mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
2
9%
Poza paroma minusami są ok
8
36%
Przeciętny
6
27%
Mają wiele wad
3
14%
Stanowczo odradzam
3
14%
 
Liczba głosów: 22

Maciekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:04

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Maciekkk »

Otworzyłem dzis rachunek. MT4 :D Wysłałem już przelewik.
Wybrałem konto VIP bo mniejsza jest prowizja i w ciągu jakiego okresu muszę zrobić 200 lotów? :D Miesiąc? A jeżeli nie wyrobie to co wtedy :P zwiększa mi prowizję :P

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tak to wlasnie wyglada ;). Szczegóły w umowie/regulaminie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Maciekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:04

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Maciekkk »

Czytałem w poprzednich postach ze mają problem z płynnością... gram tylko na głównych parach walutowych więc mam nadzieję że będę zadowolony.

-- 30 lip 2018, 10:33 --

Przed zmniejszeniem dzwigni otwieralem 0,1 lota na edku z prowizja 3zl .. otworzyłem 0,01 lota z prowizja 1zl przy dźwigni 1:30. Wyjaśni ktoś bo nie rozumiem xd

-- 30 lip 2018, 10:40 --

Aha... Dostałem odp ze 1zl to najniższa prowizja

bednar
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:36

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: bednar »

Czy orientuje się ktoś, jaki jest obecny stan mForex API? Czy w ogóle mForex daje wciąż do niego dostęp? Jedyne informacje jakie widzę w Internecie to newsy z 2014 i 2015 roku i nieaktualizowane od 5 lat repo na githubie.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Jakiś czas temu to był mój numer 2 po Armadzie. Wczoraj z ciekawości odpaliłem demo. Jest sporo zmian. Przede wszystkim można handlować od 0.01 lota. Co prawda minimalna prowizja to 1 PLN ale opcja jest. Po drugie widzę kilka ciekawych autorskich wskaźników. W tym skaner formacji harmonicznych, PA, itp. Natomiast Smart Orders to zawsze było mocne narzędzie. No no... ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Maciekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:04

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Maciekkk »

Padlo wykonywanie zleceń. Rynek nie reaguje na zlecenia od 13.:00 Ponad rok wspanialej współpracy i cos sie pierwszy raz popsulo :| :|
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Maciekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:04

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Maciekkk »

Dostawca plynnosci ma awarie. Szczerze im wybaczam. Pierwsza taka awaria. Najlepszy polski broker z ecn. Forex stoi,zloto tanczy tylko :561:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Testuje platforme mForex. Wczoraj otworzyłem pozycje L na cadchf. Entry 0,75040 z docelowym TP oraz SL na 0,74837. Niestety cena wybiła SL. Normalna rzecz. Tak bywa. Jak łatwo policzyć strata wyniosła 20,3 pipsa. I tutaj zaskoczenie. Wielkość pozycji 0,05 lota. A strata po zaliczeniu SL -55,35. Nawet licząc chf po 4,0000 strata nie powinna przekroczyć -41,00 pln. Wygląda na kreatywną księgowość brokera. Oczywiście na swoją korzyść. Często takie "przypadki" sie u tego brokera zdarzają?

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: meylo »

SL wszedł tam gdzie go ustawiłeś? Miałem kiedyś konto w PKO, chyba też ECN. Były dziury czasem na korzyść a czasem nie.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: mForex ECN (wcześniej BRE Forex)

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

meylo pisze:
06 gru 2019, 17:18
SL wszedł tam gdzie go ustawiłeś? Miałem kiedyś konto w PKO, chyba też ECN. Były dziury czasem na korzyść a czasem nie.
W historii jest podane wyraźnie, że zamknięte po cenie 0,74837. Nawet sobie nie wyobrażam, że może naliczać po zupełnie innej cenie niz podaje w historii. Bez względu na powody. Bo jesli tak to jakie mam gwarancje, że nie zaksieguje mi po cenie np. 200 pips niżej. Przeciez od tego SL jest. Czym innym jest kwestia luki itp. ale wtedy w historii jest podane po jakiej cenie została pozycja zamknieta.

ODPOWIEDZ