Broker z szybką wypłatą.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
stacyjka
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 28 mar 2013, 15:36

Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: stacyjka »

Witam wszystkich.
Dzisiaj miałem z swoim brokerem (FBS) małe spięcie. Zarobiłem sporo $ i postanowiłem wypłacić bo to co zarobiłem przyda się w moim portfelu a nie na koncie brokera . Broker jednak postanowił inaczej, że te pieniążki nie trafią szybko do mojej kieszeni. Najpierw nie mogłem zalogować się do konta ,aby zrobić wypłatę a jak to już udało się to stwierdzili ze maja 48 godzin od dnia następnego po dyspozycji wypłaty na realizację wypłaty na Skrilla. Nijaka Marina...(ruska) informowała mnie szablonowym Angielskim że wszystko OK i mam czekać. Jak wpłacić depo do nich to zajmuje... 20 sekund:)

Moje pytanie może ktoś z szanownych forumowiczów zna jakiegoś brokera MM z MT4 lub MT5 co ma szybkie wypłaty. Mam na myśli dostęp do konta z kartą lub przelew na Skrill etc.. w czasie max 1 doby a najlepiej kilku godzin.

Nadmienię że musieli się strasznie wściec bo z depo 10$ zrobiłem 847$ w ciągu 5 dni. Sorki to nie przechwałki a po prostu poszło mi dobrze z początkiem roku,

-- Dodano: 09 sty 2015, 16:17 --

I co 56 osób czytało i nikt nic nie wie?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: raposo »

FBS... Tak z ciekawości poszukałem co to za cudo... Chyba założone w 2014 r., siedziba oczywiście na Belize (choć obstawiałem Mauritius), do tego lewar 1:2000 :D. Oczywiście Market Maker. Jeśli z małej kwoty robisz dużą to musisz mieć się na baczności i liczyć z gniewem brokera... ;)

Nie znam ich w ogóle ale jeśli przetrzymują wypłaty lub robią problemy przy wycofywaniu środków to można przypuszczać, że mają problemy z płynnością. Ja to bym stamtąd mimo wszystko uciekał :).

Co do szybkich wypłat... Armada bardzo sprawnie działała ale już jej nie ma na polskim rynku. 1 dzień to standard przy przelewach bankowych u porządnych brokerów, a ja sugerowałbym zastanowić się właśnie nad takim.

Jeśli jednak za wszelką cenę priorytetem dla Ciebie jest szybkość wypłat to z tego co wiem Iron nie wypada tu źle i oferuje wiele metod zasilenia konta.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Z polskich MM to nie miałem nigdy problemu z BOSSAFX. I nie ma problemu z płynnością. Z reguły w pt do 10 zamykam pozycje i połowe zysku tygodniowego wypłacam. Zlecam przelew na konto do innego banku i z reguły 15-16 kasa jest na innym koncie w innym banku.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

stacyjka
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: 28 mar 2013, 15:36

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: stacyjka »

Witam.

Kasa doszła w Piątek rano, może niepotrzebnie denerwowałem się.
Tak wiem że to MM i raczej pełno tam ruskich bo często pisze na czacie z Mariną Leną lub Igorem.... Hehhe ale mam z nimi ubaw, ja ciągle robię im takie akcje wpłacam parę $ i robię z tego kupę siania i spadam hehhe . Miałem taki przypadek że zrobiłem z 15 $ wyszło 1500$ i wypłata a tu pisze do mnie jakiś ZuluGUla łamanym Angielskim i przekonuje do dalszych inwestycji.... Chyba szukają okazji do oskubania mnie. Tak powiedziałem już się biorę ale zwinąłem kasę i prze miesiąc siedziałem na palcach żeby nie grać :)
Taka strategia daje mi komfort grania ... i motywację .
Po Niedzieli usiądę i poszukam kogoś z kim mogę pościgać się , czy ja ich pierwszy ogram czy oni mnie ogolą z kasy
Pozdrawiam

frutas
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 04 sie 2015, 15:56

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: frutas »

No właśnie myślę o tym brokerze.... jaka jest prowizja podczas przesyłania pieniędzy??? Ten broker spełnia warunki których inni nie spełniają.... czy jest to broker MM? Nie jestem pewny.....

Janus
Gaduła
Gaduła
Posty: 112
Rejestracja: 03 mar 2007, 13:26

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: Janus »

Nominalnie to były małe kwoty ale jak masz sposób na zarabianie to poszukaj sobie brokera z reputacją i zagraj za 10-krotnie wyższą kwotę.

Awatar użytkownika
GCMFXPoland
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2015, 10:12

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: GCMFXPoland »

Witam,

Gallant Capital Markets oferuje wypłaty do 48 godzin, zazwyczaj są one realizowane tego samego dnia roboczego w strefie Amerykańskiej
ZAPRASZAM DO DEDYKOWANEGO WĄTKU GALLANT CAPITAL MARKETS

Pozdrawiam Serdecznie,
Account Manager
Obrazek
+48 512 913 614 (!NOWY NUMER!)

robi1133
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwie 2020, 16:08

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: robi1133 »

Ja mam Klimex Capital i niestety też bardzo przedłużają wypłaty :-(

Wieslaw23
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2020, 09:00

Re: Broker z szybką wypłatą.

Nieprzeczytany post autor: Wieslaw23 »

ja korzystam z ic markets, wypłaty tak 3-8 dni max

ODPOWIEDZ