Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

LowcaGlowMilionerow z jakiej perspektywy na to patrzysz teraz? W jakim punkcie jesteś?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

pacioziom97 pisze:
23 maja 2019, 22:09
LowcaGlowMilionerow z jakiej perspektywy na to patrzysz teraz? W jakim punkcie jesteś?
Mam rożne pomysły jak podejść do tego tematu "pieniądze za wyniki", zobaczymy co się wyklaruje z czasem, ale na pewno nie nastąpi to zbyt szybko. Takie projekty to nie kwestia dni, ani tygodni ;)

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

Odezwij się priv, mam "swoją" drogę, ale jeśli będzie coś ciekawego, to się w to zaangażuje. Pozdrawiam

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

Po rozmowie z kilkoma przyjaciółmi, w tym z psychologiem klinicznym, mam pewne spostrzeżenia... i pewne pytanie.
Jest to opisane w kontekście facetów, ale dotyczy to także kobiet.

Popatrzcie...

Są faceci, którzy widząc pijana kobietę, zastanawiają się jak ją wykorzystać i zaciągnąć do łóżka, kieruje nimi pożądanie, prymitywne instynkty, głód, nie są nasyceni intymnymi doświadczeniami i bliskością.

Są też faceci, którzy widząc pijaną kobietę, zastanawiają się jak bezpiecznie odprowadzić ją do mieszkania, aby nikt jej nie wykorzystał. Kieruje nimi troska i opieka. Są nasyceni namiętnością, nie są głodni.

A teraz jak to jest w biznesie....

Są faceci, którzy widząc okazję do zarobienia, po prostu się w nią zaangażują. Są po prostu głodni pieniędzy na podstawowe potrzeby lub potrzeba wzbogacenia się, wywyższenia, niska samoocena, brak sukcesów w życiu, niespełnienie, oślepia ich. Są w stanie sprzedać cokolwiek byleby zarobić. Są w stanie być nieuczciwi, wciskać cokolwiek, żerować na ludzkich kompleksach, zagubieniu byleby coś wpadło do ich kieszeni. Mając np. powierzchnie reklamowe do wynajęcia nie zastanowią się komu wynajmują te powierzchnie, czy przypadkiem firma, która reklamują jest nieuczciwa, tylko myślą ile zarobią.

Są też faceci, którzy widząc okazję do zarobienia, zastanowią się, czy przypadkiem to co sprzedają nie zrobi komuś krzywdy, jaki będzie to miało wpływ na świat. Są nasyceni pieniędzmi. Nie mają oślepiającej potrzeby wzbogacenia się. Widzą prawdziwe przyczyny ludzkich problemów, więc nie wciskają iluzji i nie mydlą oczu. Pomogą Ci bezinteresownie jeśli widzą pozytywy i sens w tym co chcesz robić.

A teraz powiedzcie mi, czy ktoś kto jest typem faceta nr 2, mając świadomość, że facetów w typie nr 1 jest od groma, powinien uczyć tych facetów głodnych pieniędzy i dawać im narzędzia, które pozwolą nasycić ten głód za wszelką cenę?

Czy dałbyś nóż i karabin komuś kto ma cechy mordercy? Albo nie potrafiąc zweryfikować, czy ta osoba ma pewno nie zrobi nikomu krzywdy wręczyłbyś jej karabin snajperski? Nie. Dlatego zanim uzyskasz pozwolenie na broń robi się testy psychologiczne, czy nie jesteś wariatem, czy nie bierzesz psychotropów, albo czy nie masz predyspozycji do znęcania się itd.

Czy udostępnił byś narzędzia marketingowe, sposoby na zarabianie, uczył perswazji, sprzedaży, kogoś kto może wykorzystać te narzędzia, aby patrzeć tylko na siebie, na swoją kieszeń i wykorzystał je do tego , aby na przykład wykreować nieuczciwy biznes?

Czy ktoś z trenerów biznesu, sprzedaży, marketingu robi test psychologiczny, aby być pewnym, że będziesz miał pozytywny wpływ na świat i będziesz szerzył dobre wartości, a nie pogłębiał ludzkie kompleksy albo zarabiał na nieszczęściu, chorobach lub w inny w nieuczciwy sposób?

To tylko pewien przykład, ciekawią mnie odpowiedzi ;)

Myślę, że każdy powinien mieć taką świadomość ponieważ jeśli nauczysz kogoś metod sprzedaży, perswazji, haków marketingowych, to moim zdaniem wtedy jesteś współodpowiedzialny za ewentualne krzywdy, jakie ta osoba wyrządzi innym.

Dlatego myślę, że pierwszym krokiem do bezpłatnej edukacji na temat zarabiania, albo nawet płatnej, powinien być test psychologiczny na to, jakim ktoś jest człowiekiem i jakie wartości są dla niego ważne. Dopóki go nie zda nie powinien mieć dostępu do metod i narzędzi, które skutecznie sprzedają, wykorzystują różnego rodzaju perswazję itd.

Pomyślcie. Gdyby trenerzy marketingu nie nauczyli jak sprzedawać iluzję zysków np. w aferach finansowych, to nie było by tych afer. Ale wini się tylko pomysłodawcę, a osoby od marketingu, które zrobiły całą robotę są po prostu firmami, które otrzymały zlecenia.

Wydaje mi się, że osoby takie które udostępniają każdemu wiedzę nawet za pieniądze, są nieświadome tego, albo oślepia ich coś, przez co nie weryfikują kogo uczą, byleby ktoś po prostu kupił szkolenie i nie chciał zwrotu - to się liczy.

Kupiłem kilka kursów biznesowych, nikt mi testu czy nie jestem wariatem nie robił, mogłem wykorzystać tą wiedzę, aby sprzedawać szkolenie np. 5 milionów w 5 miesięcy, albo jak schudnąć 30 kg w 30 dni, albo jak wyleczyć każdego raka metodą szamanów z plemienia Zulu Gula w tydzień....

A moją ofiarą mógłbyś paść również Ty, czytelniku tego posta. Ale gdyby test psychologiczny może bym nie miał narzędzi, aby Ci wciskać kit.

Co myślicie?

;)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Myślę, że powinieneś znaleźć dobrego psychologa, nie tego z którym rozmawiałeś, i
zrobić najpierw sobie taki gruntowny test!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

fx-technik pisze:
24 maja 2019, 11:12
Myślę, że powinieneś znaleźć dobrego psychologa, nie tego z którym rozmawiałeś, i
zrobić najpierw sobie taki gruntowny test!
Nie dziwie się, że tak piszesz. Jedni się z tym zgodzą inni nie. Jedni zrozumieją inni nie.

Marketing to również broń, dzięki której możesz czynić dobro i wspierać świat, albo zło i niszczyć świat.

Mądry nauczyciel, nie nauczy psychopaty i kogoś kto nie ma pookładane w głowie, jak zarabiać, bo wie, że to może odbić się na nim samym, na jego bliskich albo na innych ludziach.

Ja tu nie jestem w roli oceniającego, bo nie mam takich umiejętności, aby odczytać co ktoś ma w głowie, chociaż czasami to widać gołym okiem.

To dotyczy również rynku Forex. Nauczysz kogoś zarabiać na inwestycjach, jeśli potrafisz, a on może pieniądze zainwestować w stworzenie jakiegoś para banku, na przykład.

Tutaj nie uczy się odpowiedzialności, uczciwości, człowieczeństwa, tylko zarabiania. Zysk > strata. Prawda?

Następnie ofiarą tego para banku mogą paść w przyszłości Twoje dzieci, albo rodzina. Wszyscy żyjemy w synergii.

Nie każdy to zrozumie i jednak świat jest obecnie taki, że mało kto bierze to pod uwagę, jakie mogą być prawdziwe owoce jego pracy i jaki mogą mieć wpływ na świat.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Może jeszcze nie wolno myśleć, bo to jest grzech???
I wsadzać do pierdla za myśli???
Człowieku, na jakim ty świecie żyjesz?
Chyba ci ktoś nieźle namieszał w głowie!?
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

pacioziom97
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 13 maja 2019, 00:03

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: pacioziom97 »

LowcaGlowMilionerow niestety muszę Tobie przyznać rację. Dlaczego? Ludzie co sprzedają kursy, nie interesują człowiekiem któremu ten kurs sprzedają, czy ta osoba ma problemy finansowe, rodzinne, czy po prostu nie zrobią sobie krzywdy z tym kursem. Interesuje ich to tylko, że oni go sprzedają i te wyniki, że tyle zarobili. Gdyby robili takie sprawdziany przed kupnem kursu, to pewnie 50% by odeszło z kursu. Dlaczego? Po pierwsze kursy kupują ludzie, którzy chcą dostać w szybki sposób sukces, oraz chcą szybko się dorobić, lub czegoś się nauczyć. Żaden kurs nie uczy nas szybko, nie uczy nas prawie niczego, tylko daje bombę wiedzy, teorii nie związanej z praktyką.

Będę na pewno zważał teraz 100 x bardziej na wszelkie kursy i ludzi, którzy chcą mi przekazać niesamowita, pradawną wiedzę

Oglądałem kiedyś filmik Marcina Osmana, człowieka który zbankrutował, otworzył swoją księgarnię, mniejsza z tym, czy gada coachowo czy nie. Powiedział, że kończąc szkołę, powinniśmy iść w kierunku podróży, pracowania w różnych firmach, poznania świata, a nie wybieranie swojej drogi życiowej, zgodnie z tym, co wybraliśmy w wieku 15 lat, bo jak mając 15 lat, wiedzieliśmy co będziemy do końca życia robić?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Jeżeli chcesz zbudować imperium, a nie masz zbytnio pieniędzy, to potrzebujesz budować od podstaw i budować tak długo, jak trzeba budować. Ja, w swojej karierze byłem m.in. handlowcem. Kiedy przyjąłem się do pewnej firmy, która miała za zadanie dostarczanie produktu bezpośrednio do warsztatu klienta, to oni nas gruntownie przeszkolili tak, żeby żaden fachowiec w takim warsztacie nie mógł nas zagiąć. Nasze produkty były drogie, ale bardzo wysokiej klasy. Moim zadaniem było zbudowanie sieci odbiorców, obsługa tych odbiorców i rozwiązywanie ich problemów. Także, moim zadaniem było skasowanie należności. Ale, przede wszystkim, miałem odwiedzać takiego klienta aż do skutku. Jednego klienta, który potem robił nam 80% obrotów nagrywałem 2 lata. Odwiedzałem go raz w tygodniu, bo mi powiedział na początku, że inny dostawca jest jego kumplem wieloletnim i on od niego kupuje. Mimo tego zawsze coś mu sprzedałem z drobnicy, i czasem produkt główny. Gadałem z nim tak min. 30 minut na wizytę i znałem już wszystkich w tym warsztacie. Pewnego dnia szef warsztatu był wyjątkowo wku**iony i jak mnie zobaczył, to mówi do mnie, że jeżeli mu za dwie godzinki przywiozę produkt i on będzie pasował, to jest moim klientem.

Niestety, ja od początku swojej kariery byłem skoczkiem, i nigdzie zbyt długo nie umiałem zasiedzieć, więc nie zbudowałem swojego imperium. Natomiast, znam jednego człowieka, który zaczął budować swoje imperium w wieku 18-stu lat i do dziś robi to samo. Lekko 30 lat. Ma swoją fabrykę i swoją markę.

Dziś macie media elektroniczne, internet, i całe mnóstwo okazji do zbudowania swojego imperium. Jednakże, podstawowe elementy pozostają takie same, tyle że nie musicie fizycznie się spotykać z odbiorcą.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

LowcaGlowMilionerow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 68
Rejestracja: 18 maja 2019, 08:16

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: LowcaGlowMilionerow »

pacioziom97 pisze:
24 maja 2019, 19:28
LowcaGlowMilionerow niestety muszę Tobie przyznać rację. Dlaczego? Ludzie co sprzedają kursy, nie interesują człowiekiem któremu ten kurs sprzedają, czy ta osoba ma problemy finansowe, rodzinne, czy po prostu nie zrobią sobie krzywdy z tym kursem. Interesuje ich to tylko, że oni go sprzedają i te wyniki, że tyle zarobili. Gdyby robili takie sprawdziany przed kupnem kursu, to pewnie 50% by odeszło z kursu. Dlaczego? Po pierwsze kursy kupują ludzie, którzy chcą dostać w szybki sposób sukces, oraz chcą szybko się dorobić, lub czegoś się nauczyć. Żaden kurs nie uczy nas szybko, nie uczy nas prawie niczego, tylko daje bombę wiedzy, teorii nie związanej z praktyką.

Będę na pewno zważał teraz 100 x bardziej na wszelkie kursy i ludzi, którzy chcą mi przekazać niesamowita, pradawną wiedzę

Oglądałem kiedyś filmik Marcina Osmana, człowieka który zbankrutował, otworzył swoją księgarnię, mniejsza z tym, czy gada coachowo czy nie. Powiedział, że kończąc szkołę, powinniśmy iść w kierunku podróży, pracowania w różnych firmach, poznania świata, a nie wybieranie swojej drogi życiowej, zgodnie z tym, co wybraliśmy w wieku 15 lat, bo jak mając 15 lat, wiedzieliśmy co będziemy do końca życia robić?
Etyka w biznesie, miłość, szczerość i uczciwość (nie tylko w małżeństwie ale także to swoich klientów) zrozumienie, empatia to podstawy biznesu przyszłości, między innymi, ale do tego może Świat dorośnie za 1000 lat :)

Obecnie nie tylko jest duże szambo w dziedzinie zarabiania na wiedzy, ale też wiele biznesów w PL opartych jest o wyłudzenia, o układy polityczne, jako pralnie brudnych pieniędzy, wydaje mi się, że może 20, 30 albo nawet 50 % itd.

Tez trzeba mieć tego świadomość.

Nie jestem żadnym mędrcem, ale myślę, że po prostu warto postawić takie wartości na 1szym miejscu, nawet gdyby nasze zyski spadły 100-krotnie ;-) Ale nigdy nie wiadomo, może się okazać, że wzrosną...

Tak to mniej więcej widzę, ale aby poznać pełne rozumienie mojego myślenia, musiałbym napisać książkę na 100 stron, więc proszę nie podchodzić do moich wypowiedzi zbyt szczegółowo łapiąc mnie za jakieś słowa albo pojedyncze zdania wyrwane z kontekstu ;)

ODPOWIEDZ