Od 1000zł Real

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Re: Od 1000zł Real

Nieprzeczytany post autor: freakout » 12 wrz 2019, 01:18

wiecie, nikt tu dla danbo nie chce i nie życzy źle (chyba), ani nikt też niczego mu nie zazdrości (też chyba ;) ), ale z takim podejściem jak jego nie da się zarobić pieniędzy na czymś co wymaga mega dyscypliny, twardych zasad i mądrego zarządzania kapitałem - on robi tu sobie wrzuty po kilka stówek albo tysięcy, ładuje wszystko pod prąd i czeka aż mu rynek łaskawie wypłaci stokrotność wkładu :) to tak niestety nie działa i to chyba właśnie to jest w tym wszystkim najbardziej załamujące, że po tylu latach on nadal niczego nie rozumie - gdyby napisał że robi to czysto for fun to raczej nikt by się go nie czepiał, ale jak już po którymś tam z rzędu MC znów obiecuje trzymać się swojego planu, po czym po paru godzinach jego nowy depozyt ponownie wyparowuje, to o czym tu mowa? zalatuje to trochę brakiem szacunku zarówno do siebie, jak i do czytających ten dziennik (mimo że nikt go czytać nie musi), bo te jego wywody po każdej porażce tak naprawdę nie mają żadnej wartości skoro za chwilę znów robi to samo...

w sumie to chyba powtórzyłem tym postem to co napisali moi poprzednicy, ale myślę że warto - może inni wyniosą z tego jakąś naukę dla siebie :)

dzikson
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: dzikson » 12 wrz 2019, 09:51

l||l||l|| pisze:
11 wrz 2019, 23:29
Zresztą jak się zajrzy w aktualny myfxbook to idzie jak po sznurku na ponad 30k straty w tym roku więc utopił od 270 do 360tys zł. Wypłacanie nic by nie pomogło. Po prostu mniej by stracił.
myfxbook ma rzeczywiście stratę na 30k ale daty są chyba nawet 2017r. Nie wiem jak to działa ale nie pokrywało by się to, chyba że jest kilka tych myfxbook'ów których nie widzę, mniejsza z tym.
Co by nie było to rzeczywiście skala samego wkładu jest astronomicznie nie współmierna. Zgadzam się z Wami koledzy ze wszystkim, po za jednym, tym że to jego gotówka i to on decyduje że chcę ją pompować w rynek, więc nam nic do tego, a sam dziennik jest wartościowy, ponieważ każdy kto go czyta widzi jak się dzieję na rynku kiedy chcemy robić coś na pałę. Jeśli ktoś chce próbować niech próbuje, codziennie nowi wchodzą na rynek więc gotówki nie zabraknie.

Przypomniało mi się jedna historia z mojej rodziny przez którą byłem wiele lat przeciwny gry na giełdzie. Mój wuja podobnie, mając dobrze działającą firmę w Niemczech przegrywał regularnie duże sumy, ale jak wygrał z 20tys to zabierał całą rodzinę na wakację :D po tym jak przegrał z dwa duże domy (nie dosłownie, a kwotę takiej wartości) zrezygnował z "inwestowania" hehe

nemoofx
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: nemoofx » 12 wrz 2019, 15:44

dzikson ty jakiś nie dorobiony jesteś albo nie kumasz podstaw matematyki na poziomie 4-j klasy podstawówki . A wiec w skrócie gdybyś to miał kasę nieograniczoną tak jak danbo na wpłaty i za każdym razem gdy utracisz depozyt to sobie go doładujesz możesz nawet grać nie oglądając wykresu klikać zamkniętymi oczami i rezultat będzie ten samo o ile w trafisz kursorem myszki w zlecenie kupno/ sprzedaż . Ile to on miał z rzędu trafień, jedno zlecenie mu wypaliło może czasem drugie mu wpadło i przy kolejnym już go nie było na rynku bo MC a to raz na ruski rok przy takiej dźwigni to normalne że stuknął 150 % -230% i co z tego jak nie miał tego po każdym dopłaceniu do konta to on nawet gdy coś takiego zrobi to nie wie kiedy jest jego kres możliwości dlatego brak jakiej kol wiek wypłaty, psychika tu jaka kol wiek nie ma znaczenia bo to co on wyprawia przez te 6 lat to jeden wielki przypadek no ale to świetny system: jego zdaniem kwestia czasu kiedy będzie zarabiać, jego słowa a ja wiem że mu życia na to nie starczy :d

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 12 wrz 2019, 16:07

Kolega Danbo najwyraźniej gra na złoty strzał. Ma cel zrobić milion w jednym podejściu. Pytanie tylko czy włoży więcej niż milion zanim trafi takiego runa? I drugie pytanie czy jak już trafi tego runa, czy tak samo nie odda tego miliona?

dzikson
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: dzikson » 12 wrz 2019, 17:48

nemoofx pisze:
12 wrz 2019, 15:44
dzikson ty jakiś nie dorobiony jesteś
Po pierwsze to sobie wypraszam jakieś szczeniackie dogryzki. A drugie to wystarczy przeczytać co napisałem. Niczego nie neguje, tym bardziej wyliczeń bo mnie to ..uj obchodzi. Jedynie mam odmienne zdanie co do przy.pierda.lania się do tego że pompuje hajs w rynek. Co kto ma do tego? Damba sprawa i niech robi co chce, czy właduje 300k czy nawet z 2mln $.. Co kogo to obchodzi.
nemoofx pisze:
12 wrz 2019, 15:44
Ile to on miał z rzędu trafień, jedno zlecenie mu wypaliło może czasem drugie mu wpadło i przy kolejnym już go nie było na rynku bo MC
Tu się mylisz akurat bo gdyby zawsze tak było to nie doszedł by do; .
l||l||l|| pisze:
11 wrz 2019, 23:29
Przez te całe 6 lat miał raptem 1 strzał na 50tys.
Tak czy inaczej oby ten dziennik był przestrogą dla młodych, a ja ide stont bo marnuje czas na głupoty zamiast zając się czymś konkretnym..

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: anturo » 13 wrz 2019, 11:41

Tak czy inaczej oby ten dziennik był przestrogą dla młodych, a ja ide stont bo marnuje czas na głupoty zamiast zając się czymś konkretnym..
Chyba najlepszy wpis w całym dzienniku. Podpisuję się pod tym wpisem wszystkim co mam. Może tylko spróbowałbym zastąpić wyraz "stont" jakimś innym. ;)

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 13 wrz 2019, 11:59

stąnd

dzikson
Stały bywalec
Stały bywalec

Nieprzeczytany post autor: dzikson » 13 wrz 2019, 13:07

dziękuję za poprawienie :564: , słowo zostało użyte celowo w kontekście samego siebie aby zdjęcie nie zostało odebrane personalnie :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: freakout » 14 wrz 2019, 17:05

już wiem o czym marzy danbo :d o czymś takim - https://www.myfxbook.com/members/sandct ... ot/3441885 ;)

-rookie-
Maniak
Maniak

Nieprzeczytany post autor: -rookie- » 16 wrz 2019, 08:40

freakout pisze:
14 wrz 2019, 17:05
już wiem o czym marzy danbo :d o czymś takim - https://www.myfxbook.com/members/sandct ... ot/3441885 ;)
Ciekawe. Chociaż jego inne stragegie też są interesujące na przykład tutaj https://www.myfxbook.com/strategies/2013-pure-m/61180 otwierał ciągle pozycje 0.01 lota, nie większe. 13 stycznia 2014 zrobił w jeden dzień 576$. Tylko co to za broker że może tak szybko skalpować, bo większość transakcji trwała... 0s ?! :| A łapał tam po 12 do 50 pipsów non stop, co chwilę, co minutę. Nie wiem o co tutaj chodzi, ale widać że gość wie co robi i się zna na tym.

btw. Ty freakout to ciągle piszesz jaki to forex jest zły i że skończyłeś z tym a widać jednak ciągnie cię dalej do tego :mrgreen: Nie tak łatwo odpuścić kiedy przed oczami masz taki statment i skoro on potrafił to i ja mogę xD 8) :twisted:

ODPOWIEDZ