IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pawel385 pisze:
21 cze 2022, 11:19
Dzięki, faktycznie wybierałem nie to konto MT4.
Jednak wprowadzając rachunek bankowy w PL na sztywno jest waluta EUR, czyli najkorzystniej chyba wpłacać EUR na rachunku EUR i wypłacać na EUR - bo inaczej przewalutują.
Wczoraj pisałem na czacie z gościem, jednak w pewnym momencie mnie urwało, nie chciało mi się od nowa pisać, przy wpłacie kartą wypłata jest tylko do wysokości wpłaty, ale czy mogę większą sumę wypłacić od razu na konto? Czy jeśli wpłacę przykładowo te 200 eur, zarobię z tego tysiąc, to muszę wypłacić najpierw karta 200 a później 800 na konto czy mogę 1000 na konto?
Napewno możesz wpłacać też w USD przelewem - pokombinuj ;) Ale dać się da na 100%. Ja mam wszystkie konta w USD więc nie mam jak sprawdzić.

Co do karty - musisz najpierw wypłacić 200 EUR na kartę, a 800 EUR na konto. Chyba, że np. karta wygaśnie i nie będziesz mieć duplikatu, to wtedy w drodze wyjątku wszystko na konto.

Przeczytaj ten artykuł:
https://forexclub.pl/zagraniczny-broker ... rzystniej/

Dużo powinno się wyjaśnić.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

tomek123
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 15 lut 2013, 17:12

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: tomek123 »

Witam mam konto w icm ale z lewarem 1:30 jak mogę zmienić na 1:500 wypelnialem jakiś tekst itd można to jakoś zmienić w prosty sposób

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

tomek123 pisze:
06 lip 2022, 00:32
Witam mam konto w icm ale z lewarem 1:30 jak mogę zmienić na 1:500 wypelnialem jakiś tekst itd można to jakoś zmienić w prosty sposób
Masz 1:30, ponieważ otworzyłeś konto w IC Markets CY (Cypr, regulacje CySEC). A test zapewne dotyczy przejścia na klienta profesjonalnego pod tą regulacją (ale warunków jest więcej). Żeby bez tego mieć wyższą dźwignię musiałbyś otworzyć rachunek w ICM Global (Seszele).
https://forexclub.pl/ic-markets/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

patryswastaken
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2022, 20:08

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: patryswastaken »

kiedys podobno ic markets nie mialo ochrony przed ujemnym saldem, jak to wyglada teraz?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

patryswastaken pisze:
12 lip 2022, 20:11
kiedys podobno ic markets nie mialo ochrony przed ujemnym saldem, jak to wyglada teraz?
Teraz to zależy ;). Jak zakładasz konto w ICM.eu (Cypr), to zgodnie z obowiązującymi przepisami, jest ochrona. W przypadku ICM Global (Seszele) jej oficjalnie nie ma ale w praktyce ściągnięcie należności jest niesamowicie trudne i kosztowne więc o ile klient nie doprowadza do tego notorycznie i umyślnie, to z moich informacji (i relacji innych traderów, którzy tego doświadczyli) broker nie wymaga spłaty debetu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Mam pytanko, czy ICM miał kiedyś wpłaty w krypto?
Jest w ogóle jakiś broker przyjmujący wpłaty w krypto?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

DupnySystem pisze:
18 lip 2022, 11:32
Mam pytanko, czy ICM miał kiedyś wpłaty w krypto?
Z tego co pamiętam, to nie miał.
DupnySystem pisze:
18 lip 2022, 11:32
Jest w ogóle jakiś broker przyjmujący wpłaty w krypto?
Jest ich trochę ale na ogół to brokerzy niepopularni u nas i z przeciętnymi warunkami.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Pawel385
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2022, 13:14

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Pawel385 »

Witam,
ponieważ od niedawna traduję w IC markets to może kogoś to interesuje:
zasilenie kartą kredytową jest jedyną metodą wpłaty, które umożliwia wypłacenie jedynie do wysokości wpłaty, reszta na rachunek bankowy, ale nie ma tak łatwo, trzeba przesłać wyciąg z rachunku z IBAN BIC potwierdzający bycie włascicielem rachunku, w przypadku innych metod płatności jak skrill wypłaty zysków moga być realizowane na ten sam rachunek.
Ponadto miłe zaskoczenie, odezwał się support na chacie w języku polskim, nie jestem przekonany czy był to Polak/Polka czy translator bo osoba o imieniu Elsa używała na przemian końcówek żeńsko i męsko osobowych i generalnie język był trochę koślawy, co nie zmienia faktu, że świetnie się dogadaliśmy.
Póki co brokera oceniam dobrze, realizacja zleceń, stopów jak należy, platforma nie przycina się notorycznie jak u co poniektórych.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Obecnie nie ma w IC Markets nikogo w supporcie, kto posługiwałby się polskim więc była to translacja :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

regismelnik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2011, 09:46

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: regismelnik »

Zauważyliście, że w ICM dźwignia na crypto na MT 4 i 5 jest 200:1 ? To chyba rzadko spotykane?

ODPOWIEDZ