Aliort2 TR. stop

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
Ak47
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2016, 15:48

Aliort2 TR. stop

Nieprzeczytany post autor: Ak47 »

Jak ustawić ryzyko na pozycji, ile to jest 10 000lot jak mogę obliczyć loty, o co chodzi z tym Forex, Futures, Equities, % kapitału, Kwot PLN
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ak47
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2016, 15:48

Re: Aliort2 TR. stop

Nieprzeczytany post autor: Ak47 »

dobra już wiem ze, Forex to rynek walut eur/usd, gbp/pln itp, futures to german30, dj itp, equities to złoto ropa itp, % kapitał ustawiamy przy jakiej stracie % zainwestowanego kapitału ma aktywować stop losa, kwota (PLN) czyli przy jakiej stracie Pln ma aktywować stop losa, a może mi ktoś powie jak obliczać loty ile to jest 10 000lot przy danym kursie jaki jest wzór ?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Aliort2 TR. stop

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Poszukaj na forum.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
Ak47
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2016, 15:48

Re: Aliort2 TR. stop

Nieprzeczytany post autor: Ak47 »

T-rex co to za odpowiedz ? chcesz być fajny ?Jakby ktoś potrzebował to znalazłem
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Aliort2 TR. stop

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Nie, po prostu najpierw czytasz forum/szukasz, potem zaczynasz nowy temat. Tak to działa...Pytasz o absolutne podstawy które możesz sam wygooglać w 3 sekundy.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Aliort2 TR. stop

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

@Ak47

To co masz w Alior Trader, to prawdopodobnie ilość waluty, 10 000 jednostek waluty bazowej według układu waluta bazowa/waluta kwotowana; oznacza to 0.10 lota (mini-lot). To normalne, że platformy wielo-produktowe posiadają możliwość podawania jednostek, ponieważ nie zawsze handlował będziesz lotami na takich platformach - równie dobrze mogą to być pojedyncze kontrakty czy liczba akcji danej spółki.

Kontrakty, które widzisz w AliorTrader to CFD oparte o notowane futures. Fakt, że są to kontrakty pozagiełdowe ma istotne implikacje, ale o tym musisz sobie poszukać, bo to dużo pisania jest :).

Na forum jest też wątek odpowiedni, w którym początkujący zadają dowolne pytania. Korzystając z niego unikniesz niepotrzebnych kontrowersji.
http://forex-nawigator.biz/forum/wszyst ... t9866.html

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ak47
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 23 sty 2016, 15:48

Re: Aliort2 TR. stop

Nieprzeczytany post autor: Ak47 »

Dzięki @Stforex poczytam o tym CFD, i postaram się następne pytania zadawać w tym wątku co podałeś
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ