S/R & MBO & Overbalance

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
doriswawa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30

S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: doriswawa »

Szanowni Forumowicze,

Postanowilam w wolnej chwili nagrywac swoje analizy ktore opieram na dwoch strategiach.
Pierwsza to gra na liniach S/R, zgodnie z trendem i wchodzenie na koncu korekty.
Do mierzenia konca korekty uzywam Fibonacci expansion.
Druga strategia to morning breakout.
Swoje analizy i trading bede publikowala na youtube: https://www.youtube.com/channel/UClrnNW ... gaIVErDmSg
Jesli dziennik Was zainteresuje, to bede sie starala konsekwetnie robic aktualizacje kazdego dnia.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Pozostaje życzyć powodzenia, będę zaglądać.
Swoją drogą robienie analiz video i pokazywanie swojego tradingu od "kuchni" :wink: to chyba nowość tutaj na forum. :)
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

doriswawa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: doriswawa »

Dlatego wpadlam na taki pomysl, aby nagrywac to co robie pod swoim MT4 i jak podejmuje decyzje.
Tak jest szybciej dla mnie bo nie musze pisac i wklejac screenow oraz lepiej dla innych traderow, ktorzy sa zainteresowani obserwowaniem mojego tradingu i analizy.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

jesli mam byc szczery to z dzisiejszego filmu niewiele wiem - cos widzimy a reszty mamy sie domyslec. chetnie zobaczylbym pare takich brejkałtów "na zywca" bo sam walcze z tym tematem od czerwca.
pzdr.

Veni

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: Veni »

fajny pomysł ale brak komentarza. Ja sam robie analizy wideo przy analizie sytuacji rynkowej + nagrania wejścia live (gadam sam do siebie) , w razie starty mogę się cofnąć i zobaczyć czy wszystko dobrze zrobiłem (włączenie platformy , włączenie nagrywania ) ;]

Awatar użytkownika
Michał-fx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 430
Rejestracja: 01 lut 2014, 19:10

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: Michał-fx »

fajna sprawa tylko przydaloby sie troche głosu ;)
Myśleć i działać jak Goldman !

doriswawa
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 13 maja 2013, 19:30

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: doriswawa »

Jakoś tak dziwnie mówić samemu do siebie podczas tradingu, ponieważ wtedy nie jestem wylewna a wręcz skupiona na decyzjach które podejmuje bo to moja praca i z tego się utrzymuje.
Postaram się wkleić do filmików, darmową muzykę którą serwuje serwis YouTube.

Dla przykładu, jak sugerował kolega "irmentruda” , wrzuciłam na wykresy kilka przykładowych break-outów z ostatnich dni.

Nagrywam filmiki pełną wersja QuickTime Player którą mam od razu na swoim Macbook'u. Z tym ze ona nie ma żadnych dodatkowych funkcji do prezentowania na wykresie lub ekranie tego co się myśli lub chce się przekazać. Jeśli ktoś z Was mógłbym polecić mi jakiś fajny soft do nagrywania ekranu gdzie można rysować na ekranie to będę wdzięczna i zacznę go używać do swoich filmów z analizami.

Link do filmiku z przykładami z ostatnich dni:
https://www.youtube.com/watch?v=Pgg6Ebxphds

ole

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: ole »

michal_fun pisze:fajna sprawa tylko przydaloby sie troche głosu
Zgadzam się więc doriswawa masz dwa wyjścia albo włączysz mikrofon albo wyłączysz kolory i dodasz napisy ;)

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

dziekuje za filmik, czy Twoja strategia na BO ma jakies formalne zasady czy wg czuja i doswiadczenia?

eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: S/R & MBO & Overbalance

Nieprzeczytany post autor: eresz »

System z allegro... Hmm... Wyszła nam mała kryptoreklama...

ODPOWIEDZ