IronFx

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
3%
Poza paroma minusami są ok
1
3%
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
31
94%
 
Liczba głosów: 33

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

Nie chce mi się z Wami pisać.

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

GAME OVER :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Balon próbny został wypuszczony żeby wybadać nastroje i ewentualne szanse na powrót na rynek w Polsce.
Niestety misja zakończona niepowodzeniem :mrgreen:

arkom
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:17

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: arkom »

A mi dzięki pani K. P. udało się powolutku wypłacić z ironfx.com na regulowany w UK ironfx.co.uk gdzie wypłaty są płynne.

pozdrawiam!
Arek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: raposo »

arkom pisze:A mi dzięki pani K. P. udało się powolutku wypłacić z ironfx.com na regulowany w UK ironfx.co.uk gdzie wypłaty są płynne.

pozdrawiam!
Arek
Skoro to ta sama grupa kapitałowa to ciekaw jestem na jakiej zasadzie to się odbyło? W końcu miał miejsce "transfer wewnętrzny" między kontami, a skoro tak to jaki problem, aby to Iron.com zrealizował wypłatę? Czyżby już dawno przeszmuglowali tę kasę gdzie indziej...? ;)

I szczerze powiedziawszy, co by nie zmienili, jak by się nie bronili, jakiej super oferty by teraz nie mieli... Trzeba być desperatem, aby im zaufać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

raposo pisze:
arkom pisze:A mi dzięki pani K. P. udało się powolutku wypłacić z ironfx.com na regulowany w UK ironfx.co.uk gdzie wypłaty są płynne.

pozdrawiam!
Arek
Skoro to ta sama grupa kapitałowa to ciekaw jestem na jakiej zasadzie to się odbyło? W końcu miał miejsce "transfer wewnętrzny" między kontami, a skoro tak to jaki problem, aby to Iron.com zrealizował wypłatę? Czyżby już dawno przeszmuglowali tę kasę gdzie indziej...? ;)

I szczerze powiedziawszy, co by nie zmienili, jak by się nie bronili, jakiej super oferty by teraz nie mieli... Trzeba być desperatem, aby im zaufać.
Jak jesteś taki ciekaw to zadzwoń do Pani Kaji i zapytaj +357 25027726.
Ja w poniedziałek 21/08/2017 zleciłem wypłatę i dzisiaj mam pieniądze na koncie.

Awatar użytkownika
grey worm
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 27 lip 2017, 07:47

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: grey worm »

Czekam na wypłatę ponad 2 lata. Jak możesz to pomóż.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

luis
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2012, 08:26

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: luis »

grey worm pisze:Czekam na wypłatę ponad 2 lata. Jak możesz to pomóż.
Spróbuj napisać tu KPopaz@IronFX.com

mirek brzezinski
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 06 gru 2016, 16:06

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: mirek brzezinski »

arkom pisze:A mi dzięki pani K. P. udało się powolutku wypłacić z ironfx.com na regulowany w UK ironfx.co.uk gdzie wypłaty są płynne.

pozdrawiam!
Arek
Nie wierzę zbytnio , natomiast jedno krew mnie zalewa jak słyszę o Ironie,a ostanio o sławnej w gronie lowców frajerów Pani Kaji. Faktycznie jest to bardzo uczciwe , ktos Ci mowi ze musisz gdzies indziej wplacic aby wyplacic kase z innego rachunku u innego regulatora. To jest rzetelna firma dla Ciebie ? a po drugie nie dodales jednego o ktorym wiadomo ze aby moc nawet jakies drobne wyplacic to jestes zobowiazany do robienia obrotru , a dlaczego jestes dlatego ze jesli handlujesz na sile myslac ze uda ci sie wyplacic cala kase z Cypru to robisz bledy . Blad = powiekszanie strat i zapewne w 90% przypadkow tak wlasnie ta operacja sie konczy .

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: brg »

luis pisze: Jak jesteś taki ciekaw to zadzwoń do Pani Kaji i zapytaj +357 25027726.
Ja w poniedziałek 21/08/2017 zleciłem wypłatę i dzisiaj mam pieniądze na koncie.
świetnie, czekam zatem na 1000 eur które przegrałeś :)

dareklo
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2016, 18:41

Re: IronFx

Nieprzeczytany post autor: dareklo »

Witam
Wiem że można narzekać ale można też próbować coś z tym zrobić.
Ja wybrałem tę drugą możliwość i dzięki Pani Kaji wypłaciłem środki z Cypru
Pozdrawiam
Daro

ODPOWIEDZ