IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

freno13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:01

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: freno13 »

raposo pisze:
16 lip 2021, 16:34
pmartek pisze:
16 lip 2021, 16:23
Dzieki,

Obecnie tez korzystam z karty EUR na koncie w mBanku i poprzez VISA Direct moge tez wyplacac wlasnie ile chce i myslalem ze moge sobie np. podpiac revoluta jeszcze czy cos innego ale support mi dzis odrzucil revoluta z visy a myslalem ze bedzie tak pieknie :P
Jak możesz wypłacać ile chcesz, to korzystaj, bo to może być jakieś 'fopa' z ich strony ;). Ogólnie regulują to przepisy AML.
Revoluta mało który broker akceptuje.
Witam.
Mam kilka kont w IC, wszystkie wpłaty poprzez VISA Direct, także w mBanku.
Wczoraj po raz pierwszy zrobiłem wypłatę na kartę 500USD.
Aktualnie w zakładce Withdraw Funds mam informację "Available withdrawal amount via this method: 400"
Czyli oznacza że mogę tą metodą wypłacić 900 USD ??

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

freno13 pisze:
30 lip 2021, 12:31
Witam.
Mam kilka kont w IC, wszystkie wpłaty poprzez VISA Direct, także w mBanku.
Wczoraj po raz pierwszy zrobiłem wypłatę na kartę 500USD.
Aktualnie w zakładce Withdraw Funds mam informację "Available withdrawal amount via this method: 400"
Czyli oznacza że mogę tą metodą wypłacić 900 USD ??
To znaczy, że możesz wypłacić 400 USD ale nie wiem czy z uwzględnieniem tego co już wyszło, czy nie. Za mało danych.
Przede wszystkim - jakich wpłat dokonałeś wcześniej? (kwota na pojedynczą transakcję)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

freno13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2021, 12:01

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: freno13 »

raposo pisze:
04 sie 2021, 14:01
freno13 pisze:
30 lip 2021, 12:31
To znaczy, że możesz wypłacić 400 USD ale nie wiem czy z uwzględnieniem tego co już wyszło, czy nie. Za mało danych.
Przede wszystkim - jakich wpłat dokonałeś wcześniej? (kwota na pojedynczą transakcję)
Wszystkie płaty ( ponad 20K USD ) za pośrednictwem VISA Direct, pojedyncze transakcje najczęściej 800 USD

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

zanim co kolwiek napiszesz sprawdź prawo na seszelach unii europejskiej o brokerach i wtedy się wypowiedz. teraz możesz mnie zgłosić do moderatora jednak nie wprowadzaj ludzi w błą i nie podaj błędnych info.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

ninjaproject pisze:
04 sie 2021, 14:15
valkiria pisze:
04 sie 2021, 14:10
jakie masz teraz pozycje? jaki portfel? kolego ninja obserwuję cię od dłuższego czasu i twierdzę że sam nie ryzykujesz swoim kapitałem a po głosie sądzę żeś dziadek nie mający pojęcia o tym co robi a żadne pytanie moje do ciebie nie uzyskało odpowiedzi a było ich wiele. Czy masz konto na ic markets? Nie masz więc jak możesz zabierać w tej sprawie głos na tym forum???
Pytanie dotyczyło przepisów prawa, które są niezależne od tego, czy to ICM, czy inny.
A z kolegą JarlCarmen, to my się znamy już kupę lat, więc się nie wpierd.....
Mylisz się bo zarówno jak i icm jak i +500 jak i inni brokerzy stosują inne prawio w zależności od twojej rezydencji podatkowej szkoda że tego nie wiesz

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

valkiria pisze:
04 sie 2021, 14:15
zanim co kolwiek napiszesz sprawdź prawo na seszelach unii europejskiej o brokerach i wtedy się wypowiedz. teraz możesz mnie zgłosić do moderatora jednak nie wprowadzaj ludzi w błą i nie podaj błędnych info.
Jaką błędną informację podałem?
Pokaż mi konkretnie o jaki przepis prawa chodzi, to dopiero wtedy będzie można coś powiedzieć.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Kolega pisał:
JarlCarmen pisze:
30 lip 2021, 09:50
Raposo potrzebuje potwierdzenia pewnej informacji. Mój kolega twierdzi ,że gdy jest się Polakiem i mieszka się w Uni eu To nie można korzystać z icmarkets sc bo to nie zgodne z prawem. Niby w umowie jest jakiś zapis ,że jesteśmy rezydentami Seszeli i niby to jest nielegalne gdy ja zatwierdzimy. Prosiłbym o rozjaśnienie sytuacji.
Chodzi o klienta, narodowości polskiej, mieszkającego w Unii Europejskiej.
Poproszę o przepis UE, który mówi, że taka osoba nie może korzystać z usług firmy z siedzibą na Seszelach.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2021, 14:55 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: raposo »

freno13 pisze:
04 sie 2021, 14:10
raposo pisze:
04 sie 2021, 14:01
freno13 pisze:
30 lip 2021, 12:31
To znaczy, że możesz wypłacić 400 USD ale nie wiem czy z uwzględnieniem tego co już wyszło, czy nie. Za mało danych.
Przede wszystkim - jakich wpłat dokonałeś wcześniej? (kwota na pojedynczą transakcję)
Wszystkie płaty ( ponad 20K USD ) za pośrednictwem VISA Direct, pojedyncze transakcje najczęściej 800 USD
Jeśli wpłaciłeś kartą 20k USD, czyli np. 25 x 800 USD, to tyle samo powinieneś móc kartą wypłacić.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

robert78ty
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2021, 11:43

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: robert78ty »

Witajcie miałem taką sytuację:
w piątek zostawiłem dwa selle: 1,01 i 0,51 razem 1,52
na zakończenie dostawiłem buy: 1,21
Realna pozycja po częściowym hedgu 0,31
Tak rozwalili spread że przy depozycie 400 usd zamkneli mi pozycje ze strata -27usd
Wszystkie pozycje zamkniete w jednej sekundzie.
Przecież to wałek jak nic, lto widział taki spread nawet o 23.15

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Kolego musisz brać pod uwage na parach jak z pln że spread się rozjeżdża znacznie w nocy. Zawsze tak było.

ODPOWIEDZ