Sniadania biznesowe

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Sniadania biznesowe

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

Kiedyś czytałem w jakiej gazecie ze od czasu do czasu organizowane są śniadania, czy kolacje, czy inne spotkania biznesowe, nawet nie wiem czy słowa biznesowe to dobre słowo. Ale koncept był taki ze na takie spotkanie przychodzi grupa ludzi, jeden jest lekarzem, drugi sprzedaje sprzed medyczny i ten lekarz robi dill z tym od sprzętu. Wiecie może gdzie szukać takich spotkań terminów, coś może ktoś poleci, ponieważ potrzebował bym znaleźć dobry kontakt, coś zjeść, rozdać kilka wizytówek.
Dodatkowo koncept był taki że na taki spostkani przychodzili przedstawiciele różnych branż, czy to lekarze, czy prawnicy, czy menagerowie, z tego co pamiętam brakowało im inżynierów ... a ja tam co nie co się znam :mrgreen:
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Sniadania biznesowe

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Po szkoleniach branżowych nastepnego dnia jak mniemam hehe.. o ile ktoś sie dowlekł własnymi siłami :D
Jak masz gadane.. to byle gdzie coś podsluchasz.. i wpipeszysz swoje.. o ile mas zwyczucie.. a nie metodą osy czy pszczoły..
Sporo osób z pewnych branż lądują w przerwach na obiedzie w restauracjach.. regularnie.. zwykle tycyz się wiekszych firm.. trzeba popytać.. inżynier czego.. ?
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

ODPOWIEDZ