Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

dzikson pisze:
10 lis 2020, 18:00
wyczuwam tu w szczególności jedną osobę piszącą co chwilę pod innym nickiem, osoba ta ma tak mocny żal do Jacusia że go nabrał na kurs że nie może wytrzymać i ciśnie przez łzy w trolim stylu że Jacuś taki okropny :D hehe ale Jacuś wysmarował co niektórych mydłem i wydymał.. Do prokuratury idźcie a nie wylewacie żale, Jacuś dobrze zrobił że wydymał frajerów, trzeba było się uczyć a nie iść na łatwiznę kupując kurs jak zostać frajerem..
Dokładnie jest tak jak piszesz. Zauważ proszę, że użytkownik Competition_FAN ma najwyraźniej jakiś problem.
Nie ważne co by się napisało, on i tak odpowie coś w stylu: ,,zapłaciłeś za kurs to płacz płacz haha :D :D"
Najlepsze jest to, że on tak odpowiada na wszystko co tylko możliwe. Wmawiał mi, że chwalę/bronię/promuję Jacka, zaś gdy poprosiłem go o dowody (wypowiedzi, w których tak robię) to jego jedyną odpowiedzią było znowu: ,,zapłaciłeś za kurs to płacz płacz haha :D :D"

Istnieją dwa wyjścia, albo jest to człowiek, który naprawdę ma jakieś problemy z sobą i to jest jego jedyna forma obrony, albo jest to po prostu zwykły troll, któremu się nudzi i ma ciągle ubaw wysokich lotów.

Nieważne która opcja jest prawdziwa. W każdym przypadku temu osobnikowi należy się perm ban.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
11 lis 2020, 10:20

Nieważne która opcja jest prawdziwa. W każdym przypadku temu osobnikowi należy się perm ban.
Perm BAN to należy się tobie malkontencie oraz dzikson'owi jak już.

Obaj reprezentujecie poziom maksymalnego naiwniactwa.. stąd pokładam się ze śmiechu z każdego - który dał się nabrać na kursy Jacusia Winśiowskiego.. a na ten WASZ problem naiwności już nikt raczej nie poradzi..

WSTYD chłopaki, ze daliście się nabrać na takie bajery jacka Wiśjniowskiego.. od WAS można było oczekiwać analitycznego spojrzenia .... a okazaliście się pospolitymi naiwniakami...
To włąśnie na takich osobnikach jak WY żeruje Jacek Wiśniowski.. dlatego mi WAS nie zal.. Naiwność kosztuje.. :)

Płaczcie dalej.. i wylewajcie swoje Łzy dalszymi komentarzami.. :mrgreen:

Matt00
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2021, 06:58

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Matt00 »

Witam. Następny taki człowiek "sukcesu" to Adrian Kołodziej też z YouTube.. też słowotok i lanie wody typu jak myśli milioner A jak biedny.U Każdego z tego typu panów charakterystyczne jest to że non stop powtarzają w kółko to samo. Jeszcze następny kanał "od kelnera do milionera".. narobiło się tego mnóstwo.

Kakkak
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 21:25

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kakkak »

Akurat Adrian Kołodziej wg mnie jest jedną z bardziej wiarygodnych osób w tej branży. Działa na pewno od minimum ośmiu lat, bo tyle mają jego najstarsze filmy na YouTube, a nie ma całych tematów na temat jego szkodliwej działalności. Dokładnie pokazuje to co robi, co więcej, mówi, że jak ktoś nie chce pokazać czym faktycznie się zajmuje to prawdopodobnie tylko bogaci się na robieniu kursów. Jego kursy kosztują tyle co przeciętne, bardzo niewielkie zakupy spożywcze i nie chodzą za grube tysiące. Wg mnie gość wiarygodny, co więcej kupiłem chyba za 47 zł jeden z kursów o e-booku i generalnie same mięso. Uhh, zabrzmiało jak reklama

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Kakkak pisze:
08 sty 2021, 21:46
Akurat Adrian Kołodziej wg mnie jest jedną z bardziej wiarygodnych osób w tej branży.
O jakiej branży mówisz..?? Adrian Kołodziej tak samo jak Jacuś Wiśniowski to zaczynali od tego samego.... od podrywania i pierniczenia ze każdą laskę poderwą - tylko im zapłać to oni CI pokażą..
Jeden i drugi to "miszcz" podrywu- naiwnych chłopaczków którzy płaca za fantazje
http://www.podrywaj.org/zakazana_techni ... 5%9B%C4%87

Oni wszyscy z jednej piaskownicy - zrobić was na szaro sprzedając marzenia.

Julian M
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2021, 12:42

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Julian M »

Dokladnie, tak jak napisales :D
Dodam kolejnego do worka tzw FAKE GURU, Norbert Adutis i jego amazon freedom project
Dal sie sam naciagnac na kurs u Stefan James, jest nawet wywad, jak Stefan wkrecil Norbertowi, ze dzieki kursowi zarobil juz milion XD
Od jarania jointow do miliona na polskim YT, a u Stefcia juz jest od uzaleznieia od gier do $300.000
Czyli doskonaly przyklad powiedzenia "Fake it till you make it",
Skopiowal kurs i sam teraz naciaga ludzi, dodam, ze klamie, ze sprzedaje na amazonie,
bo pewnie stwierdzil, ze szybko milionow nie dorobi sie na bambusowych szczoteczkach do zebow,
to wciska kursantom zeby sprzedawali podobne bambusowe produkty XD
Coraz wiecej filmikow pojawia sie w YT na temat tzw FAKE GURUs, ktore demaskuja tych naciagaczy :)
Polecam kananl Coffeezilla, swietnie pokazuje i wyjasnia jak to dzialaja ci manipulatorzy,
A tutaj Coffeezilla w 2 minuty pokazuje ten schemat (jak zarabiac online) https://www.youtube.com/watch?v=CWMAOzH ... offeezilla
mozna z napisami ogladac jak ktos nie rozumie ang.

Miej dzisaj wspanialy dzien XD

Majorix
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2021, 11:24

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Majorix »

Często zdarza się ,że mistrzowie podrywu stają się mistrzami byznesu.
Tutaj mamy przykład z USA,ten koleś zajmował się swego czasu uwodzeniem i ruchaniem jak Jacuś vel Brunet
https://www.youtube.com/channel/UCqLhQ8 ... fWTrBh1wYA

Ostatnio nawet inny miszcz podrywu wziął sie za powany biznes,sami zobaczcie.

https://www.youtube.com/watch?v=i_0Ho2bZhrU

Ta ksiązka...nie przypomina wam to czegoś?
Mamy wysyp Jacków :P .

sukceslipa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2021, 17:47

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: sukceslipa »

UWAGA, sukces.pl nie oddaje kasy i nie odpowiada na emaile. Nie dajcie się nabrać na kupno kursów które są nagrane z live... które prowadził... jestem kolejną osobą naciągniętą...

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Kup książkę... Moją książkę...

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Jeżeli ktoś pierwszy raz w życiu przeczyta książkę jakiegoś ,,mistrza biznesu" to może doznać nieokiełznanego szoku.
Zwłaszcza jak ktoś nie czyta w ogóle to może doznać wręcz jakiegoś rodzaju ,,olśnienia" i pomyśli sobie, że przecież każdy może zostać miliarderem.

Lecz wystarczy przeczytać 10 książek od różnych mówców motywacyjnych by zobaczyć dopiero, że oni wszyscy mielą w kółko ten sam bigos tylko, że jest on ubierany w inne słowa.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

sukceslipa pisze:
24 sty 2021, 17:49
UWAGA, sukces.pl nie oddaje kasy i nie odpowiada na emaile. Nie dajcie się nabrać na kupno kursów które są nagrane z live... które prowadził... jestem kolejną osobą naciągniętą...
Napisz coś więcej

ODPOWIEDZ