wiedzawartamilion.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

JerzyS pisze:
31 mar 2024, 19:54
Chodzi o co..? Otóż trader Robert Gawęda rzeczywiście istnieje i pomaga ludziom w zarabianiu na giełdzie. Jak widzisz nie boi się konsultacji na żywo. Wszyscy Jego klienci są mu wdzięczni, a niektórzy wręcz Go uwielbiają. Spotkałem tam wczoraj bardzo wielu ciekawych, mądrych ludzi. Każdy bardzo pozytywnie nastawiony do życia i zadowolony z najnowszych doświadczeń handlem zasobami na rynku walut, akcji za pomocą narzędzi i wiedzy pozyskanej od Roberta. Większość z nich trading traktuje jako ciekawostkę, a nie brzytwę tonącego. BTW - Nie wydaje mi się podstawnym by reagować na wasze wezwania udowodnienia skuteczności działań wg wskazówek Roberta. Wiadomo, zazdrość to typowa cecha Polaka...
Jerzy wiedz że większość z nas ma po kilka TYSIĘCY transakcji na realnym rynku. Siedzimy po uszy kilkanaście lat w temacie FX.
Widzieliśmy jak rodził się rynek szkoleń forexowych w PL. Ba powiem Ci byliśmy świadkami jego "ewolucji" złym tego słowa znaczeniu. Zderzyliśmy się spokojnie z ponad 20 kołczami, którzy sprzedawali magiczne systemy i strategie. Większość z nich już na szczęście nie funkcjonuje. Ale mają jedno wspólne nazwijmy to umownie "Marketingiem". (tak przy okazji mógłbyś się spytać u kogo szkolił się RG !?!)
Wdziałeś te filmiki, które umieściłem w poprzednim poście? Tego jest na pęczki wszystkie na jedno kopyto, wiec nie dziw się ze śmiejemy się z takich filmów w polskim wydaniu. Poza tym staramy się ostrzec ludzi bez doświadczenia na FX, że prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu na Forex po 3 tygodniowym kursie jest znikome....
JerzyS pisze:
31 mar 2024, 19:54
Nie widzę innego powodu jak zazdrość z powodu sukcesu Pana Roberta, tej żółci wylewającej się w tym temacie.
Chcecie być jak Robert..? Kto wam broni? Skoro macie wiedzę i talent edukacyjny, zakładajcie szkołę, dzielcie się doświadczeniem wiedzą, szkólcie innych i czerpcie z tego zasłużone profity. Widzę, że zdaje się wam tego brakuje, nie potraficie i stąd te frustracje..
Po pierwsze nie pozwala przyzwoitość a po drugie PRAWO. Jeżeli dokonywaliście transakcji na realnym rynku pod jego nadzorem lub doradził Ci gdzie otworzyc pozycje to złamał prawo:
https://lexlege.pl/ustawa-o-obrocie-ins ... yjne/3866/
Nasze prawo pozwala na dowolną wręcz interpretacje Art.69 Ustawy. Grubo lepsi polegli na tym w starciu z Prokuratorem, mimo ze mieli wszystko dogadane z prawnikami. Jakby nie było przeszkód prawnych to szkolenie musiałoby trwać z 18 miesiecy aby przećwiczyć system czy strategię
JerzyS pisze:
31 mar 2024, 19:54
P.S. Właśnie stuknęła mi szósta dziesiątka (choć nie wyglądam nawet na 50..), mam udane życie i nie widzę sensu taplać się z popaprańcami w błotku, które tu serwujecie. Dlatego już wam podziękuję.. A Robert jest świetnym i bardzo wartościowym człowiekiem i cieszę, że Go poznałem. Przy tym nie mają dla mnie znaczenia ew. materialne korzyści z tej znajomości..
Nie pozdrawiam
Jerzy Smoliński
Gratulacje. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakiej klasy traderzy przewinęli się przez to forum, część z nich nadal tu jest
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
02 kwie 2024, 13:28
Coś ci powiem. Wielokrotnie dzieliłem się wiedzą z innymi z forum (i nie tylko) za free. Kumasz? Pewnie nie ogarniasz co?
Bo nie mam takiego charakteru\w naturze by naciągać ludzi na kase.
Pewnie nadal nie kumasz. I jakoś mnie to nie dziwi.
To prawda doradzał. Mimo że większość i tak nie słucha
JerzyS pisze:
02 kwie 2024, 14:41
Po prostu nie mogłem pozwolić by zafałszowane opinie na temat R, dalej w tym środowisku funkcjonowały jako pewne.
Nie chodzi mi przy tym o wartość merytoryczną szkoleń, ale o ocenę samego faceta. Bo do tego tu się posunięto.
Natomiast sprzedane nam strategie jak na razie się sprawdzają pomimo słabego jeszcze doświadczenia świeżo upieczonych absolwentów. Super, że RG zorganizował spotkanie. Poznaliśmy się, założyliśmy grupę na WhatsAppie i żywo teraz wszyscy komentują (wstawić, nie wstawić, co weszło, a co nie..., przypominają zasady itp.).
Ja sam jeszcze nie wiem, jak to dalej się potoczy, czy zostanę dawcą kapitału czy jako takim traderem :wink:
Nie mniej jednak uważamy (my kursanty), że podstawy aby zacząć otrzymaliśmy solidne.
Liczy się tylko co jesteś w stanie nauczyć się od kogoś. To że z kimś sie dobrze rozmawia zwłaszcza w relacji klient - sprzedawca to ma trzeciorzędne znaczenie. Jeżeli ktoś robi z siebie... sam wiesz kogo kręcąc amatorskie, oderwane od rzeczywistości filmiki gdzie co któryś filmik zmienia się narracja oraz "gadżety". Podpiecie systemu pod myfxbook to 3 minuty.... i wszystko bedzie jesne. To jakie mamy mieć zdanie skoro produkt jest ściśle tajny i niewidomo czy zarabia??
JerzyS pisze:
02 kwie 2024, 14:41
P.S. Odnośnie pogróżek na priva i tego tematu to raczej niekorzystny zbieg okoliczności. Z drugiej strony może lepiej się zastanowić i wyciągnąć wnioski, skoro takie sygnały spływają... Chociaż, żyjemy w dziwnych czasach - np. nie daj Bóg powiedzieć o kimś facet, gdy on czuje się kobietą... :roll:
Oni wiedzą i czytają co tu piszemy ale nie mają cojones aby tu się zjawić. My zawsze pytamy każdego sprzedawcę co i za ile. Z reguły za ile to się dowiadujemy ale na pytanie "Co sprzedajesz" to już obraza, strzelanie foszków w rodzaju... jak śmiemy pytać !! Takiej ocenie rzeczy winni są sami sprzedawcy
"If music is dying musicians are killing it" - MP

serek111
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:50

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: serek111 »

Ja jestem osobą po szkleniu Roberta. Jego strategie są proste, ale wymagają trzymania dyscypliny, cierpliwości. Kontakt do niego jest cały czas, nie ważna ile mineło od zakupu kursu. Brokerów to wyszukuje najlepszych STP a nie market makerów. Ja jeszcze na demo jak jestem ostrożny, wybieram wyraźne sygnały to moje konto wygląda dobrze. Gdybym miał jeszcze raz wybierać kupować kurs to wybrałbym znowu jego.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6660
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

serek111 pisze:
04 kwie 2024, 16:54
ale wymagają trzymania dyscypliny, cierpliwości.
Każda tego wymaga bez wyjątku. Pod warunkiem, że jest zarabiająca.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

serek111 pisze:
04 kwie 2024, 16:54
Ja jestem osobą po szkleniu Roberta. Jego strategie są proste, ale wymagają trzymania dyscypliny, cierpliwości. Kontakt do niego jest cały czas, nie ważna ile mineło od zakupu kursu. Brokerów to wyszukuje najlepszych STP a nie market makerów. Ja jeszcze na demo jak jestem ostrożny, wybieram wyraźne sygnały to moje konto wygląda dobrze. Gdybym miał jeszcze raz wybierać kupować kurs to wybrałbym znowu jego.
Wiesz że na forum jest historia Twoich postów ? Na 5 postów 4 to pytania, na które udzielam Ci odpowiedzi o dwóch innych szkoleniowcach Miłoszu i Agnieszkce. Można by wywnioskować że niecały miesiąc temu nie wiedziałeś kogo wybrać ani nie miałeś wiedzy o tym jak ten biznes funkcjonuje.
Proponuje abyś wrócił za rok i wtedy oceniał czy to co kupiłeś jest coś warte, zarabia. Reszta nie ma znaczenia.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

serek111
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:50

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: serek111 »

SEROL666 pisze:
04 kwie 2024, 20:37
Wiesz że na forum jest historia Twoich postów ? Na 5 postów 4 to pytania, na które udzielam Ci odpowiedzi o dwóch innych szkoleniowcach Miłoszu i Agnieszkce. Można by wywnioskować że niecały miesiąc temu nie wiedziałeś kogo wybrać ani nie miałeś wiedzy o tym jak ten biznes funkcjonuje.
Proponuje abyś wrócił za rok i wtedy oceniał czy to co kupiłeś jest coś warte, zarabia. Reszta nie ma znaczenia.
[/quote]

Oczywiście że wiem, ale zauważ że tam dałem zapytania bo tych osób nie znam, a jedynie kojarzę. A z Robertem miałem doczynienia nie miesiąc a o wiele więcej. Więc pozwoliłem sobie udzielić opinie o nim.

serek111
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:50

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: serek111 »

SEROL666 pisze:
04 kwie 2024, 20:37
serek111 pisze:
04 kwie 2024, 16:54
Ja jestem osobą po szkleniu Roberta. Jego strategie są proste, ale wymagają trzymania dyscypliny, cierpliwości. Kontakt do niego jest cały czas, nie ważna ile mineło od zakupu kursu. Brokerów to wyszukuje najlepszych STP a nie market makerów. Ja jeszcze na demo jak jestem ostrożny, wybieram wyraźne sygnały to moje konto wygląda dobrze. Gdybym miał jeszcze raz wybierać kupować kurs to wybrałbym znowu jego.
Wiesz że na forum jest historia Twoich postów ? Na 5 postów 4 to pytania, na które udzielam Ci odpowiedzi o dwóch innych szkoleniowcach Miłoszu i Agnieszkce. Można by wywnioskować że niecały miesiąc temu nie wiedziałeś kogo wybrać ani nie miałeś wiedzy o tym jak ten biznes funkcjonuje.
Proponuje abyś wrócił za rok i wtedy oceniał czy to co kupiłeś jest coś warte, zarabia. Reszta nie ma znaczenia.
Oczywiście że wiem, ale zauważ że tam dałem zapytania bo tych osób nie znam, a jedynie kojarzę. A z Robertem miałem doczynienia nie miesiąc a o wiele więcej. Więc pozwoliłem sobie udzielić opinie o nim.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

serek111 pisze:
04 kwie 2024, 21:19
SEROL666 pisze:
04 kwie 2024, 20:37
serek111 pisze:
04 kwie 2024, 16:54
Ja jestem osobą po szkleniu Roberta. Jego strategie są proste, ale wymagają trzymania dyscypliny, cierpliwości. Kontakt do niego jest cały czas, nie ważna ile mineło od zakupu kursu. Brokerów to wyszukuje najlepszych STP a nie market makerów. Ja jeszcze na demo jak jestem ostrożny, wybieram wyraźne sygnały to moje konto wygląda dobrze. Gdybym miał jeszcze raz wybierać kupować kurs to wybrałbym znowu jego.
Wiesz że na forum jest historia Twoich postów ? Na 5 postów 4 to pytania, na które udzielam Ci odpowiedzi o dwóch innych szkoleniowcach Miłoszu i Agnieszkce. Można by wywnioskować że niecały miesiąc temu nie wiedziałeś kogo wybrać ani nie miałeś wiedzy o tym jak ten biznes funkcjonuje.
Proponuje abyś wrócił za rok i wtedy oceniał czy to co kupiłeś jest coś warte, zarabia. Reszta nie ma znaczenia.
Oczywiście że wiem, ale zauważ że tam dałem zapytania bo tych osób nie znam, a jedynie kojarzę. A z Robertem miałem doczynienia nie miesiąc a o wiele więcej. Więc pozwoliłem sobie udzielić opinie o nim.
No to jak go znasz i masz kontakt to może zapytaj się kto go szkolił ?
"If music is dying musicians are killing it" - MP

serek111
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 14 mar 2024, 20:50

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: serek111 »

SEROL666 pisze:
04 kwie 2024, 23:04
serek111 pisze:
04 kwie 2024, 21:19
SEROL666 pisze:
04 kwie 2024, 20:37

Wiesz że na forum jest historia Twoich postów ? Na 5 postów 4 to pytania, na które udzielam Ci odpowiedzi o dwóch innych szkoleniowcach Miłoszu i Agnieszkce. Można by wywnioskować że niecały miesiąc temu nie wiedziałeś kogo wybrać ani nie miałeś wiedzy o tym jak ten biznes funkcjonuje.
Proponuje abyś wrócił za rok i wtedy oceniał czy to co kupiłeś jest coś warte, zarabia. Reszta nie ma znaczenia.
Oczywiście że wiem, ale zauważ że tam dałem zapytania bo tych osób nie znam, a jedynie kojarzę. A z Robertem miałem doczynienia nie miesiąc a o wiele więcej. Więc pozwoliłem sobie udzielić opinie o nim.
No to jak go znasz i masz kontakt to może zapytaj się kto go szkolił ?
Nie wiem kto go szkolił, na filmach mówił że jakiś gości co tradował dla banków. Nie bedę pytał w czyimś imieniu. To że u innych nie działają strategie to nie znaczy ze dla innych też nie będą działać. Ja gdy obserwuje sobie wykres jakie były dziś wejscie przy których mnie nie było, to faktycznie większość sie zgadza ze strategię. Ważne aby trafaić na te 80% zyskownych. Może potrzebne jest odpowiednie nastawienie np. nie można korzystać z jakiś strategii i sabotować sobie mieć gdzieś z tyłu głowy, w myślach że to nie działa, zobaczymy czy to działa. Myślę że pierwsze nagranie z kursu było najważniejsze.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: wiedzawartamilion.com

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

serek111 pisze:
05 kwie 2024, 23:14
SEROL666 pisze:
04 kwie 2024, 23:04
serek111 pisze:
04 kwie 2024, 21:19

Oczywiście że wiem, ale zauważ że tam dałem zapytania bo tych osób nie znam, a........................ miałem doczynienia nie miesiąc a o wiele więcej. Więc pozwoliłem sobie udzielić opinie o nim.
No to jak go znasz i masz kontakt to może zapytaj się kto go szkolił ?
Nie wiem kto go szkolił, na filmach mówił że jakiś gości co tradował dla banków. Nie bedę pytał w czyimś imieniu. To że u innych nie działają .............. Myślę że pierwsze nagranie z kursu było najważniejsze.
To są proste pytania:
- gdzie czy też jak się szkoliłeś
- ile lat się zajmujesz FX ?
- masz 1,2 czy tam X strategii do zarabiania na rynku ?
- poproszę o wyniki tych strategii za ostatni chociażby rok ??
Jak po ponad 10 latach nie ma prostej odpowiedzi na ostatnie dwa pytania to obowiązkowo musisz nabrać podejrzeń bo z dużym prawdopodobieństwem masz przed sobą teoretyka, który trochę poczytał i pokombinował a że nie wchodziło mu na realnym rynku to zajął się szkoleniami. Polecanie konkretnego brokera tez jest podejrzane bo Brokerzy za polecanie ich platformy potrafią iść szkolącemu na rękę....
A propo grania day trading zjawił się byq69 w dziale DT i napisał trochę jak to u niego wyglądało:
daytrading-piatek-05-04-2024-t33346-10.html
Można śmiało go pytać ! Trochę szaleje z ryzykiem ale po 8 latach na FX jest twardy jak bruk.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ