cTrader

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
jackub

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Nie mogę odnaleźć na cTraderze parametru "shift" przy średnich kroczących... coś przegapiam???

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Z tego co widzę to nic nie przegapiasz. Po prostu w standardzie tego nie ma. Aleeeee.... ;)

http://ctdn.com/algos/indicators/show/277
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jackub

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Dzięki Raposo... jak zwykle na posterunku... kłaniam sie.... :lol:

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

co ciekawe na webtraderze shift przy srednich jest juz zaimplementowany :)
na desktopie trzeba samemu dorzucic (jw).

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

teraz ja mam problem, zainstalowalem demo cTrader z Pepperstone i nie mam jak zalogować się do chmury aby ściągnąć swoje workdeski. Jak kliknę na to kółko ctradera to wyświetla mi się reklama co jest super zrobione w cTraderze ale nigdzie żadnego okienka logowania. przez media społecznościowe nie chcę logować się.
Nie mam pojęcia czy to wina samej platformy czy może mojego systemu i .NET framework czy może przeglądarki internetowej (?).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

robertj1
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:39

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: robertj1 »

Witam. Jak na cTraderze ma się jakość modelowania przy danych tickowych z serwera? Czy można dodać w prosty sposób swoje dane na przykład ściągnięte stąd http://www.strategyquant.com/tickdownloader/? Ostatnio walczę z optymalizacją jednej strategii, mam już dosyć MT4 i jforex i gdyby cTrader miał dobre dane to z chęcią bym przepisał swoje EA, czytałem że jest szybszy.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Co włączę cTradera raz na miesiąc, to zaskakuje mnie nowościami i niestety też zmianami w wyglądzie :). Zaczyna wyglądać jak cygańska choinka. Kolorowo i pstrokato aleeeee... Został dodany Trailing Stop po stronie serwera. Oczywiście nowości jest dużo więcej ale ta chyba najciekawsza...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

chihuahua
Gaduła
Gaduła
Posty: 288
Rejestracja: 03 lip 2013, 13:31

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: chihuahua »

raposo pisze:Co włączę cTradera raz na miesiąc, to zaskakuje mnie nowościami i niestety też zmianami w wyglądzie :). Zaczyna wyglądać jak cygańska choinka. Kolorowo i pstrokato aleeeee... Został dodany Trailing Stop po stronie serwera. Oczywiście nowości jest dużo więcej ale ta chyba najciekawsza...
Ja za to jestem bardzo zadowolony. O ile wcześniej narzekałem, to jak dla mnie developerzy zrobili robotę na 5+. Nadgonili wszystko z nawiązką. Teraz już nie muszę używać dwóch platform.
Trailing stop na serwerze to bardzo duży atut. Aż się nie chce wierzyć, że w dzisiejszych czasach jest to super nowość, a nie standard na każdej platformie.
Dla mnie też bardzo dużym plusem jest automatyczne ładowanie szablonu wykresu po otwarciu nowego okna z wykresem. Nie trzeba już naciskać PPM i szukać.

Jeszcze niech się nieco rozwiną ze wskaźnikami i będzie super.
Jak na świętego Hieronima jest deszcz albo go ni ma,
to pod koniec listopada pada albo nie pada.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: raposo »

chihuahua pisze:
raposo pisze:Co włączę cTradera raz na miesiąc, to zaskakuje mnie nowościami i niestety też zmianami w wyglądzie :). Zaczyna wyglądać jak cygańska choinka. Kolorowo i pstrokato aleeeee... Został dodany Trailing Stop po stronie serwera. Oczywiście nowości jest dużo więcej ale ta chyba najciekawsza...
Dla mnie też bardzo dużym plusem jest automatyczne ładowanie szablonu wykresu po otwarciu nowego okna z wykresem. Nie trzeba już naciskać PPM i szukać.
W MT4 wystarczy zapisać swój szablon o nazwie "default" i efekt jest taki sam ale dziwne, że MQ nie wpadło na to, żeby dać to jako opcję tylko 'chować' w taki sposób :).

Co do reszty odnośnie cTradera to się zgadzam (poza rewią kolorów :) ).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

MANY
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 14 lis 2012, 13:00

Re: cTrader

Nieprzeczytany post autor: MANY »

Czy jest możliwość zmniejszenia ilości interwałów czasowych, bądź też możliwość szybszego przeskakiwania z jednego na drugi? Odnaleźć się w tym gąszczu, chwilę trwa. Wystarczyłyby mi tylko takie jak w MT4,

ODPOWIEDZ