wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
piosaw
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2024, 09:45

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: piosaw »

Są tu poruszane bardzo ciekawe wątki. Też miałem kontakt z Robertem G. zanim opiszę swoje doświadczenia proszę napiszcie mi z jakich korzystacie brokerów i platform.
Jakiego brokera zaproponował Wam robetr?

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Witam. Zapaliła się kolejna lampka czerwona. Panowie JerzyS i serek111 zarejestrowali sie dopiero w marcu tego roku..... czaicie...? Logiczne wnioski się nasuwaja same.
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

JerzyS
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 22 mar 2024, 22:13

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: JerzyS »

tantric pisze:
10 kwie 2024, 20:37
Witam. Zapaliła się kolejna lampka czerwona. Panowie JerzyS i serek111 zarejestrowali sie dopiero w marcu tego roku..... czaicie...? Logiczne wnioski się nasuwaja same.
Hmmmm Yodaaa.... A to ciekawe, jakie Twoja logika wysnuła wnioski :D? Ja na logice opieram swoje zajęcie zawodowe, że tak to ujmę, ale nie wiem o czym mówisz. Spekulujesz na podstawie danych mi nie znanych, ponieważ jestem tu dopiero od marca, jak żeś zauważył sprytnie :wink: .
Widzę, że niechcący biorę udział w spiskowej teorii... i to po tej złej stronie Mocy! :lol: :lol:

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 283
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Nie będę sie rozpisywał, szkoda czasu i energii. Popieram wszystko, co napisał w tym wątku Serol666. Zdrawiam
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6660
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

tantric pisze:
10 kwie 2024, 23:18
Nie będę sie rozpisywał, szkoda czasu i energii. Popieram wszystko, co napisał w tym wątku Serol666. Zdrawiam
Schemat jest zawsze taki sam. Na podobnych zasadach. Jakaś "treść" i pod spodem posty pełne achów i ochów ;)
Tak jak tutaj. Tylko w innej formie. Pasożyt reklamę ma opanowaną do perfekcji ;)
https://www.youtube.com/watch?v=wg4EYS9plgQ&t=250s

ODPOWIEDZ