wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Zibi33 pisze:
23 lut 2023, 13:28
prośba o przeniesienie strategii na innego brokera usłyszałem że nie jest to możliwe pytam dlaczego skoro zapłaciłem za szkolenie a zarazem za te strategie które mi przekazywał nie wyraził na to zgody
Oczywistym jest, że jest to sytuacja nienormalna, skoro szkoleniowiec (pasożyt) nakłania na konkretnego brokera. Który w dodatku ma wysokie koszty. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że "coś jest na rzeczy". I nietrudno się domyślić co. :D

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Zibi33 pisze:
23 lut 2023, 13:28
Witam.......
... Broker pobiera zbyt wysokie spredy................... Wydaje mi się że pobiera również prowizję od brokerów za klientów których tam przekieruje.,...... Podsumowaniu mam mieszane uczucia co do tego szkolenia raczej nie poleciłbym.
Hełoł Zibi. Zeznania ex-uczestników są najlepsze. Potwierdzasz że nasze doświadczenie pozwala wyczuć smrodek pseudo-kołcza bez konieczności płacenia ani zbytniego "wgryzania" się w pierdolamento sprzedawcy marzeń.
Nie wydaje ci się, RG przymusza was do brokera bo pewnie ma z tego korzyści w rodzaju IB plus działkę ze spreadu brokera. Ostatnio miał tego broka:
https://www.vibhsfinancial.co.uk/
a tam w zakładce partnership masz wszystko: IB, WL a nawet Country Partner
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Senioritka
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2023, 22:03

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Senioritka »

Oczywiscie ze nie chce zmienic brokera bo jest czlonkiem jego affiliate programu:
https://www.forexvox.com/en/affiliates ktory ostatnio tez zkomentowal na Trustpilot:https://pl.trustpilot.com/users/62c56db ... 0012072cde
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2023, 22:13 przez Senioritka, łącznie zmieniany 1 raz.

ZL11LE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 01 kwie 2023, 00:02

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: ZL11LE »

ja moge cos w tym temacie dodac. bardzo duzo przerobilem 'mentorow' w ostatnim roku. zawsze staram sie czegos nowego szukac, nigdy nie oczekuje ze to bedzie dzialajaca strategia ale bardziej jako dodatkowy detal, element do mojej strategii.
rozpoczalem szkolenie 28 marca i mialo trwac 3 tygodnie. szkoleniowiec zaznaczyl ze bez problemu po pierwszym tygodniu bedzie mozna zrezygnowac. tydzien minal i podziekowalem za szkolenie, kase otrzymalem z powrotem:) tutaj w sumie sie zdziwilem myslalem ze bedzie trzeba troche powalczyc:). nie moge sie w pelni wypowiedziec o szkoleniu poniewaz szkoleniowiec mial zaprezentowac jak dobrze pamietam 5 strategii a ja doswiadczylem tylko jednej. po tygodniu jednak stwierdzilem ze ilosc sygnalow bedzie naprawde bardzo niska a czas na znalezienie wszystkich warunkow koniecznych do zawarcia transakcji bedzie ogromny. tak wiec nie jestem z tych ktorzy siedza dniami i nocami w pelnym skupieniu zeby dostrzec jakas okazje i w ciagu 5 minut podjac decyzje i po ilus minutach zamknac zlecenie.
samo szkolenie, dla jednych ok duzo staral sie wyjasniac, dla mnie troche nudne dlugie, mozna by 4h skrocic do 15 minut.
co do brokera. forexvox, tam mielismy stworzyc sobie konto przez linka jaki otrzymalismy.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Oddał kasę. Fajnie. Niestety cała reszta to naciągactwo jak dominująca większość w PL. Wielka strata czasu oraz pierdolamento że w 3 tygodnie ktoś stanie się zarabiającym traderem.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ZL11LE
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 01 kwie 2023, 00:02

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: ZL11LE »

SEROL666 pisze:
07 kwie 2023, 11:45
Oddał kasę. Fajnie. Niestety cała reszta to naciągactwo jak dominująca większość w PL. Wielka strata czasu oraz pierdolamento że w 3 tygodnie ktoś stanie się zarabiającym traderem.
Mentor pomyslal: no palma w tle jest, kluczki od auta sasiada sa, mozna nagrywac spot i sciagnac troche kasy od Polakow bo za duzo cos maja za duzo ich mi tutaj na Teneryfe poprzyjezdzalo:D hehe:)

mat111
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2023, 18:38

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: mat111 »

Cześć, kilka lat temu niestety dałem się na to nabrać i brałem udział w jego warsztatach. Straciłem pieniądze wydane na warsztaty i czas poświęcony na ćwiczenia strategii na koncie demo. Poświęciłem wiele czasu na ćwiczenia i nie przyniosło mi dobrych efektów. Radzę mieć głowę na karku. Dla mnie to była życiowa lekcja.

kik40
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 16 gru 2023, 18:23

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: kik40 »

Bardzo mi pomagacie w podjęciu decyzji co do szkoleń RG. Włącza się myślenie ! Decyzję na nie, już podjąłem.

pkane8411
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2023, 13:25

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: pkane8411 »

Myslicie ze wystarczy siedziec na dupie a pieniadze same beda sie mnozyc? I ze jest na to sposob 100% ktory ktos przyniesie na tacy? Wiem ze wiara czyni cuda ale niestety tak to nie wyglada

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

kik40 pisze:
16 gru 2023, 18:52
Bardzo mi pomagacie w podjęciu decyzji co do szkoleń RG. Włącza się myślenie ! Decyzję na nie, już podjąłem.
I słusznie. Dla potrzeb wątku sprawdziłem czy u naszego Robercika coś się zmieniło. Niestety nie nadal wciska ciemnotę ludziom że w kilka tygodni da się nauczyć kogoś tradingu. Pozdrawiam
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ