Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Lynch
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:53

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Lynch »

Mam takie pytanie.. Czy właśnie, da się kogoś o coś takiego pozwać i wygrać? O naciąganie? :) Przecież druga strona może powiedzieć, że sprzedaje wartość i w jego ocenie kurs jest na wysokim poziomie.. I co wtedy? Pytam z czystej ciekawości bo mam wrażenie, że czegoś takiego nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Lynch pisze:
26 maja 2020, 10:41
Mam takie pytanie.. Czy właśnie, da się kogoś o coś takiego pozwać i wygrać? O naciąganie? :) Przecież druga strona może powiedzieć, że sprzedaje wartość i w jego ocenie kurs jest na wysokim poziomie.. I co wtedy? Pytam z czystej ciekawości bo mam wrażenie, że czegoś takiego nie da się wygrać.
Żeby wygrać, to potrzebujesz mieć coś na piśmie, umowę, i czytać wszystko, w szczególności to co drobnym druczkiem.
No bo, być może kupujesz tylko opinię prowadzącego kurs?
Raczej właśnie to kupujesz!

Dobrze było by zapytać o jakieś zaufane, naukowe badania dowodzące, że to czego kurs uczy ma przełożenie na rzeczywistość.

Jeżeli kurs obiecuje jakieś konkretne wyniki, a kursant nie jest w stanie ich osiągnąć, to powinien nawet sprawę zgłosić do prokuratury, a w szczególności, gdy jest jakaś grupa ludzi, która ma tak samo.
Przykładem może być pewna akademia w USA, która uczy opatentowanej metody tradingu.
Rzecz nie jest w tym, że wykładowcy nie wiedzą czego uczą, bo wiedzą.
Rzecz jest w tym, że obiecują konkretne wyniki, których ludzie nie umieją osiągnąć.
I stąd akademia ma teraz pozew.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

ninjaproject pisze:
26 maja 2020, 11:15
Lynch pisze:
26 maja 2020, 10:41
Mam takie pytanie.. Czy właśnie, da się kogoś o coś takiego pozwać i wygrać? O naciąganie? :) Przecież druga strona może powiedzieć, że sprzedaje wartość i w jego ocenie kurs jest na wysokim poziomie.. I co wtedy? Pytam z czystej ciekawości bo mam wrażenie, że czegoś takiego nie da się wygrać.
Żeby wygrać, to potrzebujesz mieć coś na piśmie, umowę, i czytać wszystko, w szczególności to co drobnym druczkiem.
No bo, być może kupujesz tylko opinię prowadzącego kurs?
Raczej właśnie to kupujesz!

Dobrze było by zapytać o jakieś zaufane, naukowe badania dowodzące, że to czego kurs uczy ma przełożenie na rzeczywistość.

Bzdura..... aby coś w sądzie wygrać wystarczy aby grupa ludzi która czuje się oszukana tego dowiodła... i tyle..... Kurs nie sprawdził się, a w szczególności nie sprawdził się w zdecydowanej większości nabywców... zatem są podstawy.

Zbierzcie 100-200 osób które zostały tak naciągnięte i pozew zbiorowy przeciwko Jacusiowi.... Każdy niech wyłoży po 50 złotych a pełnomocnik w sądzie wyegzekwuje aby Jacuś zwrócił kasę za swój bezsensowny kurs...

dziabuch
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 25 mar 2017, 06:07

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: dziabuch »

W jednym z wcześniejszych postów wyszczególniłem elementy, które dają prawie 100% szans na wygranie ew. sprawy.

Nie chce mi się już nawet tego szukać, ani drążyć.

Na pewno w zapowiedzi kursu była podana określona kwota i termin - nie jestem pewny, ale CHYBA 500 złotych po miesiącu miało być TYLKO na droppshipingu z Chin.

Jest to technicznie niemożliwe ze względu na czas dostawy, który przekracza miesiąc .
Druga rzecz, o której pamiętam - Jacek zapewniał, że nie będzie potrzeby wkładania żadnej kasy, a jednego z elementów kursu (już nie pamiętam którego) nie dało się zrealizować bez poniesienia kosztów.

To tylko dwa przypadki ewidentnego wprowadzenia w błąd. Odszkodowania pewnie by z tego nie było, ale zwrot poniesionych nakładów sąd przyzna bezdyskusyjnie.
Wystarczyłoby mieć zarchiwizowany film z zapewnieniami Jacka jako dowód. No i ochotę na chodzenie po sądach.
Zresztą on na tym braku ochoty bazuje. Ceny jego gównoproduktów są tak wyliczone, aby nie opłacało się dochodzić zwrotu w sądzie.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Competition_FAN pisze:
26 maja 2020, 11:21
ninjaproject pisze:
26 maja 2020, 11:15
Lynch pisze:
26 maja 2020, 10:41
Mam takie pytanie.. Czy właśnie, da się kogoś o coś takiego pozwać i wygrać? O naciąganie? :) Przecież druga strona może powiedzieć, że sprzedaje wartość i w jego ocenie kurs jest na wysokim poziomie.. I co wtedy? Pytam z czystej ciekawości bo mam wrażenie, że czegoś takiego nie da się wygrać.
Żeby wygrać, to potrzebujesz mieć coś na piśmie, umowę, i czytać wszystko, w szczególności to co drobnym druczkiem.
No bo, być może kupujesz tylko opinię prowadzącego kurs?
Raczej właśnie to kupujesz!

Dobrze było by zapytać o jakieś zaufane, naukowe badania dowodzące, że to czego kurs uczy ma przełożenie na rzeczywistość.

Bzdura..... aby coś w sądzie wygrać wystarczy aby grupa ludzi która czuje się oszukana tego dowiodła... i tyle..... Kurs nie sprawdził się, a w szczególności nie sprawdził się w zdecydowanej większości nabywców... zatem są podstawy.

Zbierzcie 100-200 osób które zostały tak naciągnięte i pozew zbiorowy przeciwko Jacusiowi.... Każdy niech wyłoży po 50 złotych a pełnomocnik w sądzie wyegzekwuje aby Jacuś zwrócił kasę za swój bezsensowny kurs...
A na jakiej podstawie niby ma tego dowieść?
Dlaczego piszesz, że bzdura?
Żeby w sądzie udowodnić swoją rację, to potrzeba mieć dowody.
Dowodami będzie złamanie przepisów Kodeksu Cywilnego.
Inaczej, jeżeli przepisy Kodeksu Cywilnego nie zostały naruszone, to niczego nie udowodnisz.

To, że ktoś się czuje oszukany nie oznacza, że faktycznie został oszukany.
Natomiast, jeżeli są dowody i w umowie (bo jakąś umowę trzeba podpisać) jest tak napisane, że nie ma wątpliwości co do interpretacji, to oczywiście, że można udowodnić. Znając życie, to pewnie będzie trudno cokolwiek udowodnić. Pozew zbiorowy, owszem.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

ninjaproject pisze:
26 maja 2020, 16:08
A na jakiej podstawie niby ma tego dowieść?
Dlaczego piszesz, że bzdura?
Żeby w sądzie udowodnić swoją rację, to potrzeba mieć dowody.
Dowodami będzie złamanie przepisów Kodeksu Cywilnego.
Inaczej, jeżeli przepisy Kodeksu Cywilnego nie zostały naruszone, to niczego nie udowodnisz.

To, że ktoś się czuje oszukany nie oznacza, że faktycznie został oszukany.
Natomiast, jeżeli są dowody i w umowie (bo jakąś umowę trzeba podpisać) jest tak napisane, że nie ma wątpliwości co do interpretacji, to oczywiście, że można udowodnić. Znając życie, to pewnie będzie trudno cokolwiek udowodnić. Pozew zbiorowy, owszem.
Oszukiwanie to już nie KC kolego.. to już podchodzi pod KK... Ale od tego jest adwokat... który ci to już wyjaśni... Jacuś oszukał... i w tym temacie jest masa ludzi oszukanych... :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Competition_FAN pisze:
26 maja 2020, 16:36
ninjaproject pisze:
26 maja 2020, 16:08
A na jakiej podstawie niby ma tego dowieść?
Dlaczego piszesz, że bzdura?
Żeby w sądzie udowodnić swoją rację, to potrzeba mieć dowody.
Dowodami będzie złamanie przepisów Kodeksu Cywilnego.
Inaczej, jeżeli przepisy Kodeksu Cywilnego nie zostały naruszone, to niczego nie udowodnisz.

To, że ktoś się czuje oszukany nie oznacza, że faktycznie został oszukany.
Natomiast, jeżeli są dowody i w umowie (bo jakąś umowę trzeba podpisać) jest tak napisane, że nie ma wątpliwości co do interpretacji, to oczywiście, że można udowodnić. Znając życie, to pewnie będzie trudno cokolwiek udowodnić. Pozew zbiorowy, owszem.
Oszukiwanie to już nie KC kolego.. to już podchodzi pod KK... Ale od tego jest adwokat... który ci to już wyjaśni... Jacuś oszukał... i w tym temacie jest masa ludzi oszukanych... :)
Na bazie czego twierdzisz, że ktoś oszukał?
Nie ma takiego prawa w Polsce, które by pozwalało stwierdzić że ktoś jest winny dopóki mu tego się nie udowodni.
Nikogo nie bronię.
Bronię tylko prawa, które nie pozwala okrzykiwać kogokolwiek winnym dopóki wina nie zostanie udowodniona.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Competition_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Competition_FAN »

ninjaproject pisze:
26 maja 2020, 21:48
Na bazie czego twierdzisz, że ktoś oszukał?
Nie ma takiego prawa w Polsce, które by pozwalało stwierdzić że ktoś jest winny dopóki mu tego się nie udowodni.
Nikogo nie bronię.
Bronię tylko prawa, które nie pozwala okrzykiwać kogokolwiek winnym dopóki wina nie zostanie udowodniona.
Bronisz Jacusia..??
A to dobre..

A na jakiej podstawie uważasz, że Jacuś nie oszukał ludzi? Przeczytaj uważnie wątek... Jacuś ewidentnie ludzi naciągnął.. a to ma znamiona oszustwa.... Ale faktycznie... niech to sąd ocenia a nie TY czy ja.. :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ja pindolę!
Piszę wyraźnie, że nikogo nie bronię!
Jeżeli oszukał, to należy mu to udowodnić.
Jeżeli sąd orzeknie, że nie oszukał, to nie oszukał.
Tyle na ten temat!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Dodatkowo napiszę tak:
Na stronie internetowej sprzedającej ten kurs nie ma kompletnie żadnych informacji prawnych odnośnie kto ten kurs sprzedaje i kto ten kurs prowadzi, ani żadnych informacji prawnych w ogóle.
Ja bardzo przepraszam, ale tylko idota kupuje taki produkt!

Najwyraźniej autor sprzedaje swoje pomysły artystyczne na biznes...
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ