Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
silverarrow
Gaduła
Gaduła
Posty: 186
Rejestracja: 18 lip 2013, 11:11

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: silverarrow »

I naprawdę myślisz że ktoś kto zarabia regularnie na forexie będzie się z tym obnosił, nikt tutaj nikogo nie zmusza do zajmowania się tym, mam do Ciebie pytanie ForexMafiaKartel widziałeś kiedyś miliard dolarów?
Niech nie umrze bohater zamieszkujący nasze dusze, niech nie zniszczy go wieczna wspinaczka na nieosiągalne szczyty.


Graj to co widzisz nie to czego oczekujesz

ForexMafiaKartel
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 15 sty 2015, 19:29

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: ForexMafiaKartel »

silverarrow pisze:I naprawdę myślisz że ktoś kto zarabia regularnie na forexie będzie się z tym obnosił, nikt tutaj nikogo nie zmusza do zajmowania się tym, mam do Ciebie pytanie ForexMafiaKartel widziałeś kiedyś miliard dolarów?

Fizycznie (papier) czy wirtualnie (operacje miedzybankowe na kompie na sumy o wiele wieksze?) ?

Ja tutaj niczego nie mysle i nie oczekuje, w D to mam bo i tak nikt tego nie udowodni. Nie mam za to w D, ze ktos wypisuje o 20% nie będąc w stanie udokumentowac ani jednego przypadku. Kiedy krazyly legendy o magicznych 5% (ktorych nikt nigdy nie udokumentowal) a co dopiero 20%.... jak mozna zyc w takiej obłudzie? :)
Obrazek

W ciągu 5 lat straciłem na Forexie 30 tysięcy (xtb,admiral,armada,tms,alior,bossa), a Ty?

Skończyłem z forexem real dnia 13 marca 2015.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

ForexMafiaKartel pisze:20%? Pokaż mi chociaż 0,1% traderów ktorzy zarabiają i zyja z tego od lat. Jak pokazesz mi jednego udokumentowanego tradera ktory tak zarabia czyli 0,001% to przeleje Ci stowke na konto
Timothy Sykes :P Poza tym polecam abyś przeczytał "Mistrzowie rynków finansowych" Jacka Schwagera.

ForexMafiaKartel
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 15 sty 2015, 19:29

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: ForexMafiaKartel »

Niviti pisze:
ForexMafiaKartel pisze:20%? Pokaż mi chociaż 0,1% traderów ktorzy zarabiają i zyja z tego od lat. Jak pokazesz mi jednego udokumentowanego tradera ktory tak zarabia czyli 0,001% to przeleje Ci stowke na konto
Timothy Sykes :P Poza tym polecam abyś przeczytał "Mistrzowie rynków finansowych" Jacka Schwagera.

ogladalem z nim dokumenty kilka lat temu, koles stracil sporo keszu, zyje z webinarow, szkolen i innej papki wciskanej masom, jak to mówią, jedno razowy sukces jakich nota bene pelno we wspomnianej ksiazce Schwagera (ktory tez zyje z wciskania kitu, chyba byl jakos w polsce ostatnio...). Bez urazy ale dalej nic nie pokazales.
Obrazek

W ciągu 5 lat straciłem na Forexie 30 tysięcy (xtb,admiral,armada,tms,alior,bossa), a Ty?

Skończyłem z forexem real dnia 13 marca 2015.

Niviti
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 15 cze 2014, 13:16

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: Niviti »

No dobra przegrałem, na Forex jednak nie da się zarobić chyba będe musiał wkońcu znaleść normalną prace :/

ForexMafiaKartel
Gaduła
Gaduła
Posty: 90
Rejestracja: 15 sty 2015, 19:29

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: ForexMafiaKartel »

Niviti pisze:No dobra przegrałem, na Forex jednak nie da się zarobić chyba będe musiał wkońcu znaleść normalną prace :/

Z forex Tak. Na forex ciezko powiedziec. Nie. Nikt nigdy nie pokazal jak to sie robi wiec hmmm praca to dobre rozwiazanie, np dawanie szkolen z Forex :)
Obrazek

W ciągu 5 lat straciłem na Forexie 30 tysięcy (xtb,admiral,armada,tms,alior,bossa), a Ty?

Skończyłem z forexem real dnia 13 marca 2015.

Awatar użytkownika
ZielonaMgielka
Maniak
Maniak
Posty: 2976
Rejestracja: 15 lis 2012, 11:00

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: ZielonaMgielka »

ForexMafiaKartel pisze:
Niviti pisze:
ForexMafiaKartel pisze:20%? Pokaż mi chociaż 0,1% traderów ktorzy zarabiają i zyja z tego od lat. Jak pokazesz mi jednego udokumentowanego tradera ktory tak zarabia czyli 0,001% to przeleje Ci stowke na konto
Timothy Sykes :P Poza tym polecam abyś przeczytał "Mistrzowie rynków finansowych" Jacka Schwagera.

ogladalem z nim dokumenty kilka lat temu, koles stracil sporo keszu, zyje z webinarow, szkolen i innej papki wciskanej masom, jak to mówią, jedno razowy sukces jakich nota bene pelno we wspomnianej ksiazce Schwagera (ktory tez zyje z wciskania kitu, chyba byl jakos w polsce ostatnio...). Bez urazy ale dalej nic nie pokazales.
Fenomenalny jestes. Czytalem wszystkie jego ksiazki i kilku traderow ma udokumentowana historie z ostatnich 20 lat a reszta ma tez nie maly staz.

Skocz do najblizszego oddzialu OSTC i zobaczysz na wlasne oczy "senior traderow" chociaz pewnie wolisz ponarzekac.

fxjk11
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 20 mar 2010, 10:29

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: fxjk11 »

ForexMafiaKartel pisze:
Niviti pisze:No dobra przegrałem, na Forex jednak nie da się zarobić chyba będe musiał wkońcu znaleść normalną prace :/

Z forex Tak. Na forex ciezko powiedziec. Nie. Nikt nigdy nie pokazal jak to sie robi wiec hmmm praca to dobre rozwiazanie, np dawanie szkolen z Forex :)

hmmm - raczej nie wiem do czego zmierzasz w tych dyskusjach ale
czy jeżeli będziesz miał z każdych swoich 100k zł na rachunku - regularnie miesiąc w miesiąc zarobek powiedzmy 6500 zł , aby po podatku zostało na czysto 5 000 zł
przy normalnych godzinach pracy od 8-10h dziennie , siedząc w domu
to dla Ciebie to jest praca która warto wykonywać ?


rzadko zabieram głos mimo że czytam forum - cos mi tu nie gra więc pytam :) bo może jestem w błędzie

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

to jest forum dla bezrobotnych hazardzistów, wszyscy narzekacze mają rację. nikt w biznesie w Polsce też nie zarobił bo się nie da , trzeba mieć układy.. warzywniaka nie otworzyłem bo jabłek mi sie nie oplaca zbierac, pory też (3zł za godzinę trzeba by zapłacić osobie na polu ), z winogron zrobiłem 300 litrów wina (białe 50l, czerwone 250l) nie mogę "puśćić" tego na rynek bo są to odmiany nie akceptowane przez UE wg unijnego rozporządzenia,.. broker mnie skroił w tygodniu na 3900$ , rano oddał... jak tu życ? właśnie siedzę z kolegą, który handluje krawatmi obnośnie i z tego utrzymuje rodzinę .. hmm .. ja już mu mówiłem, że się nie da tak żyć, prędzej czy później rynek się zmieni, trend się odwróci i ludzie już nie będą nosić krawatów.. nie słucha niestety. k..rwa czytałem ten wątek tydz temu i sie jakos powstrzymalem od komentarza.. ale tak poważnie mój znajomy z krwi i kośći człowiek od ponad 10 lat żyje z handlu na giełdzie i się śmieje z tego tematu (podesłałem link). nikt wam pita nie da na tacy, bo to jest internet .. trudno skumać? ja z handlu żyję od 1,5 roku, płacę za rachunki, odkładam, i żyję . boją się ludzie którzy nie radzą sobie ze sobą w roli szefa i pracownika. dla mnie to jest nic innnego jak kontynuacja mojej firemki która hula już z 8 lat tylko zamiast ładować cash w ludzi, koszty inne-różne patrzę na kasę jako "motor" firmy czyli jak silnik nawali to nie pojedziemy dalej, wiec trzeba o niego dbac . znam wuchte ludzi którzy tak gadają jak wyżej Forexkartel etc , nie tylko z tej branży.. znałem osoby które potrafiły swoją pracą zarobić 400k w ciągu dwóch mies a inni robiący tę samą robotę zarabiali kilkaset zlotych w moim zespole pracowników. Forexmafia kartel nie truj tego forum spamem , jak nie potrafisz zarabiac albo ci sie nie chce to wez sie wstrzymaj rób coś innego nie wprowadzaj ludzi w bład, bez pracy to moze onet ci zaplaci za spamowanie ... Peace

wiad

Re: Dlaczego i jak tylko 20% traderów zarabia?

Nieprzeczytany post autor: wiad »

Nie widzę problemu by chwalić się dochodami. Wiele osób to robi w różnych zawodach. Wręcz jest to wyznacznikiem sukcesu. Co więcej - masa ludzi posiada rzeczy, na które ich nie stać tylko po to, by się pokazać. Dlatego śmieszny jest dla mnie argument, iż są osoby, które dobrze zarabiają na foreksie, ale boją się, nie chcą, nie potrafią tego nijak udowodnić. Jeśli komuś uda się przewidzieć ruch ceny to zaraz trąbi, skacze, macha i pragnie uchodzić za guru traderów. Gdy czytam posty po 15.01 to wielu pisze, że przecież to było takie oczywiste ;-) I tylko gdy pada pytanie ile na tym zarobili to jakoś trudno znaleźć takowe osoby ;-)

ODPOWIEDZ