cTrader

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Pewnie, że będzie - może jeszcze dzisiaj :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

raposo pisze:Cześć,

Pewnie, że będzie - może jeszcze dzisiaj :).
To czekam. Daj znać tutaj jak będzie gotowa :D
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Recenzja cTrader 3 - Voila ;)

https://forexclub.pl/ctrader-3-opinie-recenzja/

FxPro nie ma jeszcze funkcji Copy, więc przetestujemy ją dopiero w niedalekiej przyszłości ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

Ctrader na telefonie z Androidem , brak linii bay, sell, tp i sl tylko na telefonie . Przy zajęciu pozycji z telefonu linia ceny wejścia pojawia się na ctrader ale tylko na kompie pod win7 można coś z tym zrobić by na telefonie było to widoczne

Quillette
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 02 lis 2018, 18:54

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: Quillette »

Sekstus pisze:Ctrader na telefonie z Androidem , brak linii bay, sell, tp i sl tylko na telefonie . Przy zajęciu pozycji z telefonu linia ceny wejścia pojawia się na ctrader ale tylko na kompie pod win7 można coś z tym zrobić by na telefonie było to widoczne
Sprawdz czy masz aktualną wersje ctradera.

Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

Aktualna , w sumie dziś znalazłem ale jest to Zakopane i widać dla jednej pozycji przy gridowaniu lub piramidzie reszta jest nie widoczna

barabaszek

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

Na platformie ctrader mobile, gdy w zakladce "Positions" wybierzesz otwartą pozycje i przejdziesz do zakładki "Chart", widoczna będzie linia ceny tylko tej konkretnej pozycji, którą klikniesz. Nawet jak masz otwarte kilka zleceń na danym instrumencie.

Żeby było ciekawiej, masz możliwość otwarcia wykresu z zakładki "Watchlist", wtedy nie ma linii ceny, dla żadnej pozycji.

Sekstus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 17 mar 2008, 15:59

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: Sekstus »

Dziękuję za zainteresowanie to miałem na myśli pisząc j.w. że znalazłem jako " Zakopane", niemniej jeszcze raz dziękuję pozdrawiem

wihajster
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 06 lis 2007, 20:53

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: wihajster »

Witam,
Czy ktoś z Was orientuje się może czy w cTrader jest możliwość wysunięcia ram czasowych na stałe - tak aby za każdym razem nie najeżdżać i czekać aż okienko sie otworzy? Jestem pewien że widziałem na jakimś webinarze, że prowadzący miał wysunięte (i chyba tylko wybrane) ramy czasowe i przypięte w głównym oknie - i na bank był to cTrader. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: raposo »

wihajster pisze:Witam,
Czy ktoś z Was orientuje się może czy w cTrader jest możliwość wysunięcia ram czasowych na stałe - tak aby za każdym razem nie najeżdżać i czekać aż okienko sie otworzy? Jestem pewien że widziałem na jakimś webinarze, że prowadzący miał wysunięte (i chyba tylko wybrane) ramy czasowe i przypięte w głównym oknie - i na bank był to cTrader. Z góry dzięki.
Cześć,

Niestety, to raczej nie była ta platforma, bo nie da się tak spersonalizować cTradera. Właśnie sprawdzałem na wszystkie sposoby i nie znalazłem takiej opcji. Wybór okresu masz u góry na pasku, lub pod prawym klikiem na wykresie w menu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ