Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
gorszysort
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 01:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: gorszysort »

Hej,
fajną miarą poziomu intelektualnego jest to ile się zarabia albo ile zgromadziło się majątku.
Średnia krajowa w Polsce to około 5300 zł brutto czyli na rękę około 3800 zł. NBP natomiast podaje że średni majątek Polaka to około 350 000 zł na osobę. Ja zdecydowanie przekraczam te wartości a mam 30 lat. Ciekawi mnie jak jest z Wami.

Jestem u niego na kursie już 4 miesiąc i czuję się z tym bardzo dobrze. Cena nie jest wygórowana. Jakość materiałów, oczywiście mogłaby być lepsza, ale najlepsza uczelnia w kraju, którą skończyłem czyli SGH dała mi wiedzę znacznie gorszą niż tą, którą przekazuje Jacek. Oczywiście, że wszystko to o czym on mówi, można samemu odkryć. Ale rozsądniej jest to kupić, bo szybciej się dowiadujesz.

Mam wrażenie że większość z was którzy tu piszecie jesteście osobami których styl życia opiera się na obrażaniu innych, krytyce i nie szanowaniu drugiego człowieka. :)

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
01 sie 2020, 10:09
2020 rok a ludzie dalej kupują kursy jak być milionerem ...
Bo naiwnych zawsze nie brakowało... nawet tu.. ludzie z analitycznym myśleniem dają się nabrać... na pierdy pierdy Jacusia Wiśniowskiego...

teraz Jacuś - czyli "miszcz" od domowych metod aby wasz członek miał mega erekcję.. i jak poderwać każdą laskę bez względu na okoliczności wpadł na kolejny temat"
- tym razem Jacuś Wiśniowski przebija nawet innego naciągacza Krzysztofa Króla w kursie 100 dni... Krzysztof Król miał wyzwanie 90 dni....
Jacuś ma wyzwanie 100 dni....

P.S... dla umiejących wyciągać wnioski.. zobaczcie w jakiej norze mieszka ten "milioner"... ciągle ta sama nora... wnętrze jak z wynajmu...
i ciągle te same tanie chwyty... Ile tym razem osób da się nabrać..??
Jacuś za 100 dni... będzie miał kolejny milion..?

https://www.youtube.com/watch?v=2_uMCvn ... e=youtu.be

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski Kreator Milionerów

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

WOJCIECHR pisze:
31 lip 2020, 20:53
Cześć!

W dniu 12.05.2020 zakupiłem kurs Kreator Milionerów w kwocie 2997zl.
Wszystkie kursy otrzymałem tak jak zapewniał
Allegro, Amazon, Kurs sprzedaży, Pisanie książki, itp..

W regulaminie w ten czas zakupu była możliwość rezygnacji do 14 dni.

20 maja stwierdziłem, że zaistniały kurs nie ma sensu i zarządzałem zwrotu pieniędzy.

Wysyłanie e-maili z rezygnacją do pana Jacka Wiśniowskiego nie przynosiły rezultatów. Listy do siedziby jego firmy w Dębicy z wezwaniem do zapłaty również.

W dniu 9 lipca dostałem wiadomość:
biuro@sukces.pl


"Witam,

przesyłam regulamin Kreatora Milionerów
https://kreatormilionerow.pl/js/zamowienie/regulamin/

pzdr"

Otrzymalem całkowicie nowy regulamin który pierwszy raz widziałem!

I nagle NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU PIENIĘDZY,
ponieważ decydując się na zakup akceptuję warunki regulaminu!

Co za tym idzie jestem w plecy 3k.
Nie odpuszczę tej sprawy, chętnie podzielę się informacją jak się rozstrzygnie.

ODRADZAM KUPNA JAKIEGOKOLWIEK JEGO Z KURSÓW! SAME PROBLEMY!
Bzdury! Wszystko kupione w necie podlega zwrotowi!

Dawno mnie tu nie było, ale widzę że Jacula dalej milioneruje, oczywiście nie powie na czym milioneruje! Obiło mi się o uszy, że dzięki pandemii zarobił najwięcej w swoim życiu, jednak nie chce oddwać pieniędzy i zmienia regulamin? Co za bezczelność!

Przypominam wam, że ten milioner ma siedzibę w domu rodziców w Dębicy, którą można wygooglować sobie i obejrzeć posiadłość. Wcześniej siedziba była w PRL - owskim bloku na Żwirki i Wigury w Warszawie.

Już wiadomo na czym ten milioner dorobił się milionów czy jeszcze nie zdradził tego po tylu latach ? Tylko dalej klepie ogólniki? O Królu to chodziaż więcej wiadomo, a o nim kompletnie NIC!

Też mi nie chciał w 2013 roku zwrócić pieniędzy od razu za Kod Atrakcyjności, a potem zwrócił kasę, ale oczywiście nie całą. A potem walną focha!

Jacy wy naiwni jesteście! Ale tak się robi hajs! Na debilach! Szkoda że to ksoztowało 3000 zł ale widać jak czepia się takich tanich trików, to znaczy, że dużo zwrotów jest i nie ma hajsu skąd zwrócić.

Shokeii
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2018, 18:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Shokeii »

Tak sie sklada ze jestem z okolic Debicy i widzialem jakies 3 miesiace temu jacusia, jak go jeszcze raz zobacze to sie go spytam ile jeszcze bedzie probowal robic ludzi w ch$ja, jaki czeba byc naiwny i "zrobiony" zeby placic za jakies bzdety wykreowane w glowie kaucza, przeciez oni wszyscy sa siebie warci, naczytali sie ksiazek od "guru" z usa i sprzedaja ten tani blef naiwnym polaczkom co mysla ze beda milionerami w ciagu roku.
Ja juz sie dawno z tego wyleczylem, gdyby mi nie oddal tych 3k to bym go k**** ciagnal po sadach latami chodzbym mialo mnie to kosztowac 30k.
Sa dzisiaj adwokaci, co to za problem podejsc powiedziec jak sprawa wyglada,potem przekazac ja do odpowiednich sluzb, ale lepiej mu darowac te 3k i tak oto jacus jedzie na tych wszystkich debilach co sie daja naciagac na hajs.
Tyle w temacie 14 dni na zwrot macie, jak nie bedzie chcial oddac to prosze pamietac ze na wszystko jest paragraf.

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

gorszysort pisze:
01 sie 2020, 11:38
fajną miarą poziomu intelektualnego jest to ile się zarabia albo ile zgromadziło się majątku.
Osoba sprzątająca klatki schodowe w Norwegii zarobi więcej niż Profesor Uczelniany w Polsce
Tak więc trochę przestrzeliłeś temat.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
22 wrz 2020, 20:12
gorszysort pisze:
01 sie 2020, 11:38
fajną miarą poziomu intelektualnego jest to ile się zarabia albo ile zgromadziło się majątku.
Osoba sprzątająca klatki schodowe w Norwegii zarobi więcej niż Profesor Uczelniany w Polsce
Tak więc trochę przestrzeliłeś temat.
Spamujesz... masz na celu ukrycie tego, ze wszyscy którzy zapłacili 3.000 Jacusiowi są naiwniakami..?? Jacuś zeruje na głupolach, którzy sa takimi głupkami, ze są skłonni zapłacić 3.000 za nic nie warty kurs... Ale naiwny zawsze się nawinie.. :)

Dla mnie każdy, który zapłacił za ten kurs 3.000 powinien zostać okrzyknięty Idiota roku... :)
Uprzedzając - z kursem się zaznajomiłem ale nie płaciłem za niego.. :) Pozdrawiam wszystkich IDIOTÓW którzy za to zapłacili.. :mrgreen:

Lorcan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:55

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lorcan »

Competition_FAN pisze:
22 wrz 2020, 20:29
Lorcan pisze:
22 wrz 2020, 20:12
gorszysort pisze:
01 sie 2020, 11:38
fajną miarą poziomu intelektualnego jest to ile się zarabia albo ile zgromadziło się majątku.
Osoba sprzątająca klatki schodowe w Norwegii zarobi więcej niż Profesor Uczelniany w Polsce
Tak więc trochę przestrzeliłeś temat.
Spamujesz... masz na celu ukrycie tego, ze wszyscy którzy zapłacili 3.000 Jacusiowi są naiwniakami..?? Jacuś zeruje na głupolach, którzy sa takimi głupkami, ze są skłonni zapłacić 3.000 za nic nie warty kurs... Ale naiwny zawsze się nawinie.. :)

Dla mnie każdy, który zapłacił za ten kurs 3.000 powinien zostać okrzyknięty Idiota roku... :)
Uprzedzając - z kursem się zaznajomiłem ale nie płaciłem za niego.. :) Pozdrawiam wszystkich IDIOTÓW którzy za to zapłacili.. :mrgreen:
Przepraszam bardzo, do mnie pijesz?
Przepraszam bardzo, że niby ja spamuję?
Moja wypowiedź cytowana w Twoim poście była napisana 22 wrz 2020, wcześniejsza napisana przeze mnie miała miejsce 01 sie 2020.
A to oznacza, że napisałem post po prawie 2 miesięcznej przerwie i piszesz, że ja niby spamuję? Wiesz w ogóle co oznacza z definicji słowo SPAM? Proszę Ciebie zapoznaj się najpierw ze znaczeniem słów, które chcesz używać, dzięki.

P.S.
Nie mam na celu ukrywania, że ktoś tam za coś zapłacił.

Brak słów na niektórych ludzi :)

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

Lorcan pisze:
26 wrz 2020, 13:31
Przepraszam bardzo, do mnie pijesz?
Przepraszam bardzo, że niby ja spamuję?
Moja wypowiedź cytowana w Twoim poście była napisana 22 wrz 2020, ....
Bla bla bla...
A to niby co?
Lorcan pisze:
22 wrz 2020, 20:12
Osoba sprzątająca klatki schodowe w Norwegii zarobi więcej niż Profesor Uczelniany w Polsce
Tak więc trochę przestrzeliłeś temat.
My tu o naciągactwie Jacusia Wiśniowskiego i nabijaniu ludzi w butelkę na niby jakimś kursie a nie o sprzątaniu klatek w Norwegii..
W jednym masz rację... brak słów jak czytam Twój wpis. :mrgreen: :mrgreen:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6606
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Lorcan pisze:
22 wrz 2020, 20:12


Osoba sprzątająca klatki schodowe w Norwegii zarobi więcej niż Profesor Uczelniany w Polsce
Tak więc trochę przestrzeliłeś temat.
A wiesz chociaż ile zarabia profesor na uczelni w Polsce?
I ile w takim razie zarabia profesor na uczelni w Norwegii?
Niby czego ma dowieść te całe porównanie? Bo papierosy w Norwegii tez dużo droższe niz w Polsce. I co z tego wynika?
:D

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Chłopak odniósł się do konkretnego tekstu który faktycznie jest z dooopy wyjęty..
Średnie zarobki profesorów w PL są nadal niższe niż sprzątacza w Norwegii więc jeśli zarobek ma być miarą intelektu to mógł to napisać tylko pacan bez szkoły który diluje narkotyki albo dopalacze dzieciakom, lub w życiu nie pałał się uczciwą pracą..
hahaha zarobki miarą intelektu :569: tego jeszcze nie było..
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

ODPOWIEDZ