Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
natraj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 04 lut 2008, 14:49

Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: natraj »

Nie chcesz zaczynać od demo, bo to fikcja? Zapisz się do szkoły Tradimo, ktora oferuje 100 euro na start. Szkola prowadzi lekcje na zywo z trenerami, uczy strategii i daje możliwość rozwoju i zaczęcia bez wplaty własnej. Aby dostać 100 euro należy zdac 6 quizow dla poczatkujacych. Odpowiedzi zawarte sa w lekcjach.

Strona jest w jezyku angielskim lub niemieckim.

http://en.tradimo.com/trading-start/ - wycięto reflink, mod

Zarabiam na kazdym poleconym uzytkowniku :564:

odpowiedzi do quiz'ów, dla leniwych:

I.
1. A,D; 2.B; 3.B; 4.D; 5.A; 6 A,C; 7 B; 8 C; 9E; 10 B;

II
1. C; 2.A; 3.B; 4.A; 5.C; 6.B; 7.A;

III
1. A; 2.C; 3.A; 4.A; 5.D; 6.C; 7.D; 8.C; 9.B ;

IV
1.B; 2.A; 3.A; 4.B; 5.C; 6.C; 7.C; 8.A; 9.B; 10.D;

V
1.A,B,C; 2.C; 3.E; 4.E; 5.D; 6.B; 7.B; 8.A; 9.B; 10.A ;

VI
1.B; 2.A; 3.B; 4.B; 5.A; 6.C; 7.A; 8.B;

Awatar użytkownika
Wel3s
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 17 maja 2013, 15:35

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: Wel3s »

Natraj ale już są tematy poświęcone tradimo D: jest nawet dziennik poświęcony grze za to 100 euro. A podawanie odpowiedzi mija się z celem, ktoś wejdzie, zobaczy odpowiedzi, zarejestruje się, oczywiście przegra te 100 euro, a potem zacznie stękać że rynek to oszustwo i każdy przegra, a tak to by się chociaż czegoś nauczył, szczególnie że wszystko jest prowadzone przez pokerstrategy, a oni się przykładają do tego co robią.

Sam nawet myślę czy za jakiś czas nie przytulić tych 100 euro, jak dopracuje swoją strategię.

Awatar użytkownika
Nowy500
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 996
Rejestracja: 13 lip 2012, 17:16

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: Nowy500 »

promocja bodajze sie skonczyla niestety. wyslalem im maila zeby potwierdzili ale raczej z tego varengold stowki ojro sie nie dostanie. zarejestrowalem konto zdalem "egzamin" ale hajsu nie widac, w razie zmian bede edytowal post

Awatar użytkownika
TomeK_Fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2013, 10:49

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: TomeK_Fx »

Promocja na darmowe 100€ została wznowiona,tym razem dotyczy Sensus Capital Markets .Warunki podobne.Trzeba przejść kurs,założyć konto i zweryfikować je przed otrzymaniem bonusu.

http://bonus2013realfor4extrading.blogs ... 0-bez.html

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Wymagane 800 transakcji po maksymalnie 0.01 lota żeby móc wypłacić
To keep the money, you need to:

Make at least 1 forex trade during the first 14 days.
Trade at least 10 micro lots during the first 90 days.
Trade at least 8 lots within 2 years.
powodzenia
:509:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Nie widzę problemu. U Varengold przez Tradimo możesz otworzyć maksymalnie 5 transakcji po 0.01 lota. Czyli 0.05... nawet jeśli otwierałbyś 1 raz dziennie te 0.05, to masz 160 dni tradingowych = 8 miesięcy. Doskonałe konto do nauki i praktyki z nadzieją na profity.

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Kolejny bonus i kolejna kasa za darmo :)
Tylko się zastanawiam czy niemiecki broker to dobry wybór ze względu na koszty przelewu i z tego powodu nie wiem czy sobie nie odpuścić tradimo.
800 pozycji bardzo łatwo zrobić bo możesz otwierać i zamykać po 5 naraz np. robotem.
Oczywiście w ramach tradowania a nie samego otwierania i zamykania :)
Przydałby się ktoś kto ma konto u niemieckiego brokera i może powiedzieć jakie są koszty przelewów.
Konkurencja oferuje bardzo dobre warunki i wsparcie klienta w języku polskim i nie wiem czy nie odpuścić sobie tradimo.

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

Można wiedzieć jaka konkurencja?

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Miałem na myśli XM który też rozdawał bonus i cały czas mają jakieś promocje.

Awatar użytkownika
TomeK_Fx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2013, 10:49

Re: Szkoła Tradimo + 100 euro na start

Nieprzeczytany post autor: TomeK_Fx »

Jeśli chodzi o tradimo to trzeba przyznać ,że promocje mają ciekawe.Brałem udział w tej ,która dotyczyła Varengold.100€ otrzymałem bez problemu.Jednak w przypadku tego brokera sama procedura weryfikacyjna jest dość skomplikowana.Dużo dokumentów do przesłania nie tylko drogą emailową ale także tradycyjną pocztą.Zrobiłem 1 lota i 700€ (+premia za znajomych) mam już na koncie.Czas pokaże co z tym fantem zrobić.Na spełnienie warunków promocji jest 2 lata.Co do aktualnego bonusu sprawa wygląda trochę inaczej.100€ od Sensus Capital Markets otrzymujemy po weryfikacji konta i sama procedura weryfikacji nie jest tak utrudniona jak w przypadku Varengold.Wystarczy przesłać skany e-mailem(dowód osobisty + rachunek).Kurs przeszedłem wczoraj. Tego samego dnia otworzyłem konto i przesłałem skany do weryfikacji.Jak na razie czekam.Podobno mają dużo zgłoszeń i może to potrwać nieco dłużej niż 48h. Dam znać w tym wątku jakby coś ruszyło do przodu.

ODPOWIEDZ