Orbex - opinie

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
33%
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
1
33%
Stanowczo odradzam:
1
33%
 
Liczba głosów: 3

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Orbex - opinie

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

bartek1916 pisze:wychodze z tego zalozenia, ze do krytyki zawsze znajda sie chetni. ja mam kilka rachunkow np. w HFT czy Admirals. nic zlego nie mowie o nich bo uslugi sa "poprawne". i tyle ;)
zgadza się. Więc po co szukać przeciętnego brokera , który w niczym się nie wyróżnia i także nie odbiega od konkurencji? o to jest pytanie.

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: Orbex - opinie

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

Moim zdaniem, broker ok. Na plus model ECN

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: Orbex - opinie

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Orbex - opinie

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Dawno nikt tu nie pisał. Czy ktoś aktualnie traduje u tego brokera? Aktualnie mają ciekawą ofertę, lewar 1:500 i konto z walutą bazową w PLN, czyli coś czego od dawna szukam.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Orbex - opinie

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Powiem Ci, że mam trochę wiedzę insiderską w tej materii. nie mogę ci zdradzić skąd ale wiem jak po części zarządzają ryzkiem i wyglada to rozsadnie na tyle do czego mam dostep. wiec jesli chodzi o bezpieczenstwo to bym sie nie obawiał. jesli chodzi o egzekucję to nie trade'owałem u nich ale biorąc pod uwagę, że używaja narzędzi one zero (co jest na ich stronie - to nie żadna tajemna wiedza) to z duża doza prawdopodobienstwa beda sprawdzac cene z LP przed potwierdzeniem trade'u na mecie. jest to dosc ogolne stwierdzenie ale tez one zero hub daje ci tyle możliwosci plastycznego podejscia do egzekwowania zlecen ze ciezko sie odniesc jesli sie nie ma bezposredniego dostepu ;) jesli handlujesz przez EA to najpierw sprawdziłbym na małym depo jak to wychodzi w praniu. jesli handlujesz z reki to IMHO w ogole kwestia egzekucji bym sie nie przejmował.

ODPOWIEDZ