IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

rstolpek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2018, 11:12

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: rstolpek »

Wiecie jak czasowo wyglada wypłata safe chargem?
Wypłata została zatwierdzona w nocy z pon na wtorek.

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

rstolpek pisze:
25 lis 2021, 17:27
Wiecie jak czasowo wyglada wypłata safe chargem?
Wypłata została zatwierdzona w nocy z pon na wtorek.
Cześć,

5-6 dni roboczych to standard. Zależy od banku.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

W strefie klienta jest coś takiego, jak plik w zipie o nazwie: MT5-Apps. Nie chce mi się zainstalować. Chciałem się dowiedzieć co jest w środku. Czy warto się trudzić, czy szkoda czasu. Może ktoś używa.
Obrazek

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

sardo nunspa pisze:
17 gru 2021, 22:17
W strefie klienta jest coś takiego, jak plik w zipie o nazwie: MT5-Apps. Nie chce mi się zainstalować. Chciałem się dowiedzieć co jest w środku. Czy warto się trudzić, czy szkoda czasu. Może ktoś używa.
Zapewne chodzi o to:
https://forexclub.pl/advanced-trading-tools-ic-markets/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Syrenka92
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2020, 08:30

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Syrenka92 »

Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie pobrania ic markets na telefon(tak żeby był również copy trading) , założyłam już konto realne na stronie, jako cTrader; który z plików z ich strony powinnam pobrać? Pobrałam już for android i również na mobile Web próbowałam ale po zainstalowaniu i po zalogowaniu otwiera mi tylko konto demo i to jeszcze nie z tym numerem rachunku? Mam sony xperia xa1, android. :|
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No więc... jak masz androida to instalujesz ten pod... android ;)
Ale musisz się zalogować na swój profil cTrader powiązany z kontem realnym w IC Markets.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Syrenka92
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2020, 08:30

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Syrenka92 »

Dziękuję, już mam :) A jeszcze takie pytanie odnośnie podatku, mając w ic markets konto na seszelach z dzwignią 1:500 to podatek muszę jakoś odprowadzić i na Seszelach i w Polsce? Bo z tego co wiem to z Seszelami nie mamy podpisanego o unikaniu podwójnego opodatkowania oraz zostali usunięci z listy raju podatkowego .? https://www.bdo.pl/pl-pl/publikacje/bdo ... odatkowych
Gdzie to ewentualnie zgłaszać no bo przecież raczej nie polecę z tym na Seszele :D

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Syrenka92 pisze:
02 lut 2022, 13:16
Dziękuję, już mam :) A jeszcze takie pytanie odnośnie podatku, mając w ic markets konto na seszelach z dzwignią 1:500 to podatek muszę jakoś odprowadzić i na Seszelach i w Polsce? Bo z tego co wiem to z Seszelami nie mamy podpisanego o unikaniu podwójnego opodatkowania oraz zostali usunięci z listy raju podatkowego .? https://www.bdo.pl/pl-pl/publikacje/bdo ... odatkowych
Gdzie to ewentualnie zgłaszać no bo przecież raczej nie polecę z tym na Seszele :D
Seszele to tzw. raj podatkowy, gdzie stawka wynosi 0%, więc mimo, że nie ma takiej umowy to jednak podatek płacisz tylko w Polsce.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

raposo pisze:
04 lut 2022, 09:12
Syrenka92 pisze:
02 lut 2022, 13:16
Dziękuję, już mam :) A jeszcze takie pytanie odnośnie podatku, mając w ic markets konto na seszelach z dzwignią 1:500 to podatek muszę jakoś odprowadzić i na Seszelach i w Polsce? Bo z tego co wiem to z Seszelami nie mamy podpisanego o unikaniu podwójnego opodatkowania oraz zostali usunięci z listy raju podatkowego .? https://www.bdo.pl/pl-pl/publikacje/bdo ... odatkowych
Gdzie to ewentualnie zgłaszać no bo przecież raczej nie polecę z tym na Seszele :D
Seszele to tzw. raj podatkowy, gdzie stawka wynosi 0%, więc mimo, że nie ma takiej umowy to jednak podatek płacisz tylko w Polsce.
A tak nawiasem, do raposo: dlaczego niby trzeba odprowadzić podatek w kraju siedziby brokera?
Nie znam takiego przepisu?
Przecież nie pracujemy w kraju siedziby brokera. Transakcje wykonujemy w Polsce i swoją siedzibę/rezydencję mamy w Polsce, więc nie ma nic co by nam nakazywało odprowadzać podatek w kraju siedziby brokera.

I to nie ma nic wspólnego z umowami o unikaniu podwójnego opodatkowania.
Umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania dotyczą sytuacji, gdy podatnik odprowadził podatek za granicą.
Fakt istnienia takich umów nie zwalnia podatnika z obowiązku rozliczenia w kraju jego rezydencji.
Nadal ma obowiązek rozliczenia w kraju swojej rezydencji, tylko robi to zgodnie z taką umową.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To pytanie bardziej do doradcy podatkowego albo najlepiej kilku dla pewności.
Na przestrzeni lat widziałem wiele interpretacji i teorii specjalistów, "specjalistów" i urzędów - jedne twierdziły, że podatek trzeba odprowadzać "i tu i tu". Tak samo jest np. teraz z dywidendami z US:
https://pl.xtb.com/w-8ben

Jest umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania, ale jednak obowiązują stawki obowiązujące w USA. I to handlując u brokera z PL ;)

Nie wnikam, nie wiem, nie znam się.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ