wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
BSone
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2021, 14:10

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: BSone »

Jak patrzę na te wszystkie zazdrosne komentarze z waszej strony to ręce opadają. Oczywiście zgadzam się ,że są oszuści zarabiający na naiwności ludzkiej (sam od groma ich poznałem niestety), ale Robert i jeszcze jedna osoba która poznałem się do nich nie zaliczają. Jeśli nie wierzycie w zarobek na poziomie 5tys w 5min to jesteście band ignorantów.

FAKT! Aby zrobić taki wynik w krótkim czasie potrzeba sporego kapitału. Lub wysokich stawek. Ale jest to realne. Odbyłem kurs u Roberta, w sumie to dwa w raz z mentoringiem. To działa, nie mam takich wyników jak 3-5tys w 5min, ale swoje dziennie ugram tyle iż w skali miesiaca starczy na chleb, opłaty plus browarka i biedy nie klepie, ale z bogadztwem też nie sypiam. Ale TAKIE MIALEM ZAMIERZENIE. Nie oczekiwałem milionów, bo startowałem z małym kapitałem, ale on wciąż rosnie i zarobki są wciaz na plus, i tak mam dzięki Robertowi i Pawłowi Z.

A wy, niedowiarki, bando ignorantów. Jak wam żal wydać trochę na porządny kurs to płaczcie dalej w kącie na swoje życie, i wyładowujcie frustrację na innych.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej. BSone
Fajnie że wznowiłeś wątek sprzed dekady. No i oczywiście pozdrawiamy Roberta, który wyjątkowo dzisiaj się zalogował do naszego forum tak pewnie przez PRZYPADEK...
Robert to poniżej do Ciebie:
- 10 lat a ty cały czas masz tę amatorską stronkę która praktycznie niczym się nie różni od stron wszelkiej maści naganiaczy na szkolenia
- 10 LAT a ty cały czas sprzedajesz 1000 Euro w minutę - po dekadzie to już powinno być chyba z 10.000 Eur w minutę
- Nie ma progresu u Ciebie nic a nic
- BSone pisze post ty się dzisiaj logujesz.... nowa strategia sprzedażowa ?

Do BSone:
- trochę wiecej pokory...... pewnie nie dawno zacząłeś i niezdrowo się podniecasz
- przebij się najpierw przez poziom 1 lota na trade a wtedy się wypowiadaj
- Nikt tu nie płacze, raczej się śmiejemy... no może narzekamy w dziale "Absurdy..."
- 9/10 szkoleniowców wciska kit to nie pierwsze nasze rodeo do dziś snie wiemy czy to co sprzedaje RG jest coś warte
"If music is dying musicians are killing it" - MP

roger_fx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2015, 15:29

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: roger_fx »

BSone pisze:
28 cze 2022, 09:40
A wy, niedowiarki, bando ignorantów. Jak wam żal wydać trochę na porządny kurs to płaczcie dalej w kącie na swoje życie, i wyładowujcie frustrację na innych.
To jest proste. Najlepiej uczyć się od kogoś kto ma wyniki na rynku.

Nie kupuję bajki, że Pan Robert gra na innej platformie i nie może podpiąć się pod MyFXBooka i, że ma jakieś tam screeny. To pierwsze czerwone światło. Koniecznie albo Myfxbook albo PIT za ostatnie, powiedzmy, dwa lata.

Drugie to cena. Skoro kurs kosztuje 99 złotych, to kto, kto zarabia godziwie na rynku zawracałby sobie głowę taką drobnicą?

Niestety, ludzie w ogóle są dosyć ubodzy intelektualnie. W wyborach wybierają wiadomo kogo, a Internecie kupują szkolenia od naciągaczy. Ale jest to swego rodzaju selekcja naturalna. Aby odnieść sukces na rynku, trzeba mieć odrobinę inteligencji. Niestety po obejrzeniu strony Pana Roberta, widzę, że trzeba być imbecylem, żeby takie szkolenie kupić i osoba je kupująca takiego sukcesu na rynku z pewnością nie odniesie.

Awatar użytkownika
Robert Gawęda
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2012, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Robert Gawęda »

Tak zalogowałem się, bo otrzymałem maila o pojawieniu się wpisu na tym wątku. Bez logowania nie pokazało mi posta.

Dziękuję Bsone za wpis. Cieszę się z Twojego sukcesu i gratuluję, bo ja tylko pokazałem Ci co robię, ale to Ty zdecydowałeś się pójść tą samą drogą. Jak widać kłócić się czy 'nawracać' nie ma sensu. Jest tu dużo osób, które z łatwością obrażają innych gdy tylko ktoś ma inne zdanie czy jak Ty doświadczenia… ale zobacz Ty miałeś ze mną do czynienia a niektórzy mają tylko zdanie.

Mimo wszystko życzę wszystkim uczestnikom tego forum samych sukcesów. Do usłyszenia pewnie znowu za 10 lat.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Robert Gawęda pisze:
29 cze 2022, 02:18
Dziękuję Bsone za wpis. Cieszę się z Twojego sukcesu i gratuluję, bo ja tylko pokazałem Ci co robię, ale to Ty zdecydowałeś się pójść tą samą drogą. Jak widać kłócić się czy 'nawracać' nie ma sensu. Jest tu dużo osób, które z łatwością obrażają innych gdy tylko ktoś ma inne zdanie czy jak Ty doświadczenia… ale zobacz Ty miałeś ze mną do czynienia a niektórzy mają tylko zdanie.
Mimo wszystko życzę wszystkim uczestnikom tego forum samych sukcesów. Do usłyszenia pewnie znowu za 10 lat.
Nikt nikogo nie obraża. Robert jesteś sprzedawcą i zostałeś poddany krytyce (Akhh na 4 stronie ładnie to opisał) zwłaszcza twój tajemniczy produkt. Stawiasz się w roli ofiary i wystawiasz sobie czek in blanco na to co robisz bez udowodnienia że to ma zastosowanie w praktyce:
Nie ma rzetelnych opinii w necie na twój temat to co znalazłem to było w dziwnym miejscu opinie naskrobane na przestrzeni niecałego roku...
Twoja firma ma w rejestrze że zajmuje się działalnością szkoleniową do tego w tłumaczeniu na polski nazywa się "Główny Związek Zawodowy" ??
Po dekadzie powinieneś mieć po kilka "statejtmentów" na każdy system tradingowy, który sprzedajesz.
Jesteś postrzegany jak pozostali "szkoleniowcy" na rynku pokaże ci ostatniego, którego opisywaliśmy tutaj może czegoś się dowiesz:
Tu mój ulubieniec miał pewien system 80% skuteczności wg. jego zapewnień na koncie powinno być co najmniej 400 K PLN:
https://www.myfxbook.com/members/Radosl ... ge/9148948#
A tu ilink do opisu ich idiotyzmów szkoleniowych:
phil-konieczny-kurs-kryptowaluty-szkole ... 2-150.html

On przynajmniej miał jaja i pokazał w efekcie końcowym odstawił błazenadę (odsyłam do 2 linku). Większość szkoleniowców na polskim rynku są jak elektryczne samochody wszystko pięknie wygląda na papierze a w praktyce okazuje się że nie dość że drogo to jeszcze w dłuższym terminie bardzo nieefektywnie.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2022, 15:08 przez SEROL666, łącznie zmieniany 1 raz.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

roger_fx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2015, 15:29

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: roger_fx »

Robert Gawęda pisze:
29 cze 2022, 02:18
Mimo wszystko życzę wszystkim uczestnikom tego forum samych sukcesów. Do usłyszenia pewnie znowu za 10 lat.
Mam propozycję. Podziel się swoimi wynikami za ostatni rok (PIT, Myfxbook, itp) a będę wszędzie pisał, że Robert Gawęda jest wartościowym szkoleniowcem, podobnie jak na przykład MrYogi. Tylko tyle i aż tyle.

Nie może być szkoleniowcem osoba, która nie zarabia na rynku, bo niby jakim cudem miałaby kogoś czegoś nauczyć? To tak jak w pracy, chwalisz się CV i jesteś sprawdzany pod kątem umiejętności. W przypadku tradera CV są wyniki, nic więcej.

BSone
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2021, 14:10

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: BSone »

Wiecie, tak dla jasności bo tu widzę wystarczyło się odezwać i zaraz teorie spiskowe.

Po 1 moja opinia była ode mnie. Szczera i prawdziwa. Nikt mnie nie zmusił, nie zapłacił ani nie błagał o napisanie pozytywnej opinii

Po 2, ja nikogo nie zmuszam ani nie namawiam do zakupu kursu akurat od Roberta. Za przeproszeniem w 4literach mam u kogo się szkolicie tak na prawdę, bo ZWYCZAJNIE NIC MI DO TEGO.

Po 3, chcecie od Roberta pity, staty itp. Z jednej strony rozumiem oczywiście. Z drugiej strony fakt to iż ich nie da jest może i dziwne, nie wiem nie wypowiem się.
Może i staty powinien pokazać i nic w tym nie byłoby strasznego. Ale to raczej jego chyba sprawa? Nie żebym bronił, ja nie nauczam, ani niczego nie sprzedaje po przez ten post, a już tym bardziej nie namawiam nikogo do niczego. Tak tylko zwracam uwagę.

Wiem jedno, to czego się u niego ja sam nauczyłem, robi swoją robotę. Jak wspomniałem, nie zarabiam milionów ale póki co są plusy.

Nie wiem jak wy, ale ja giełdy nie traktuje jako głównego źródła dochodu. Odnoszę wrażenie iż większość z was jednak tak traktuje giełdę. Ok zgadzam się, da się z tego wyżyć i w ogóle. Więc być może z czasem gdy sam bym obracał większym kapitałem od obecnego to kto wie. Na tą chwilę ja jestem zadowolony. Tyle ode mnie.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

BSone pisze:
30 cze 2022, 16:09
Wiecie, tak dla jasności bo tu widzę wystarczyło się odezwać i zaraz teorie spiskowe.
Żadnych teorii spiskowych raczej wieloletnie doświadczenie na FX oraz śmiało piszę tu za wielu użytkowników "OKO" do szkoleniowców. Którzy sprzedają marzenia. Nie wiem czy taki jest Robert. Natomiast nazwałeś nas BANDĄ ignorantów. Bandą to może i jesteśmy ale nazwanie nas ignorantami to już kalumnie. Żeby było jasne nie pierwszy raz widzimy szkoleniowców:
ciekawe-linki-reklamy.html
Można wybierać większość jest opisana
BSone pisze:
30 cze 2022, 16:09
Po 3, chcecie od Roberta pity, staty itp. Z jednej strony rozumiem oczywiście. Z drugiej strony fakt to iż ich nie da jest może i dziwne, nie wiem....
Roger_fx ma rację a wy wszyscy nie powinniście kupować szkoleń na wiarę. Jest wiele sposobów aby Szkoleniowiec udowodnił że system/metoda tradingu którą sprzedaje jest coś warta (nie trzeba PITu - bo to prywatne sprawy)
BSone pisze:
30 cze 2022, 16:09
Wiem jedno, to czego się u niego ja sam nauczyłem, robi swoją robotę. Jak wspomniałem, nie zarabiam milionów ale póki co są plusy.
Pamiętaj że wiele systemów "wykłada się" w długim terminie wszystkie manualne mają wadę "czynnik ludzki" - trzeba mieć naprawdę duże doświadczenie aby móc lawirować po różnych rynkach do tego wiedzieć kiedy wchodzić a kiedy nie.

Chcę Wam pokazań jak wygląda dla nas Robert G. i jego CTU Sp.... i dlaczego klasyfikujemy go jako szkoleniowca sprzedającego marzenia
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tu chcę wam pokazać elementy wspólne które mają wszyscy sprzedawcy marzeń. Wielokrotnie przez na opisywani zajęło mi to około pół godziny aby to znaleźć. Oczywiście mamy nadzieję że RG się do tego ustosunkuje. Stronę wszyscy widzieli i resztę co napisaliśmy też:

Po 1 kanał na YT:
https://www.youtube.com/c/WiedzaWartaMi ... &flow=grid
- 32 wideo na temat obsługi MT4 około 8 lat temu wyświetlenia kilkaset na sztukę.
- 2 wideo sprze 5,6 lat tu to typowa sprzedażówka od A do Z:
https://www.youtube.com/watch?v=orbNs1S_SQQ
Nikt z nas w garniturze nie siedzi przed wykresami reszt trochę śmieszna można by rzec scenariusz i reżyseria 3/10
- Kolejne 2 to sprzed miesięcy kalsyka sprzedaży: " Nawet jeśli zaczynasz strategia którą ci przedstawię nie wymaga siedzenia godzinami przed monitorem..." ( Ku....a Roberto litości !!!) i podaje przykład jednego trade.... BEZ KOMENTARZA !!
- pod filmem komentarze WYŁĄCZONE
potem to już klasyka kliknij w link na darmowy webinar..... chwilę później chwali się że 80% JEGO zagrań to sukces którego nie potrafi UDOWODNIĆ
- Co ciekawe te 2 wideo mają 235.000 wyświetleń - jak na pewno wiecie że jest opcja kupna liczby wyświetleń. Co lepsze na tyle wyświetleń NIKT nie skomentował wideo... HM dziwne

Po 2 wideo z innego kanału "świeżynka" z tego roku
https://www.youtube.com/watch?v=BDs8TzEa1D0
- w tym wideo dowiadujemy się że Robert smażył frytki a teraz może sobie pozwolić na co chce w tle palmy czuć ciepełko z ekranu pokaże ci co zrobi z Banieczką
- dowiadujemy się że kupił elektrycznego Porsche plus przyczepę
- widzimy dziecko , blond senioritę, psiaka no i tę przyczepę
- Generalny przekaz to TY TEŻ TO MOŻESZ MIEĆ !! Ba nawet Robert zaprasza do komentowania: "Napisz w komentarzu na co wydałbyś pieniądze jakbyś miał milion złotych......."
Tyle że Robert ZABLOKOWAŁ komentarze a film opublikował 22.04.2022, czyżby niezadowoleni klienci się ujawnili ???

PO 3 Robert został zaproszony do 8 edycji Trading Skill przez Szwajcara:
https://www.youtube.com/watch?v=TPkyKwfCqws
Okazuje się że odmówił - to była by gwarantowana reklamą bo jak wiemy mają 12 K członków
- co wiecej chce aby wpłacić zwrotny depozyt ??? Po jaką chol...ę. Tu już odpowiedź spod filmu czy oddaje ten wpłacony depozyt:
"mi oddał po rozmowie telefonicznej na następny dzień.Ja nie przystąpiłem do jego kursu ponieważ nie chciał udostępnić swojego steatmentu z mt4, tłumacząc to względami bezpieczeństwa"
Względy bezpieczeństwa to oczywiście gó..no prawda
- Ci kolesie na zdjęciu z nim są przez nas szeroko opisani jako szkoleniowcy mający w D czy ich system zarabia liczą się tylko zyski z ich kampanii internetowej. Nazywają się Gut i Daleki:
https://www.facebook.com/PawelDanielews ... rdc=1&_rdr
Posłuchajcie powyższego to wam otworzy oczy.

Ze wszystkiego co oferuje Robert podobała mi się Blondi na jednym z wideo aż szkoda że tego auta nie odbierał latem....
"If music is dying musicians are killing it" - MP

BSone
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 11 wrz 2021, 14:10

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: BSone »

@Serol666 ok idąc Twoim tokiem myślenia. To powiedz kogo byś polecił aby się od niego uczyć? Ja chętnie przyjmę nową wiedzę, nowe techniki, możliwości zarabiania.

Bo jak wspominałem. Nie zarabiam kokosów, ale kapitał też skromny jednak idzie w górę, i nie traktuje giełdy jako główny zarobek bo jak wspomniałem przed chwilą kapitał skromny więc raczej wpierw go rozbudować muszę.

Ale. Jeśli są jakieś jeszcze techniki do nauki warte uwagi chętnie się nauczę.

Nawiasem:
Myślałem jeszcze o Renko Jagodzińskiej. Ale zakładam ,że też macie na jej temat swoje zdanie które chętnie poznam z czystej ciekawości. Lub może jakieś opinie nt samego RENKO?

ODPOWIEDZ