wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
zxcmail
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 24 gru 2023, 19:33

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: zxcmail »

SEROL666 pisze:
18 gru 2023, 19:42
kik40 pisze:
16 gru 2023, 18:52
Bardzo mi pomagacie w podjęciu decyzji co do szkoleń RG. Włącza się myślenie ! Decyzję na nie, już podjąłem.
I słusznie. Dla potrzeb wątku sprawdziłem czy u naszego Robercika coś się zmieniło. Niestety nie nadal wciska ciemnotę ludziom że w kilka tygodni da się nauczyć kogoś tradingu. Pozdrawiam
Filmy wzbudzaja zainteresowanie, historia o zonie, depresji, wim hof, irlandia, straty, ale jest zyskownie. Te historie zyciowe sa prawdziwe ?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

zxcmail pisze:
24 gru 2023, 19:52
SEROL666 pisze:
18 gru 2023, 19:42
kik40 pisze:
16 gru 2023, 18:52
Bardzo mi pomagacie w podjęciu decyzji co do szkoleń RG. Włącza się myślenie ! Decyzję na nie, już podjąłem.
I słusznie. Dla potrzeb wątku sprawdziłem czy u naszego Robercika coś się zmieniło. Niestety nie nadal wciska ciemnotę ludziom że w kilka tygodni da się nauczyć kogoś tradingu. Pozdrawiam
Filmy wzbudzaja zainteresowanie, historia o zonie, depresji, wim hof, irlandia, straty, ale jest zyskownie. Te historie zyciowe sa prawdziwe ?
Nie interesuje nas czy te historie są prawdziwe. Oceniamy tylko to co prezentuje i czego nie pokazał i tyle. I wątpię czy jest zyski Gawędy pochodzą z rynku raczej na pewno wyrwał kasę ze szkoleń.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

anapisarek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2024, 16:15

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: anapisarek »

Ja wykupiłam kurs Roberta około roku temu i nie patrząc na to, że wiedzy to on nie ma dostatecznej i nie do końca wierzę we wszystkie jego historie życiowe to akurat złego słowa nie mogę powiedzieć na strategię, które sprzedaje i omawia. Są świetne i do tego proste, a przede wszystkim skuteczne. Chętnie podzielę się wiedzą

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

anapisarek pisze:
10 sty 2024, 16:19
Ja wykupiłam kurs Roberta około roku temu i nie patrząc na to, że wiedzy to on nie ma dostatecznej i nie do końca wierzę we wszystkie jego historie życiowe to akurat złego słowa nie mogę powiedzieć na strategię, które sprzedaje i omawia. Są świetne i do tego proste, a przede wszystkim skuteczne. Chętnie podzielę się wiedzą
Hej. Jakie są wyniki tej strategii ? Możesz podpiąć konto do myfxbook czy też forex factory ? Albo w jakiś inny sposób pokazać wyniki ? Nie chodzi mi o stan DEPO tylko o resztę szczególnie o Draw Down i resztę statystyk. Sam Gawęda po ponad 10 latach na rynku nie może pokazać ŻADNEGO zapisu jego dokonań na FX. Dlatego wszyscy sądzą że to co sprzedaje jest nieskuteczne... z resztą jak reszta kołczy w Polsce. Także prosimy o podzielenie się wiedzą.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Johny3221

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Johny3221 »

anapisarek pisze:
10 sty 2024, 16:19
Ja wykupiłam kurs Roberta około roku temu i nie patrząc na to, że wiedzy to on nie ma dostatecznej i nie do końca wierzę we wszystkie jego historie życiowe to akurat złego słowa nie mogę powiedzieć na strategię, które sprzedaje i omawia. Są świetne i do tego proste, a przede wszystkim skuteczne. Chętnie podzielę się wiedzą
Jakie jego strategie uzywasz?

mat111
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2023, 18:38

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: mat111 »

anapisarek pisze:
10 sty 2024, 16:19
Ja wykupiłam kurs Roberta około roku temu i nie patrząc na to, że wiedzy to on nie ma dostatecznej i nie do końca wierzę we wszystkie jego historie życiowe to akurat złego słowa nie mogę powiedzieć na strategię, które sprzedaje i omawia. Są świetne i do tego proste, a przede wszystkim skuteczne. Chętnie podzielę się wiedzą
Nie dajcie się nabrać na ten komentarz. Nie wchodźcie w to, nie łudźcie się łatwymi pieniędzmi. Piszę to jako osoba która brała udział w jego szkoleniu. Polecam obejrzeć o nim film na kanale yt "grupa traderów" Może komuś to otworzy oczy.

Misiu9
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2024, 17:43

Re: wiedzawartamilion.com WWM RG

Nieprzeczytany post autor: Misiu9 »

hej, witajcie!

Też mnie do Was na forum sprowadził RG ;)
Jego reklamy otaczały mnie od tygodni i w końcu zapisałem się na webinar.
Myślałem, że poznam na nim cenę kursu ale jedynie zaproszenie na rozmowę za 247 złotych zostało zaproponowane.

Trochę dziwna taka polityka więc wstrzymałem się z zakupem i zacząłem szukać.
Opinie, które na szybko znalazłem na https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21529797
pewnie napisane samemu sobie... Wygląda to zbyt pięknie aby było prawdziwe - same pozytywy do tego z opcją dialogu więc raczej niebywałe aby obcy ludzie tak sobie dyskutowali jak znajomi na jakimś forum lub grupie... a jak coś tam zapytałem to zniknęło bez śladu po jakimś czasie :(

Po webinarze jeszcze przyszedł kolejny email z promocją i linkiem https://wiedzawartamilion.pl/niespodzianka/ gdzie w pierwszym rozdziale instrukcja do zainstalowania brokera BillionBean.com - z kilku kolejnych rozdziałów wynika, że całość szkolenia odbywa się na BillionBean.com

Zacząłem szukać coś na temat BB bo już kiedyś kolega miał dziwne przygody z trefnymi brokerami i jedyna opinia szybka do znalezienia w google miała w tytule, urlu i treści strony ostrzeżenie SCAM - review napisane 1,5 roku temu https://www.personal-reviews.com/2022/08/billion-bean-review-billionbean-com-scam/

Dalej szukałem informacji o różnych brokerach i tak trafiłem na to forum gdzie znalazłem wątek o WWM ale ani śladu BillionBean.

Kiedyś już trochę trade-owałem razem ze współlokatorem w UK ale potem wróciłem do PL i kontakt się urwał.
Teraz chciałem wrócić do tematu i dlatego szukam jakiegoś godnego zaufania kursu lub trenera.

1. Ktoś się orientuje ile kosztuje taki trening u RG bo cena 99 złotych, która widnieje w tym wątku pewnie nieaktualna ?
2. Czy ktoś z Was używał BillionBean i czy to faktycznie może być trefny broker jeśli ktoś organizuje szkolenie i szykuje materiały oparte na tym systemie?
3. Czy możecie polecić jakieś szkolenie/kurs aby wrócić do tematu tradingu po latach i i ruszyć samodzielnie z tematem?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com WWM RG

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Misiu9 pisze:
06 lut 2024, 19:11
1. Ktoś się orientuje ile kosztuje taki trening u RG bo cena 99 złotych, która widnieje w tym wątku pewnie nieaktualna ?
2. Czy ktoś z Was używał BillionBean i czy to faktycznie może być trefny broker jeśli ktoś organizuje szkolenie i szykuje materiały oparte na tym systemie?
3. Czy możecie polecić jakieś szkolenie/kurs aby wrócić do tematu tradingu po latach i i ruszyć samodzielnie z tematem?
Gratuluje daleko zaszedłeś.
1. RG to ściemniacz, szkoleniowy i basta nigdy przez kilkanaście lat nie udowodnił (ANI RAZU!!!) że to co sprzedaje to działa i tyle. Ktoś podał kiedyś cenę 10.000 PLN
2. Po co Ci broker z Bermudów skoro wiesz że RG to scamer.
3. Szkoleń nie ma bo musiało by trwać ze dwa lata abyś był samodzielny. Podepnij się pod jakiegoś na komunikatorach gdzie można z nimi trade'ować ja kiedyś znalazłem jednego na Telegramie Tom Hugaard ( @tomhougaard )
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Misiu9
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 06 lut 2024, 17:43

Re: wiedzawartamilion.com WWM RG

Nieprzeczytany post autor: Misiu9 »

SEROL666 pisze:
07 lut 2024, 19:28

Gratuluje daleko zaszedłeś.
1. RG to ściemniacz, szkoleniowy i basta nigdy przez kilkanaście lat nie udowodnił (ANI RAZU!!!) że to co sprzedaje to działa i tyle. Ktoś podał kiedyś cenę 10.000 PLN
2. Po co Ci broker z Bermudów skoro wiesz że RG to scamer.
3. Szkoleń nie ma bo musiało by trwać ze dwa lata abyś był samodzielny. Podepnij się pod jakiegoś na komunikatorach gdzie można z nimi trade'ować ja kiedyś znalazłem jednego na Telegramie Tom Hugaard ( @tomhougaard )

Dziękuję za wskazówki.
Pooglądam tego Toma i założyłem sobie konto na XTB polecanym na tym forum i widzę tam wiele różnych materiałów.

Najgorzej, że od kiedy zainteresowałem się tym tematem to na FB i we wszystkich innych portalach zaczęły mi się pojawiać reklamy z zaproszeniami do group whatsapp, messenger, telegram w których można obserwować guru tradingu i korzystać z ich "darmowej" pomocy. Każda kolejna reklama wygląda bardziej podejrzanie od poprzedniej... często są komentarze, że to scam.. masakra ;)

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Na YT ktoś wstawił kiedyś film ile to giełdowo forexowi gracze zarabiają..najwięej oczywiscie na samym YT poprzez ich filmy. Jak ktoś chce wyłapać strategię generujacą miliony monet, to film obejrzy nawet kilka, jak nie kilkanaście razy ;)
"Choise, the problem is choise"

ODPOWIEDZ