Jak zbudować system - nagranie audio

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.

Czy chciałbyś zakupić mój cykl audio za symboliczną kwotę 25 zł?

Tak
1
9%
Nie
9
82%
Nie wiem
1
9%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Jak zbudować system - nagranie audio

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Muszę założyć nowy wątek, bo ostatni został zamknięty. Chyba był nieprzyzwoity.:)

Zakładam że większość osób czytała mój cykl artykułów "Początki gry na giełdzie, czyli jak zbudować zyskowny system transakcyjny"

http://comparic.pl/author/witold-stelmach/

Zastanawiam się czy nie zrobić na jego podstawie cyklu audio, byłoby to co najmniej kilka godzin nagrań, uzupełnione o kilka dodatkowych rzeczy, których w artykułach nie ma. Opłata byłaby symboliczna, powiedzmy 25 zł za całość, aby chociaż zwrócił się czas na przygotowanie tego materiału. Jeżeli nagranie cieszyłoby w miarę sensownym zainteresowaniem, może pojawiłyby się kolejne, bardziej praktyczne kursy. Na razie sprawdzam zainteresowanie.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

WojtexWay
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 18 wrz 2012, 19:22

Re: Jak zbudować system - nagranie audio

Nieprzeczytany post autor: WojtexWay »

@jasonbourne, widzę, że koniecznie chcesz zarobić na FX. Szkoda tylko, że w taki nędzny sposób...
To jest tak jak z tym powiedzeniem o AT: Jak zarobić przy pomocy AT? Napisać o niej książkę - na pewno dobrze się sprzeda...
jasonbourne pisze:Zakładam że większość osób czytała mój cykl artykułów "Początki gry na giełdzie, czyli jak zbudować zyskowny system transakcyjny"
Niepoprawny optymista ;-)

Czemu, zamiast przestrzegać przed FX, próbujesz zarabiać na zachęcaniu do złego (gry), mimo, ze sam prawdopodobnie nic nie osiągnąłeś, żeby nie powiedzieć, że straciłeś (jeśli nie pieniądze to przynajmniej czas)?
Proponuję, żebyś odpuścił sobie tą zabawę i zajął się jakimiś pożytecznymi rzeczami! A przynajmniej takimi, które nie zaszkodzą innym!
jasonbourne pisze:Jeżeli nagranie cieszyłoby w miarę sensownym zainteresowaniem, może pojawiłyby się kolejne, bardziej praktyczne kursy.
Dobrze przynajmniej, że od razu informujesz, że kursy nie będą praktyczne - zresztą, z całym szacunkiem, ale po Tobie bym się takich nie spodziewał ;-).
Peace!

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Jak zbudować system - nagranie audio

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

WojtexWay pisze:Czemu, zamiast przestrzegać przed FX, próbujesz zarabiać na zachęcaniu do złego (gry)
Nie uważam że w grze jest coś złego i nie uważam, że należy ludzi przestrzegać przed Forexem. Jeżeli ktoś tak uważa, nie musi grać, czytać moich materiałów, ani tym bardziej wypowiadać się na forum. Jak komuś tak źle na Fx to nie rozumiem po co tutaj jest?

Wątek osobisty pominę, bo jest dla mnie śmieszny, nie kojarzę abyśmy się znali, a sądząc po wypowiedzi niech lepiej tak zostanie.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

WojtexWay
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 18 wrz 2012, 19:22

Re: Jak zbudować system - nagranie audio

Nieprzeczytany post autor: WojtexWay »

Ja również nie uważam, że gra na FX to coś złego, ale pod warunkiem, że jest ona dokonywana w sposób świadomy i odpowiedzialny. To czysty hazard i każdy powinien być tego świadomy.
Poza tym nie chodzi mi o grę na FX jako taką, tylko o wciskanie ludziom czegoś, co jest im zupełnie niepotrzebne a co w dodatku jest powielane na wszelkiego rodzaju forach, blogach, książkach itd... Co nowego wniesiesz w tych swoich pseud-rozważaniach w wersji audio? Tak jak sam wskazałeś nie będzie to raczej nic praktycznego - więc z jakiej racji jeszcze chcesz za to hajs?
Masz wewnętrzną potrzebę pisania / dzielenia się swoimi wrażeniami o FX - ok, super! Ale nie próbuj na tym zarabiać, bo dla mnie to jest przynajmniej nieetyczne i mnie irytuje!

Najpierw planowałeś sprzedawać swoje artykuły i robiłeś ankietę w tej sprawie, która zdaje się nie wyszła zbyt korzystnie. Teraz powstała idea audio. A co będzie jutro? Szkolenia?! Zamiast tracić czas na głupoty, otwórz konto u jakiegoś brokera i zacznij grać, bo zdaje się, nie jesteś zbyt świadomy tego do czego próbujesz zachęcać innych.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Jak zbudować system - nagranie audio

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Początek nowej serii, można sobie poczytać całkowicie za darmo

http://comparic.pl/danielewicz-geometri ... owadzenie/
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Zablokowany