Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

PaulinaB pisze:
02 lis 2020, 20:52
Competition_FAN pisze:
22 wrz 2020, 20:29
Lorcan pisze:
22 wrz 2020, 20:12


Osoba sprzątająca klatki schodowe w Norwegii zarobi więcej niż Profesor Uczelniany w Polsce
Tak więc trochę przestrzeliłeś temat.
Spamujesz... masz na celu ukrycie tego, ze wszyscy którzy zapłacili 3.000 Jacusiowi są naiwniakami..?? Jacuś zeruje na głupolach, którzy sa takimi głupkami, ze są skłonni zapłacić 3.000 za nic nie warty kurs... Ale naiwny zawsze się nawinie.. :)

Dla mnie każdy, który zapłacił za ten kurs 3.000 powinien zostać okrzyknięty Idiota roku... :)
Uprzedzając - z kursem się zaznajomiłem ale nie płaciłem za niego.. :) Pozdrawiam wszystkich IDIOTÓW którzy za to zapłacili.. :mrgreen:
Osoba, która to pisała najwidoczniej powinna zostać nazwana idiotą roku :) pozdrawiam
Czego nie rozumiecie ludzie?
Gościu napisał: ,,fajną miarą poziomu intelektualnego jest to ile się zarabia albo ile zgromadziło się majątku."
Uważam, że jest to przestrzelona idea, ponieważ sprzątaczka klatek w Norwegii zarobi więcej pieniędzy niż profesor uczelniany w Polsce - Czy skłamałem? Przecież to jest prawda.
Profesor uczelniany przeważnie ma większy intelekt niż osoba jadąca mopem po klatkach schodowych - jest tak czy kłamię teraz?

Potem gościu mi napisał, że ,,spamuję" - nie znając dokładnego znaczenia tego słowa.
Dexter767 pisze:
04 lis 2020, 23:15
Co w takim razie z tymi rzekomymi ludźmi, którzy trzepią grube siano dzięki jego kursom? Te samotne matki z dziećmi, ci Panowie zarabiajacy na Amazonie. To jacyś podstawieni według Was? Nawet 15 latek ostatnio tam gdzieś migał czy licealista handlujący maseczkami i rękawiczkami koszący 30 tysięcy.
30 000 czego? Obrotu, przychodu, dochodu, zysku?

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
05 lis 2020, 20:47

Czego nie rozumiecie ludzie?
Potem gościu mi napisał, że ,,spamuję" - nie znając dokładnego znaczenia tego słowa.
Chłopaczku... przestań sęe już ośmieszać...Promuj Jacusia Wiśniowskiego jeśli ci płaci.. ale nikogo już nie nabierzesz na swoje numery :D :D :D

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Competition_FAN pisze:
05 lis 2020, 23:13
Lorcan pisze:
05 lis 2020, 20:47

Czego nie rozumiecie ludzie?
Potem gościu mi napisał, że ,,spamuję" - nie znając dokładnego znaczenia tego słowa.
Chłopaczku... przestań sęe już ośmieszać...Promuj Jacusia Wiśniowskiego jeśli ci płaci.. ale nikogo już nie nabierzesz na swoje numery :D :D :D
Piszesz, że promuję Jacka, że go bronię, chwalę, że mi płaci itp.
Z całym szacunkiem ale wydaje mi się, że możesz mieć lekkie początki rozdwojenia jaźni.
Jeżeli jestem w błędzie to pokaż mi, w którym momencie promowałem Jacka? Inaczej zamilknij na wieki.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
06 lis 2020, 18:08


Piszesz, że promuję Jacka, że go bronię, chwalę, że mi płaci itp.
Z całym szacunkiem ale wydaje mi się, że możesz mieć lekkie początki rozdwojenia jaźni.
Jeżeli jestem w błędzie to pokaż mi, w którym momencie promowałem Jacka? Inaczej zamilknij na wieki.
kolego.... przestań się już kompromitować jeszcze bardziej niż poprzednio..
dałeś się nabrać na kurs Jacusia... czy go bronisz... to już twój problem... :)

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Competition_FAN pisze:
07 lis 2020, 00:32
kolego.... przestań się już kompromitować jeszcze bardziej niż poprzednio..
dałeś się nabrać na kurs Jacusia... czy go bronisz... to już twój problem... :)
Ponawiam to co napisałem do ciebie wcześniej:
Lorcan pisze:
06 lis 2020, 18:08
Piszesz, że promuję Jacka, że go bronię, chwalę, że mi płaci itp.
Z całym szacunkiem ale wydaje mi się, że możesz mieć lekkie początki rozdwojenia jaźni.
Jeżeli jestem w błędzie to pokaż mi, w którym momencie promowałem Jacka? Inaczej zamilknij na wieki.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
07 lis 2020, 10:31
Ponawiam to co napisałem do ciebie wcześniej:
Płacz naiwniaku płacz.. dałeś się nabrać na kurs Jacusia.. to płacz... :) :569: :569: :569:

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Competition_FAN pisze:
08 lis 2020, 01:41
Lorcan pisze:
07 lis 2020, 10:31
Ponawiam to co napisałem do ciebie wcześniej:
Płacz naiwniaku płacz.. dałeś się nabrać na kurs Jacusia.. to płacz... :) :569: :569: :569:
Napisałeś mi kilka razy, że bronię Jacusia, że go promuję itp.
Prosiłem ciebie kilka razy - teraz proszę 3ci raz - abyś dokładnie pokazał, w którym momencie tak napisałem? Proszę ciebie trzeci raz abyś wskazał jakiś konkretny mój post, w którym go bronię/promuję?
Trzy razy proszę, a ty jedyne co potrafisz odpowiedzieć to: ,,haha płacz dalej, haha powtarzasz się, haha i co dałeś się nabrać, haha kompromitujesz się, haha ośmieszasz się" - to są twoje argumenty.

Z całym szacunkiem. Nigdy nie sądziłem, że napiszę to na tym forum, ale tak głupiego rozmówcy jeszcze w swoim życiu nie spotkałem.

Przecież ja nigdy nic od Jacka nie kupiłem. Dlaczego piszesz, że płaczę bo nabrałem się na jakiś jego kurs? W którym momencie to napisałem.

4ty raz nie będę ciebie prosił abyś wskazał, w którym poście go promuję bo nie potrafisz tego znaleźć i jedynie co mi odpisujesz to ,,haha ośmieszaj się dalej haha".

No k.wa jakbym pisał z 12 latkiem :D
Zakładam, że jesteś trollem i nie będę na ciebie więcej reagował.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
08 lis 2020, 10:20
No k.wa jakbym pisał z 12 latkiem :D
Zakładam, że jesteś trollem i nie będę na ciebie więcej reagował.
Płacz teraz i płać... Dałeś się nabrać na kurs Jacusia... to płacz i płać teraz... :)
Koniec dyskusji z tobą płaczący trollu :mrgreen:

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

wyczuwam tu w szczególności jedną osobę piszącą co chwilę pod innym nickiem, osoba ta ma tak mocny żal do Jacusia że go nabrał na kurs że nie może wytrzymać i ciśnie przez łzy w trolim stylu że Jacuś taki okropny :D hehe ale Jacuś wysmarował co niektórych mydłem i wydymał.. Do prokuratury idźcie a nie wylewacie żale, Jacuś dobrze zrobił że wydymał frajerów, trzeba było się uczyć a nie iść na łatwiznę kupując kurs jak zostać frajerem..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

dzikson pisze:
10 lis 2020, 18:00
trzeba było się uczyć a nie iść na łatwiznę kupując kurs jak zostać frajerem..
...oj zabolało cie to zabolało.. i bardzo dobrze... tumany płacące za ten kurs 3000 złotych dalej będą tumanami.. :)

ODPOWIEDZ