wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

"jest autorem kursu, który diametralnie zmienił sytuację finansową 1000 osób" ciekawe czy na plus czy na minus :D

zeuss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 13 lis 2010, 23:55

Nieprzeczytany post autor: zeuss »

ja juz się zapisałem, juz niebawem nie będę z wami rozmawiał, bo będę w zamkniętym gronie ludzi sukcesu 8)
webinar dopiero w sobote :(

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

cugan pisze:
dulf pisze:No właśnie , zastanawia mnie że we wszystkich takich pięknych kursach nikt nigdy nie mówi gdzie faktycznie można zakładać prawidłowe wejście .Jest tylko tak - o tu taka sobie formacja i jedziemy bo cena pójdzie sobie tam .
G..o , prawda .
Po pierwsze to brak jakiegokolwiek wskaźnika który by takie czy inne zachowanie rynku interpretował .Narysowana formacja jest po fakcie
zarówno w przypadku tego mega wyczynowca Pana Roberta jak i w przypadku Esco nie ma podstaw do takiej interpretacji a przecież to
najskuteczniejszy kurs z inwestowania jaki kiedykolwiek powstał
Cugan , ja przecież napisałem ze idealne wejścia na historii. :lol:
Takie to każdy może narysować a i tak liczą się tylko zagrane "LIve"

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 932#424932
Ostatnio zmieniony 19 lut 2012, 14:01 przez Esco, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »

brother pisze:"jest autorem kursu, który diametralnie zmienił sytuację finansową 1000 osób" ciekawe czy na plus czy na minus :D
100 się powiesiło, 200 wylądowało pod mostem bo kredytu za szkolenie nie mogli spłacić, 300 właśnie uzupełniło depozyt i próbują ponownie, 390 zmieniło branżę, 9 zwróciły się koszty szkolenia, jednemu zwróciły się koszty szkolenia i zarobił parę tysięcy

maryha22
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 14 gru 2010, 21:38

Nieprzeczytany post autor: maryha22 »

zeuss nawet niema na co liczyc na tym webinarze mnie po 15 min odcinalo przed monitorem a po 30 zasnolem i sie obudzilem jak sie zaczely pytania to tylko bylo slychac jak 4 osoby sie zapisaly. spytalem go o myfxbooka i o nawigatora to nawet o tym nie slyszal tylko ma wlasne zapiski o zyskach i niechce ich pokazac. a uczy dla przyjemnosci bo to lubi a z zawodu jest kucharzem
"W swoim życiu musisz tylko kilka rzeczy zrobić dobrze, pod warunkiem, że nie robisz zbyt wielu rzeczy źle." Warren Buffett

zeuss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 13 lis 2010, 23:55

Nieprzeczytany post autor: zeuss »

maryha22 pisze:zeuss nawet niema na co liczyc na tym webinarze mnie po 15 min odcinalo przed monitorem a po 30 zasnolem i sie obudzilem jak sie zaczely pytania to tylko bylo slychac jak 4 osoby sie zapisaly. spytalem go o myfxbooka i o nawigatora to nawet o tym nie slyszal tylko ma wlasne zapiski o zyskach i niechce ich pokazac. a uczy dla przyjemnosci bo to lubi a z zawodu jest kucharzem
nie wątpię, ale chcę dojsc do sedna, czylii co ma do sprzedania. :)

e-book,płyta dvd itd. itp?

Dodano po 56 sekundach:

maryha22
nagrałeśmo ze to szkolenie??

dulf
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 399
Rejestracja: 24 kwie 2010, 15:13

Nieprzeczytany post autor: dulf »

zeuss pisze:
maryha22 pisze:zeuss nawet niema na co liczyc na tym webinarze mnie po 15 min odcinalo przed monitorem a po 30 zasnolem i sie obudzilem jak sie zaczely pytania to tylko bylo slychac jak 4 osoby sie zapisaly. spytalem go o myfxbooka i o nawigatora to nawet o tym nie slyszal tylko ma wlasne zapiski o zyskach i niechce ich pokazac. a uczy dla przyjemnosci bo to lubi a z zawodu jest kucharzem
nie wątpię, ale chcę dojsc do sedna, czylii co ma do sprzedania. :)

e-book,płyta dvd itd. itp?
Pewnie ruskie pierogi i to bez surówki .
Nie spiesz się , zawsze zdążysz stracić .

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Esco pisze:Cugan , ja przecież napisałem ze idealne wejścia na historii. Laughing
Takie to każdy może narysować a i tak liczą się tylko zagrane "LIve"
Sorki nie doczytałem
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

Wyczuwam tutaj rękę tego samego marketingowca co przy Urbańskim.
Mam tylko nadzieję, że tym razem nie złapie się tylu frajerów co ostatnio
Nie podejmuj żadnych działań dopóki nie nadarzy się odpowiednia okazja

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

ile można sie nabijać z tego samego tematu??
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

ODPOWIEDZ