wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Wyłączyłem Adblocka w przeglądarce w ramach testu i YT zaatakował mnie spasiony kołcz Gawęda. Więc muszę napisać. Oto wideo nie wiem czy nie zniknie wiec napiszę:
https://wiedzawartamilion.com.pl/funnel/rgn/video1/
Fabularnie w wizerunku RG nadal dominuje styl gangusa z lat 90. Ale co tam lećmy w punktach:
1. Umieszcza zlecenia na UKOIL wg poziomu cenowego można powiedzieć że miało to miejsce przynajmniej 3 LATA temu.
2. Najpierw zaznacza liniami horyzontalnymi a potem otwiera 2 zlecenia oczekujące z TP 30 pips a STOP LOSSEM 90 pips !!!!! To ponoszenie nadmiernego ryzyka w długim (albo raczej niedługim) terminie MUSI wyzerować depozyt. Zobaczcie sami:
RG.png
3. Pod wideo są odpowiedzi na pytanie zadane jakieś 2 lata temu co byś zrobił z 1 milionem złotych :lol: :lol: :lol: Musicie mu wybaczyć RG marketingowo jest w czarnej D jeżeli chodzi o dbałość o szczegóły.
4. Oczywiście mamy stały elementy w wideo pokazywanie wynajętych mieszkań, wachlowanie biletami NBP, oraz "zakup" 17 letniego Bentleya aby podniecić potencjalnych klientów

Oczywiście brak jakichkolwiek potwierdzeń ze to co sprzedaje "potraf" zarabiać. Macie mu uwierzyć na słowo bo pokazał wam trochę gadżetów w filmie. Jakby sam potrafił zarabiać to miałby w du.ie szkolenie amatorów. Tu macie kolesi którzy prezentują swoje wyniki (RG nigdy tego nie zrobił):
https://www.myfxbook.com/most-popular-forex-systems
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Johny3221

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Johny3221 »

Zna ktoś kogoś kto zarabia po tym szkoleniu Roberta? Ja juz tyle probuje i jak patrze na moj statement to jestem zdruzgotany. Zawsze konczy sie na minusie. Znam jedna osobe co chwali te szkolenia i zarabia na nich. Tylko ze ta osoba juz wczesniej posiadla inna wiedze. I łączy wszystko w calosc. Nie wiem czy sobie tego po prostu nie odpuscic. Nie wiem czy na tym nie marnuje czasu.

Misiu9
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2024, 17:43

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Misiu9 »

Czas to jeszcze pół biedy - ważne abyś pieniędzy nie marnował!

Johny3221

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Johny3221 »

Ja tylko na demo. Wiec pieniedzy nie trace.

Mutombo1994
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2024, 09:45

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Mutombo1994 »

Hej. Przeczytalem wszystko co tutaj napisaliscie i troche martwie sie, ze dalem RG kredyt zaufania. Jakkolwiek rowniez zrobilem search i na gowork ewidentnie komentarze sa pisane pod sprzedaz uslugi szkoleniowej. Po Waszych komentarzach i interpretacjach wnioski sa ewidentne. Pytanie jednak nadal otwarte: gdzie sie uczyc? Czy ktos z Was moze polecic jakies rzetelne zrodlo????

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mutombo1994 pisze:
05 mar 2024, 10:55
Hej. Przeczytalem wszystko co tutaj napisaliscie i troche martwie sie, ze dalem RG kredyt zaufania. Jakkolwiek rowniez zrobilem search i na gowork ewidentnie komentarze sa pisane pod sprzedaz uslugi szkoleniowej. Po Waszych komentarzach i interpretacjach wnioski sa ewidentne. Pytanie jednak nadal otwarte: gdzie sie uczyc? Czy ktos z Was moze polecic jakies rzetelne zrodlo????
W Polsce to nie słyszałem o kimś kto POTRAFI wyszkolić bo przede wszystkim zajęło by to co najmniej rok aby wyszkolić człowiek. Wbijcie sobie do głów że tzw. Day Trading na Forex to NAJTRUDNIEJSZA FORMA TRADINGU. Gawęda i jemu podobni starają się przekonać że można w 2 tygodnie wyszkolić człowieka i będzie zarabiał... śmiechu warte.
Był tu raz jeden zawodnik na Forum który pracował wcześniej jako trader w Polsce dla jakiegoś banku. Zanim zaczął pracę to szkolono go w City of London ponad 20 miesięcy. To teraz zadaj sobie pytanie kto by poszedł na powiedzmy 18 miesięczne szkolenie za 200.000 ?? Słyszał ktoś o tak długim i kosztownym szkoleniu ?
JA już tutaj pisałem znalazłem jednego na Telegramie Tom Hugaard ( @tomhougaard - ex JP Morgan Chase trader) można z nim potradować i przy okazji czegoś się nauczyć.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Mutombo1994 pisze:
05 mar 2024, 10:55
Hej. Przeczytalem wszystko co tutaj napisaliscie i troche martwie sie, ze dalem RG kredyt zaufania. Jakkolwiek rowniez zrobilem search i na gowork ewidentnie komentarze sa pisane pod sprzedaz uslugi szkoleniowej. Po Waszych komentarzach i interpretacjach wnioski sa ewidentne. Pytanie jednak nadal otwarte: gdzie sie uczyc? Czy ktos z Was moze polecic jakies rzetelne zrodlo????
Tutaj możesz sobie poszukać podstawowych informacji i opisu różnych strategii
https://trading-academy.pl/jak-poprawni ... rend-cz-i/
https://comparic.pl/strategia-dolki-szc ... nty-trend/

tomeropompero
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2024, 14:54

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: tomeropompero »

Jestem w trakcie tego kursu. Caly czas ćwiczę na koncie demo i jak robię wszystko tak jak mówi Robert to zlecenia wchodzą elegancko. Jak na razie wszystkie wtopy wychodzą ode mnie. Jasne, może to szkolenie nie zrobi z Nikogo profesjonalnego tradera, ale czepianie się ze gość zrobił taki a nie inny filmik promujący to lekka przeginka. Przecież nie robi kursu reżyserskiego. Ktoś pytał : Cały kurs nie kosztuje 99 złotych tylko 9900. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2024, 15:38 przez tomeropompero, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

tomeropompero pisze:
10 mar 2024, 15:04
Jestem w trakcie tego kursu. Caly czas ćwiczę na koncie demo i jak robię wszystko tak jak mówi Robert to zlecenia wchodzą elegancko. Jak na razie wszystkie wtopy wychodzą ode mnie. Jasne, może to szkolenie nie zrobi z Nikogo profesjonalnego tradera, ale czepianie się ze gość zrobił taki a nie inny filmik promujący to lekka przeginka. Przecież nie robi kursu reżyserskiego. Ktoś pytał : Cały kurs nie kosztuje 99 złotych tylko 9900. Pozdrawiam.
My oceniamy Gawędę z perspektywy ponad 10 lat doświadczenia i to co Ciebie oburza nas śmieszy bo to wszystko co on robi to błazenada i parodia tradingu. Jego prymitywne metody aby naciągnąć ludzi w chwilach słabości i zwątpienia wkur....ą porządnych ludzi i staramy się was ostrzec. Przeczytaj uważnie wszystko jeszcze raz bez emocjonalnego podejścia, macie opisane dziesięć lat pajacowania jako kołcz-naciągacz jak nie umiesz wyciągnąć wniosków to może zasługujesz aby być oskubany na 9900 złotych. Kolejną kasę utopisz w rynek po szkoleniu może wtedy przyjdzie przebudzenie.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

tomeropompero
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2024, 14:54

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: tomeropompero »

Dzięki za rady. Nie mam zbytnio czasu, aby czytać "wszystko" i nie czuję się "oskubany". Co więcej, nie czuję jakbym miał "topić" kasę w rynku, ponieważ na szkoleniu dowiaduję się jak tego nie robić. Dlatego też widzę, że jednak nie do końca wiecie o czym mówi Robert na swoim kursie i czepiacie się jego stylówki. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, życząc dobrych wyników ;)

ODPOWIEDZ