mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
9%
Poza paroma minusami są ok
8
36%
Przeciętny
6
27%
Mają wiele wad
3
14%
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 22

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nie wyszło tak prosto. Wniosek złożony 30 grudnia. 2000zł przelane, a loginu do mt4 brak. Z poziomu konta czat - nic się nie da zrobić. Infolinia to porażka. 40 min przełączania i na końcu 9min nikt nie odbiera. Wsyłałem maila i dostałem takie info:

Dzień dobry,

dziękujemy za wiadomość oraz informację odnośnie wskazanych problemów. W związku z mającą miejsce w ostatnich dniach przerwą noworoczną proces weryfikacji Pana wniosku może być przedłużony. Proszę spodziewać się przesyłki kompletu dokumentów wraz z loginem do mForex Trader (MT4) w przeciągu dwóch dni roboczych.

W przypadku dodatkowych wątpliwości służymy pomocą.

Pozdrawiamy,

Zespół mForex

Zobaczymy. Na razie nie ma konta. Miał ktoś takie problemy?
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Okres niefortunny, bo święta, urlopy - ale wbrew pozorom mForex jako broker FX jest stosunkowo mały (ilość pracowników, skala działania, marketing itd.), a formalnie musi wszystko być tip-top (bo jednak to część banku), co może mieć wpływ na moce przerobowe.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 686
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

Pytanie do wierchuszki mForex:
Dlaczego podczas tworzenia konta demo nie można u Was zadeklarować innej kwoty depozytu, aniżeli 100k?
Potem jest kłopot, trzeba dzwonić do Państwa, nie każdy pracownik wie, że można to w ogóle zmienić ( niektórzy twierdzą na początku, że nie można), konsultacje itd. Aby nie zabierać czasu pracownikom biura, może wprowadźcie opcję ustalania salda początkowego przez klienta podczas rejestracji/zakładania konta.
Dziękuję i pozdrawiam.

Maciekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:04

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Maciekkk »

Witam.
Mam status profesjonalnego tradera a wcześniej detalicznego. Nie widzę dużej różnicy ;p może jakiś błąd? Dźwignia lipa, prowizja chyba ta sama. Najlepszy broker u jakiego grałem. Szybkie wpływy i wypłaty. Szanuje naprawdę i mt4 lux. Dwa razy w tygodniu potrafię wypłacac zyski bez problemu tylko no ta prowizja ;p jak dostałem emial ile zarobiłem za rok a ile prowizji to szok ;p

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 686
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

A jak ta prowizja ma się procentowo do zarobku? co to jest MT4 lux?
Dziękuję i pozdrawiam.

Fx_boy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 686
Rejestracja: 30 maja 2011, 08:31

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Fx_boy »

@Maciek zapodaj jak to się procentowo układa, może się przydać przy wyborze brokera, spoko nie pytam o zyski ;)
Dziękuję i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ