Ratuję mój bonus w Trading 212

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Miałem nie grać przed ECB, grałem. Miałem nie ryzykować za dużo. Ryzykowałem.

Te grzeszki powtarzają się w kółko i w kółko. Lubią się powtarzać.

Muszę się zdyscyplinować i oto dzienniczek. Generalnie wtopiłem pół bonusu przez niesłuchanie głosu rozsądku :lol: . Teraz warto by było odbić sobie i na jakieś prezenty świąteczne stuknąć parę stówek :twisted:

Dziś patrzę na USD/CAD i NZD/USD, bo są w ciekawej pozycji. NZD/USD jakby w rozkroku, a USD/CAD może się szykować do korekty.

U/C 5000 sell po 1.0661 z SL 55 i TP110.

SL jest spory i niezobowiązujący. Jak dadzą sygnał do kontynuacji wzrostów, to zamykam z ręki.

Zapraszam do zabawy. W dzienniku można gadać, może macie jakieś sygnały za/przeciw. :564:

Awatar użytkownika
Ink.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2143
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Widzę minął foch na navi skoro przenosisz dziennik tutaj ;)

beyond

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: beyond »

Uważaj, bo rynki nie lubią kupować prezentów :mrgreen:

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Z mojej strony focha na nawi nigdy nie było przyjacielu :wink: . Mniej się udzielam bo mam inne zajęcia, ale forum darzę niegasnącym sentymentem :564:

Beyond: Masz rację. To było trochę zaczepne z mojej strony :wink:

Parę godzin mnie nie było i już widzę jakieś cuda na wykresie :lol: . Zostawić ich na chwilę samych... ech. :roll:

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

USD/CAD przestawiłem na BE. Zbliżamy się do pierwszego istotnego wsparcia koło 1.0595/600. Jak przejdziemy w miarę gładko, to trzymam. Jak nie, to zamykam. W tym momencie mogę zacząć szukać nowego wejścia jako że ryzyko na rachunku wynosi aktualnie 0.

Patrzę na NZD/USD. Chyba się zdecydują na wzrosty.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Kupiłem EUR/NZD 5000 po 1.6550. SL 100 pips, TP ok. 500. Interwały miesięczny i dzienny wyglądają bardzo obiecująco.

Karamba

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Karamba »

Jestem buy USDCAD 1,6007 SL 1,5988 TP 1,6035 Poziom 1,6010 u mnie robi za wsparcie. To jesteśmy po przeciwnej stronie barykady.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Witaj Karamba! Nie ma problemu, może stukniemy się gdzieś po środku :564:

Karamba

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Karamba »

Ucieczka z Kanady, rynek okazał łaskę zamknięte na 1.6011. Wczoraj poszedł toast Passport Scotch za 28pln, najtańszy skacz ale dobry.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Ratuję mój bonus w Trading 212

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Cześć Karamba!

Cieszę się, że udało Ci się wyskoczyć. Osobiście czekałem do zamknięcia wczorajszej dziennej świecy i jak zobaczyłem, że gładko zeszli, to postanowiłem trzymać dalej. Powoli wdzieramy się w pierwszą strefę popytu. Niewykluczone, że tutaj się odwiną i zrobią formację odwrócenia pod wspomnianym przez Ciebie supportem. H4 póki co nie wskazuje na zmianę, ale często jest to kwestia godziny, jak się odwiną w trakcie dnia.

Własnie kupiłem 5000 AUD/USD po 0.9125, SL 90 pips jedynie przeciw spajkom. Trzymanie pozycji zależy od zamknięcia dnia. Już wczoraj upatrzyłem sobie miejsce przy otwarciu tygodnia. Duże prawdopodobieństwo, że tutaj odkupią kangura i może się rozwiną jakieś wzrosty. Pozycja stoi generalnie w zgodzie z sell na USD/CAD i w lekkiej sprzeczności z EUR/NZD, która już w miarę nieźle zarabia.

PS. Ja wczoraj lokalne regionalne piwko :wink:

ODPOWIEDZ