06 mar 2021, 08:50
Dostałem info, jedynie zmienia się regulator, reszta będzie taka sama.
Oj zmienia się.
1 Wszelka kasa przechodzi do Barclays Bank Ireland, oddział we Frankfurcie -
2 na wspólne konto powiernicze dla wszystkich klientów ( dla danej waluty - jak mniemam)
3 Gwarancje są zagraniczne, a nie bankowy fundusz gwarancyjny
4 mogą też być problemy z klientem doświadczonym, bo Bafin takiego może nie uznać.

... 5 support się chyba zaciął, ale wykresy są już normalnie. Jak się coś dowiem to napisze...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 775
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Od roku mam konto w CMC MT4 CFD, na początku było ok, ale potem zaczęli mnie wozić. Poślizgi na otwarciu po kilka punktów jestem w stanie zrozumieć, ale kiedy mam otwartych kilka pozycji z ustawionym wcześniej SL zabezpieczającym zysk i cena go przelatuje na kilkanaście PIPSÓW i zamyka na stracie to grube przegięcie zwłaszcza, że to się dzieje nawet na spokojnym rynku! Kilka pozycji jednakowy SL zamykane na różnych poziomach. Poza tym zdarza się, że przez kilkanaście minut wykres nie chodzi, potem są dziury w danych i kiedy im to zgłaszam oni są zdziwieni o co mi chodzi. Póki co reklamacje uznają ale ja nie mam już cierpliwości, bo to jest żenujące. Przydałaby się im kontrola KNF.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ